MA protezavimo srityje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Pasiruoškite protezavimo ateičiai naudodamiesi šiuo unikaliu praktikos kursu. Jei nuo pat pradžių domėsitės pramonės šaka, dirbsite realiose specialiųjų efektų studijose, kad įgytumėte pagrindinių įgūdžių ir giliai suprastumėte, tuo pačiu kurdami kūrybinį portfolio ir kontaktų tinklą.

Įvadas

Šis kursas yra naujas 2020 m.

Auginsite ir tobulinsite savo įgūdžius vykdydami asmeniškai orientuotus projektus, paremtus palaikančioje ir bendradarbiaujančioje bendruomenėje. Atlikdami eksperimentus ir prisiimdami riziką, perkelsite ribas, kad taptumėte atspariu ir dinamišku protezavimo efektų praktiku.

Tu darysi:

 • Sužinokite iš ekspertų dirbdami su pasaulinio lygio partneriais „Gorton Studio“ ir „Millennium FX“.
 • Sukurkite įvairiapusį kūrybinį darbą, kuris padės pradėti jūsų karjerą.
 • Turėkite prieigą prie profesionalaus standarto studijų ir šaltinių.
 • Pasinaudokite mūsų kviestinių paskaitų ciklais, kuriuose dalyvauja kviestiniai pranešėjai iš pasaulio pramonės.
 • Būkite gyvas tarptautinėje kino mokykloje, kūrybinių menų universitete.

krampus, mask, devil

Ką mokysi

Viso šio vienerių metų kurso metu išspręsite tikrai daugiadisciplininę programą, skirtą patenkinti šiandienos labai konkurencingos protezavimo ir specialiųjų efektų pramonės poreikius. Jūs būsite atsakingi už savo pačių mokymąsi, savo krypties ir specializacijos plėtrą, tuo pačiu įgydami darbinių žinių apie pramonės praktiką.

Kurso turinys

Jūs praplėsite savo žinias apie pagrindines programas ir gamybos metodus, patirsite studijuojamą darbą akademiniame ir profesiniame kontekstuose bei sukursite kritiškai vertinamą aplanką. Be to, jūs būsite supažindinti su šiuolaikinėmis diskusijomis, informuojančiomis apie protezavimo efektų pramonę. Dizaino, piešimo, kūrimo, pristatymo ir pramonės supratimo seminarai pagrindžia jūsų mokymąsi šiame praktiniame ir į profesinį orientavimą orientuotame magistrantūroje.

Moduliai

 • Kontekstinės studijos: Teorinių žinių apie pagrindines kontekstines sąvokas išplėtimas.
 • „Statybiniai elementai“: pagrindžiant pagrindinius protezavimo efektų gamybos įgūdžius ir procesus.
 • Pramoninis kontekstas: Jūs sukursite savo profesinį portfelį ir įgysite realių gyvenimo studijų galimybių.
 • Pertraukimas nuo pelėsio: eksperimentuokite su savo dizainu ir gamybos metodais, kad patikrintumėte protezavimo efektų ribas.
 • „PFX Production“: sutelkite savo tyrimus į pramonės kokybės darbo grupės kūrimą ir sukūrimą.

Kaip mokysi

Tai yra praktika pagrįstas kursas, todėl didžiąją jūsų kelionės dalį reikės mokytis dirbant, dirbant su moderniausiomis galimybėmis, kurias siūlo mūsų partneriai „Gorton Studio“ ir „Millennium FX“. Jūs taip pat įgysite pagrindų kontekste, teorijoje, programose ir projektuose per paskaitas, seminarus, seminarus ir meistriškumo kursus.

Vertinimo metodai

 • Praktinio darbo aplankai
 • Pristatymai
 • Žodiniai pranešimai
 • Pagrindinis praktikos projektas

Darbuotojai

Dirbdami televizijos ir filmų gamybos, protezavimo, dizaino ir gamybos srityse, komandos iš „Gorton Studio“ ir „ Falmouth University turi didelę pramonės patirtį. Mes didžiuojamės savo pramonės ryšiais, kurie už JK ribų yra geriausiose protezavimo efektų studijose visame pasaulyje. Šis ryšys suteikia esminių tinklų kūrimo galimybių mūsų studentams ir absolventams bei padeda informuoti ir formuoti mūsų mokymo programą.

