MA miesto dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijos šeštajame iš eilės (2015–2020 m.) Pasaulio dailės ir dizaino universitete esančiame QS pasaulio universiteto dalykų reitinge.

Apie programą

„City Design MA“ - tai forumas besikuriančiai architektų kartai ir susijusioms dizaino srities disciplinoms, besidomintiems naujų socialinių, techninių ir erdvinių naujovių suartėjimu ir jų potencialo panaudojimu kuriant alternatyvias miesto gyvenimo formas.

Pasaulinis miesto gyventojų skaičius siekia 4 milijardus. Atsiranda ir įsitvirtina dešimtys didmiesčių ir daugybė didmiesčių agregatų. Miesto gyvenimas labai keičiasi, nes įvairėja gyvenviečių, augimo ir nuosmukio modeliai. Daugelis miestų koncentruojasi, nes žinių ir paslaugų ekonomikos darbuotojai sutelkia dėmesį į branduolį. Tai daro didžiulį spaudimą būsto įperkamumui. Atsiranda naujų socialinių grupių, gyventojai sensta, šeimos vienetai plečiasi ir išsisklaido, nes atsiranda atsitiktinis darbas, o ištisos bendruomenės juda internete.

Tuo pačiu metu miestų pakraščiuose, tarp skirtingų kultūrų, o dabar ir tarp skirtingų kartų, atsiranda pavojingų naujų socialinių atskirtių. Vis dėlto daugelis modelių, naudojamų aiškinti, projektuoti, plėtoti ir valdyti miestus, priešinosi pokyčiams.

Vis dėlto pastaruoju metu atsiranda naujų galimybių ir jų pasekmės žada būti gilios: šiuolaikiški socialiniai judėjimai, automatizuotos pastatų tiekimo grandinės, technologijų platformos, be vairuotojo esanti transporto ir logistika, paskirstyta vandens ir energijos infrastruktūra - visa tai radikaliai pakeis miesto pagrindinius blokus ir leis mums užduoti kitokį klausimų rinkinį: kur tokiomis kintančiomis sąlygomis slypi naujų intymumo ir rūpesčio kolektyvų logika, leidžianti mums gyventi ir dirbti kartu.

„City Design MA“ tiki unikaliomis dizaino galimybėmis ir siūlomų erdvinio mąstymo formų verte.

„City Design MA“ yra kryptingas, į dizainą orientuotas ir į projektą orientuotas kursas. Jis siūlo unikalų daugialypį požiūrį į miesto dizaino švietimą, apjungiantį architektūrinius, technologinius ir mokslinius tyrimus.

„City Design MA“ siūlo pedagoginį modelį, orientuotą į atvejo analizės idėją ir projektavimo praktikos galią įsikišti į daugelį mastelio mieste ir per daugelio suinteresuotųjų šalių bei dalyvių ginčus.

Mūsų pramonės patariamoji grupė yra konsultacinis forumas, palaikantis nuolatinį „City Design MA“ programos tobulinimą ir užtikrinantis jos atitikimą vykstančioms problemoms ir problemoms, susidarančioms formuojant miestus visame pasaulyje.

City Design crit

Patekimo reikalavimai

Kandidatai atrenkami tik pagal nuopelnus, o paraiškos priimamos iš viso pasaulio. Atrankos metu bus atsižvelgiama į kūrybiškumą, vaizduotę ir naujoves, kaip parodyta jūsų portfelyje, taip pat į jūsų galimybes gauti naudos iš programos ir pasiekti aukštus MA standartus.

Tikėtina, kad esate architektūros studentai, turintys trejų dvejų metų bakalauro ir magistro laipsnius arba magistro lygiavertį penkerių metų diplomą, pageidautina architektūros, kraštovaizdžio architektūros, miesto projektavimo ar kitose susijusiose projektavimo disciplinose, norintys įgyti patirties plataus masto, miesto / miesto projektavimo projektai.

Mes apsvarstysime kitas aplinkybes, tokias kaip socialiniai mokslai, geografija, miesto studijos, planavimas ar ekonomika, jei jūsų ankstesnis darbas yra išskirtinis nuopelnas ir jūs galite parodyti savo sugebėjimą dirbti kartu ir prisidėti prie daugiadalykių komandų. Labai svarbu įrodyti savo intelektualinį ir profesinį smalsumą ir pasirengimą įsitraukti į griežtą ir reiklų studijų periodą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Skaityti mažiau