MA miesto ir aplinkos politikos ir planavimo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tufto miesto ir aplinkos politikos ir planavimo katedros magistrantūros programa (UEP) rengia naujos kartos lyderių - „praktinių vizionierių“ -, kurie prisidės prie integracinių ir tvarių bendruomenių kūrimo.
Nacionaliniu mastu akredituota programa, ji skiriasi nuo daugelio kitų planavimo ir politikos programų. Tufto UEP absolventai mokosi įsitraukti į socialinius ir aplinkos iššūkius šiandieniniame sparčios urbanizacijos pasaulyje.
Mūsų akredituotas magistro laipsnis miesto ir aplinkos politikos ir planavimo reikalauja baigti dvylika ar trylika kursai (36-39 kredito valandos), taip pat disertacijos ar capstone egzaminą mažiausiai 42 kredito valandų. MA programa paprastai trunka dvejus metus visą darbo dieną. Studentai taip pat gali dalyvauti programoje ne visą darbo dieną. Mūsų magistro laipsnis yra apdovanotas menų ir mokslų magistrantūros mokykloje.

Studijų programa

 • Penki reikalingi pagrindiniai kursai, apimantys teorinius pagrindus ir profesinius įgūdžius:
  • Viešosios politikos ir planavimo pagrindai - koncepcinė ir kritinė viešosios politikos ir planavimo teorijos, proceso ir praktikos apžvalga. Pateikiamas įvadas į pagrindinius viešosios politikos formavimo ir taikymo elementus, apimančius įvairias aplinkos, socialinės politikos ir planavimo problemas. Tai apima politikos ir planavimo sprendimų analizės metodus, alternatyvų kūrimo strategijas, vertybių ir empirinių žinių vaidmens nustatymą nustatant politikos darbotvarkes ir įgyvendinimą.
  • Miestai erdvėje, vietoje ir laike - supažindina studentus su miestų ir didmiesčių regionų istorija ir teorija, daugiausia dėmesio skiriant planuotojų ir politikos formuotojų veiksmams ir kaip šie veiksmai formuoja mūsų bendruomenes, rajonus, miestus, regionus ir pasaulį. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas JAV, tačiau kursas apims palyginimus su kitomis sistemomis (pvz., JK, Vakarų Europa, Lotynų Amerika ir Kinija). Kursas apžvelgs miesto ir didmiesčių audinį per darbo, šeimos, transporto ir ryšių, energijos, aplinkos sąlygų, fizinės struktūros, ekonomikos ir prekybos objektyvą. Rasės, klasė, lytis, imigracija ir kultūros pokyčiai bus visos temos visais svarstymais, paskaitomis ir diskusijomis. Ypatingas dėmesys bus skiriamas instituciniams veikėjams ir jų atsakymams - vyriausybėms, verslo lyderiams ir bendruomenių vadovams.
  • Kiekybinis argumentavimas - Šis kursas pateikia pagrindines statistinės analizės ir mokslinių tyrimų sąvokas ir ugdo susijusius įgūdžius, kurie yra būtini agentūrų direktoriams, politikos formuotojams ir vienodai. Studentai mokosi rinktis iš turimų duomenų šaltinių, priemonių ir rodiklių bei statistinių metodų, kad geriausiai atsakytų į dominančius klausimus.
  • Lauko projektai: planavimas ir praktika - praktinė planavimo ir mokslinių tyrimų patirtis bendruomenės ar vyriausybės aplinkoje. Studentai susiduria su miesto ir aplinkos planavimo praktikos realijomis, dirbdami komandose tikriems klientams. Dėmesys skiriamas žinių, socialinių ir politinių vertybių ir profesinių santykių sąveikai.
  • Ekonomika politikos ir planavimo analizei - Šis kursas pateikia ekonomines koncepcijas ir analizės priemones, susijusias su viešąja politika ir planavimu. Išnagrinėti mikroekonominiai ir makroekonominiai metodai, kaip suprasti ekonominį elgesį ir sukurti ekonominių problemų sprendimus. Programos apima politiką, susijusią su aplinka, būstu, asmeninėmis ir šeimos pajamomis bei bendruomenės plėtrą.
 • Septyni – aštuoni pasirenkamieji kursai arba moduliai (20–24 kreditų valandos), kuriuos patvirtina studento patarėjas;
 • Stažuotė viešosios tvarkos ar planavimo srityje; ir
 • Magistro baigiamasis darbas arba egzaminas (gali būti skaičiuojamas 3 ar 6 kredito valandomis).
Kiekybinė išankstinė sąlyga
Studentai, priimami į UEP studijų programas, turi parodyti pagrindinio algebros ir grafikos įgūdžių įrodymus prieš registruodami į katedros kiekybinius kursus (UEP 251 ir UEP 254). Ši prielaida turi būti įvykdyta vienu iš šių trijų būdų: (1) 153 balas arba aukštesnis už kiekybinę GRE dalį per penkerius metus iki atvykimo į UEP programą; (2) Per penkerius metus iki įėjimo į UEP programą pereikite prie kolegijos algebros ar lygiavertio kurso (su B arba aukštesniu); arba (3) perduoti UEP matematikos patikrinimo egzaminą, kurio balas yra 80% arba didesnis (šis egzaminas turi būti priimtas asmeniškai UEP). Studentai turi įvykdyti prielaidą prieš imigraciją arba turėti patvirtintą planą, pateiktą akademiniam patarėjui ir katedrui, kad iki pirmojo semestro pabaigos baigtųsi sąlyga. Jei turite klausimų, kreipkitės į UEP biurą.
Kryžminis registravimas
Be mūsų kursų, magistrantūros studentai gali pasirinkti kursus iš kitų Mokyklų skyrių ir mokyklų bei Bostono srities konsorciumo universitetų. Norėdami gauti kreditą už kursą į savo magistrantūrą, absolventai turi pasiekti B ar aukštesnį lygį.

Paraiška

 • Paraiškos mokestis
 • Tęsti / CV
 • Asmeninis pareiškimas
 • Oficialūs GRE balai
  • GRE balai nėra reikalingi dabartiniams mokiniams.
 • Oficialus TOEFL arba IELTS, jei taikoma
 • Siužetai
 • Trys Rekomendaciniai Laiškai
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Skaityti daugiau

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Skaityti mažiau