Įranga

Kelių milijonų svarų pramonės standarto kino ir televizijos mokykla siūlo profesionalias paslaugas, įskaitant:

 • Gyvenimo piešimo studija
 • Judesio fiksavimas / svaiginanti studija
 • Dirbtuvės su greito prototipų sudarymo, 3D spausdinimo, liejimo, frezavimo, suvirinimo ir kitomis gamybos priemonėmis
 • Dvidešimties vietų kompiuterių komplektas su pagrindine programine įranga, įskaitant „Z-Brush“, „Maya“, „Adobe CC“ ir „Substance Painter“
 • Prieiga prie „Gorton“ studijos
 • Prieiga prie „Millennium FX Studio“
 • Kinas su „Christie“ M serijos HD projekcija ir 7.2 erdviniu garsu

Kaip taikyti

Patekimo reikalavimai

Mes laukiame paraiškų iš tų, kurie turi atitinkamą lygiavertę 6 lygio kvalifikaciją arba atitinkamą lygiavertę patirtį bei įrodomą susidomėjimą šia tema.

Mes taip pat priimsime jūsų paraišką, jei mokysitės formaliai arba „sertifikuotai“ (pvz., Mokymo kursai, kurių nevadina universitetai ar kolegijos) ir mokotės iš darbo patirties ar savarankiškai. Tai vadinama ankstesnio mokymosi akreditacija (APL) ir ji turėjo būti įgyta per pastaruosius penkerius metus ir prilygsta mūsų minimalių stojamųjų kvalifikacijų mokymosi rezultatams.

APL pareiškėjai, besinaudojantys patirtimi teikdami paraišką, turėtų atkreipti dėmesį, kad yra 200 GBP paraiškos mokestis už stojimą į aukštesnį lygį arba atleidžiant nuo konkrečių modulių ar kredito.

Kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turėsite pademonstruoti pakankamai išplėtotas anglų kalbos žinias, kad sėkmingai baigtumėte savo studijas. Mes priimame daugybę pripažintų anglų kalbos kvalifikacijų, kurios prilygsta Tarptautinės anglų kalbos tikrinimo sistemos (IELTS) akademiniam minimaliam balui - 6,5, o skaitymui, rašymui, kalbėjimui ir klausymui - ne mažiau kaip 6,0.

Tarptautiniai pareiškėjai, norintiems studijuoti JK, norint gauti 4 pakopos studento vizą, privalo išlaikyti patvirtintą saugaus anglų kalbos testą (SELT), kad įvykdytų vyriausybės vizų reikalavimus, arba turėti pripažintą kalbos testą, patvirtintą ir patvirtintą universiteto. Mūsų pareiškėjų paslaugų komanda gali padėti iškilus klausimams dėl studijų vizų ar tinkamų kalbos testų.

Studijų įmokos 2020–21

 • 10 895 svarų sterlingų - visą darbo dieną dirbanti JK / ES (mokėtina 250 svarų priėmimo priėmimo suma. Ši suma išskaičiuojama iš studijų mokesčių.)
 • 16 000 svarų sterlingų - dieninis tarptautinis (priėmimo mokestis neviršija 1000 svarų sterlingų, priklausomai nuo tautybės. Tai išskaičiuojama iš studijų mokesčių.)

Mokestis už mokslą nustatomas kasmet ir yra peržiūrimas kiekvienais metais. Todėl universitetas gali kelti mokestį už mokslą antraisiais ar vėlesniais kurso metais, atsižvelgiant į infliaciją ir (arba) įstatymų ar vyriausybės politikos leidžiamą maksimalią sumą. Apie bet kokius pakeitimus studentams bus pranešta kuo greičiau.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Skaityti daugiau

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Skaityti mažiau
Falmutas , Penryn + 1 Daugiau Mažiau