Kursas apima tris pagrindinius aspektus:

  • teorijų ir idėjų apie žiniasklaidą ir kultūrinę produkciją tyrimas pasauliniu mastu
  • kritinė kultūros tekstų ir praktikos analizė iš viso pasaulio
  • dalyvavimas praktinėje kūrybinėje gamyboje.

Pasaulinės žiniasklaidos ir kultūros magistrantūra siekia ištirti šių trijų sričių ryšį ir parodyti, kaip kiekvienos žinios informuoja ir įtakoja kitus. Be to, jis suteiks jums įgūdžių, reikalingų akademiniam tyrimui aukštesniame lygyje, arba tiems, kurie nori tęsti mokslinius tyrimus, arba kaip pažangų pasirengimą tiems, kurie domisi siekdami karjeros įvairiose žiniasklaidos ir kultūros srityse.

Programos akcentas - kritinis ir analitinis šiuolaikinės žiniasklaidos ir kultūros studijų sistemos tyrimas, lokalizuotų kultūrinių tapatybių kūrimas ir tęstinumas pasauliniame kontekste ir teoriškai pagrįstas požiūris į kūrybišką žiniasklaidos tekstų kūrimą.

Pasaulinės žiniasklaidos ir kultūros programa „ Keele University atstovauja įvairių sričių akademikų ir praktikų daugiadisciplininiam Keele University . Keele kaip tarpdisciplininio akademinio tyrimo pradininkė pasižymi išskirtiniu pasaulinės žiniasklaidos ir kultūros programos pagrindu, kuris yra idealus pagrindas kryžminio dalyko studijoms plėtoti.

Mokymo priemonės

Programa mokoma žiniasklaidai skirtose specializuotose įstaigose

Vertinimas

Vadovybė turi daug vertinimų, kurių pasirinkimo galimybės yra specializuotos antrąjį metų pusmetį, priklausomai nuo jūsų pačių įgūdžių ir stiprybių, ar norite sutelkti dėmesį į žiniasklaidos analizę (kuriant originalų disertaciją) ar kūrybinę praktiką (kuriant trumpą filmą) , fotografijos parodos ar instaliacijos). Kiti vertinimai apima plakatus, portfelius, pristatymus, esė, anotuotas bibliografijas ir rinkodaros kampanijų kūrimą. ‌

Akademiniai atvykimo reikalavimai

Magistrantūros laipsnis, žiniasklaidos studijos, kultūros studijos, verslo studijos, vadyba arba rinkodara, ar kita atitinkama žmonija ar socialinių mokslų dalykas, antrosios klasės žemesnė (2: 2) arba tarptautinė lygiavertiška.

Kandidatai, turintys kitą kvalifikaciją ir atitinkamą patirtį, bus svarstomi kiekvienu konkrečiu atveju.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimas tarptautiniams studentams

IELTS 6.5

Universitetas taip pat priima įvairius tarptautiniu mastu pripažintus anglų kalbos testus.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, Universitetas siūlo daugybę anglų kalbos rengimo programų.

Per studijų programą galite mokytis papildomų anglų kalbos kursų. Tai reiškia, kad galite toliau tobulinti anglų kalbos įgūdžius ir įgyti aukštesnį anglų kalbos lygį.

Karjera

Vadovaudamasi žiniasklaidos praktika (įskaitant filmų kūrimą ir skaitmeninį vaizdų manipuliavimą), MA gali sukelti įvairius karjeros Pathways , siūlydama įvairius perleidžiamus įgūdžius (raštu ir žodžiu). Absolventai siekė karjeros žurnalistikos ir žiniasklaidos bei kūrybinės žiniasklaidos pramonės srityse, taip pat rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir tolesnio magistrantūros studijų.

Universitete yra karjeros ir įsidarbinimo komanda, kuri gali suteikti jums patarimų ir patarimų apie savo būsimą karjerą. Komanda siūlo specializuotus seminarus, pvz., „Pasirinktys su antrosios pakopos studijomis“ ir „Pereiti prie savo doktorantūros“, taip pat galite susitikti su jumis individualiai, kad pateiktumėte gaires ir paramą, padedančią plėtoti savo karjerą. Mes taip pat rengiame reguliarias karjeros muges miesteliuose ir neformaliuose renginiuose, kur galite susitikti su darbdaviais. Jūs taip pat turėsite prieigą prie mūsų duomenų bazės apie darbo galimybes ir skaitmeninius išteklius, pvz., Internetinį psichometrinį testavimą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Keele University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
14,000 GBP
Tarptautinis | UK / ES - £ 7,250
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Birželis 12, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 12, 2020

Explore the Keele Difference