Kai virtualiosios realybės (VR) ir padidintos realybės (AR) technologijos tampa prieinamesnės ir prieinamesnės, daugelis pramonės šakų supranta svaiginančių pasakojimų pranašumus. Taigi, auga profesionalių istorijų kūrėjų, galinčių panaudoti ir ištirti nepaprastą VR potencialą, poreikis.

„MA Virtual Reality“ skirta kūrybinių studijų absolventams ir esamiems režisieriams, norintiems patekti į radikalų virtualios ir papildytos žiniasklaidos produkcijos pasaulį, kad būtų įdomiai pasakojamos pramogų, žurnalistikos, švietimo, rinkodaros ir advokacijos istorijos. Jis skirtas nepriklausomiems mąstytojams, kurie klesti eksperimentinėje, praktinėje mokymosi aplinkoje.

Dėl kintančios šios srities prigimties, mes laukiame praktikuojančių specialistų iš techninės ir kūrybinės aplinkos. Tai apima filmų kūrėjus, teatrų dizainerius, garso dizainerius, žaidimų dizainerius, animatorius, programinės įrangos kūrėjus, studijos / žiniasklaidos menininkus, rašytojus ir žurnalistus.

Kodėl studijuoti šį kursą?

Kritinių ir profesionalių požiūrių susiliejimas, šis kursas leis jums ištirti dinamiškas kūrybines ir komercines jėgas, formuojančias virtualią realybę, išplėstinę realybę ir mišrią tikrovę (MR).

Tyrinėdami sudėtingas jėgas, formuojančias naujas pasakojimo formas, derinkite profesionalų, kritinį ir kultūrinį požiūrį. Gerai išmanykite pramonės organizavimą platinimo, parodų ir gamybos srityje iš regioninės, nacionalinės ir tarptautinės perspektyvos.

Ugdykite realaus pasaulio įgūdžius, susijusius su įtraukiančia patirtimi, įskaitant 360 ° filmų kūrimą, ir išmokite kurti VR / AR įvairiose platformose - nuo mobiliųjų įrenginių, kuriuose įdiegtos programos, iki galvutėse esančių ekranų ir papildytos realybės ausinių. Pagerinkite savo galimybes suburti projekto komandas, vadovauti, gaminti ir pateikti stiprią kūrybinę viziją įvairiems projektams.

Kodėl UWE Bristol?

„MA Virtual Reality“ įsikūrusi „Bristol VR Lab“ - savita „UWE Bristol“, Bristolio universiteto, Vandens baseino ir Prieštaraujančių VR bendra įmonė.

Ši studija, skirta VR tyrimams ir plėtrai, palaiko dinamišką talentų, mokymo, priemonių ir tyrimų ekosistemą. Visiškai pasinerdami į šį kūrybinį pavyzdį, gausite naudos iš aukščiausio lygio partnerystės su tokiomis organizacijomis kaip „Bristol Games Hub“ ir „We The Curious“, miesto novatoriškas mokslo centras su duomenų kupolu ir „IMAX“ kinu.

Mūsų tarpdisciplininis MA padės jums įsilieti į naujos kartos pasakotojų gretas ir tapti pagrindiniu turinio kūrėju šioje įdomioje srityje.

Turinys

Pilnas magistro kursas susideda iš 180 kreditų, padalytų į tris 60 kreditų etapus: antrosios pakopos pažymėjimas, antrosios pakopos diplomas ir magistro laipsnis. Kiekviename etape turite išlaikyti visus modulius, kad galėtumėte pereiti į kitą.

Norėdami gauti antrosios pakopos pažymėjimą , studijuosite:

 • Praktiniai interaktyvumo ir panardinimo eksperimentai
 • Istorijos ir kylančios pasakojimo sąvokos

Norėdami gauti antrosios pakopos diplomą , studijuosite:

 • Virtualios realybės istorijos laboratorija

Masters apima projekto užbaigimą:

 • Bendras virtualios realybės projektas.

Universitetas nuolat tobulina mūsų pasiūlymą, reaguodamas į mūsų studentų ir kitų suinteresuotųjų šalių atsiliepimus, užtikrindamas, kad mokymo programa būtų atnaujinama ir mūsų absolventai turėtų žinių ir įgūdžių, reikalingų realiam pasauliui. Tai gali pakeisti kursą. Jei jūsų kurso pakeitimai bus patvirtinti, mes jus informuosime.

Mokymasis ir mokymasis

Šis kursas yra praktinis ir paremtas gamyba: dirbsi individualiai ir komandomis, kad sumanytum, tyrinėtum, suplanuotum ir pristatytum kūrybinių projektų seriją.

Pasiruoškite savo profesinei karjerai pasitelkdami specialius modulius, kurie padės sukurti unikalų redakcinių, kūrybinių ir techninių įgūdžių derinį, kurį galėsite nedelsdami pritaikyti šioje sparčiai besiplečiančioje pramonėje.

Atraskite pagrindinius VR ir 360 ° filmų kūrimo teorinius ir etinius pagrindus ir tyrinėkite vizualų pasakojimą, scenarijaus rašymą ir kitus kūrybinio tobulėjimo aspektus. Ugdykite savo kritinio vertinimo, konceptualaus mąstymo ir bendravimo įgūdžius įvairioms žiniasklaidos priemonėms ir auditorijoms.

Bendraukite su išorinėmis tyrėjų bendruomenėmis ir dalyvaukite profesionaliuose renginiuose, festivaliuose ir meistrų kursuose su pramonės atstovais, kad patobulintumėte savo praktiką realiame kontekste.

Vertinimas

Galite tikėtis, kad būsite įvertintas derinant aplanko darbą, scenarijus, pasiūlymus, pristatymus, vertinimus ir ataskaitas. Tikimasi, kad jūs planuojate, suplanuosite, pagaminsite ir pateiksite baigtą VR projektą.

Patekimo reikalavimai

Mes ieškome labai motyvuotų, kūrybingų studentų, aistringų įsitraukiančių į pasakojimus ir kylančias technologijas. Kandidatai turės pagyrimus, susijusius su atitinkamo dalyko bakalauro laipsniu ar profesine patirtimi (pavyzdžiui, reikšmingų filmų kūrimu ar daugialypės terpės kūrimu), ir įsipareigojimą tyrinėti bei apmąstyti kūrybinę praktiką.

Dėl besivystančios šios srities prigimties mes tikimės pritraukti įvairių disciplinų ir išsilavinimo studentus, techninius ir kūrybinius. Mes siekiame įdarbinti studentus, turinčius patirties kino, teatro, garso projektavimo, žaidimų projektavimo, patirties projektavimo, animacijos, grafinio dizaino, programinės įrangos kūrimo, studijos / medijų meno, scenarijaus rašymo, rašymo ir žurnalistikos srityse.

Tarptautinių studentų paraiškos yra aktyviai skatinamos, nes mes esame įsipareigoję visuotiniam kino švietimui.

Jei esate išrinktas į sąrašą, pakviesime jus į pokalbį (tarptautiniai kandidatai bus apklausiami telefonu). Turėsite pateikti parodomąją ritę arba glaustą ankstesnių darbų rinkinį. Tai gali būti garso įrašai, filmai, animacija, žaidimai, dizainas, fotografija ir rašymas. Jūsų aplankas turi parodyti jūsų istorijos tobulėjimo nuojautą ir patirtį.

Atminkite, kad negalime leisti kandidatams, turintiems pasiūlymų, atidėti atvykimą į kitus metus.

Anglų kalbos palaikymas

Jei atitiksite akademinius reikalavimus, bet jums prireiks papildomos paramos, kad kalbos įgūdžiai atitiktų reikiamą lygį, galbūt galėsite lankyti vieną iš mūsų ikiseansinių anglų kalbos kursų. Studentai, sėkmingai baigę ikiseansinį kursą, gali pereiti į pasirinktą studijų kursą, nekartodami IELTS ar jo ekvivalento.

Anglų kalbos reikalavimas

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, paprastai reikalaujama mažiausio 7,0 balo IELTS (įskaitant 7,0 rašytiniame elemente) arba lygiaverčio.

Karjera / tolesnis tyrimas

Kaip sėkmingas absolventas, turėsite tyrimų ir planavimo įgūdžių, reikalingų vykdyti savarankiškus, novatoriškus ir tvarius projektus įvairiose pramonės šakose.

Būsite labai analitiniai ir strategiški, turėdami pažangių komunikacijos įgūdžių, kurie padės išdėstyti savo žinias apie naujas žiniasklaidos technologijas ir pasakojimus.

Galėtumėte tęsti turinio kūrimą ir kūrimą, kad patirtumėte įspūdingų pasakojimų. Jums bus atvira daugybė pramonės sričių, įskaitant:

 • filmų kūrimas
 • žurnalistika
 • žaidimai ir pramogos
 • socialinė žiniasklaida ir rinkodara
 • statyba
 • švietimas
 • sveikatos apsauga
 • aviacija ir gynyba
 • kelionės ir mažmeninė prekyba.

Novatoriškas praktikos ir tyrimų derinys šioje magistrantūroje reiškia, kad jūs taip pat turėsite tinkamas galimybes siekti karjeros tiek pramonės, tiek akademinės bendruomenės srityse. Kritiniai įgūdžiai, kuriuos kaupiate kursuose, gali būti veiksmingas tiltas į DPhil ar PhD.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University Of the West Of England, Bristol »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Rgs. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date