MA vizualinė komunikacija (eksperimentinė komunikacija, grafinis dizainas ir iliustracija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Penkerius metus iš eilės (2015-2019 m.) Studijavo pirmaujančiame pasaulyje Pasaulio universiteto meno ir dizaino universitete.

Apie programą

RCA vizualinės komunikacijos magistras suteikia galimybę mesti iššūkį, transformuoti ir išdėstyti savo kūrybinę praktiką, aktualią pasaulinei auditorijai. Tai išplečia vaizdinės komunikacijos indėlį per požiūrį, kuris vertina agentūrą, eksperimentavimą ir kritinę mintį. Magistro studijų programa turi ilgą istoriją, kritiškai nagrinėjančią vaizdinės komunikacijos vietą ir svarbą kultūros ir visuomenės atžvilgiu tarpdisciplininėje aplinkoje.

Kaip pažymėjo mūsų studentai, kritinis diskursas apie tai, ką reiškia būti „vizualiu komunikatoriumi“, šiandien atveria galimybes bendravimo procese ir kontekstuose; ir tai darydamas parodo, kad dizainerio ir menininko įgūdžių rinkinys gali būti perkeliamas ne tik į vizualumą, bet ir į garsą, kodą, tekstą, erdvę, įvykį ir patirtį.

Garsus praktika pagal pasauliniu mastu yra pagrindinis principas mūsų programą visų trijų Pathways eksperimentinių Bendravimas, grafinis dizainas ir iliustracijos. Mes tikimės, kad mūsų studentai pasitelks įvairią medžiagą iš meno ir dizaino kultūros sričių, kad galėtų paremti, plėtoti ir tobulinti savo praktiką.

Tai apima meno ir dizaino istoriją ir teorijas, menininkų ir dizainerių raštus, kultūros, literatūros ir socialinę teoriją, filmą, literatūrą, filosofiją, politiką ir technologijas.

Kreipdamiesi dėl šios programos, jūs pasirenkate vieną iš šių specialiųjų Pathways .

Grafinis dizainas
Pratęskite ir ardykite grafinio dizaino priemones, ketinimus ir vaidmenį.

Iliustracija
Tyrinėti šiuolaikinę iliustracijos praktiką tarpdisciplininiame kontekste.

Eksperimentinė komunikacija
Eksperimentinė komunikacija užmezga naują ryšį tarp koncepcijos, kritiškumo ir priėmimo.
Show 2019: School of Communication

Įėjimo reikalavimai

Kandidatai atrenkami tik pagal nuopelnus, o paraiškos priimamos iš viso pasaulio. Atrankos metu bus atsižvelgiama į kūrybiškumą, vaizduotę ir naujoves, kaip parodyta jūsų portfelyje, taip pat į jūsų galimybes gauti naudos iš programos ir pasiekti aukštus MA standartus.

Paprastai turėsite bakalauro arba lygiavertę užsienio kvalifikaciją arba pakankamą darbo patirtį, kad galėtumėte parodyti tinkamas intelektines, kūrybines ir asmenines savybes, kad galėtumėte įsitraukti į programos reikalavimus.

Mūsų studentai yra iš įvairių sričių. Nors dauguma vis dar yra tiesiogiai iš pirmojo laipsnio programų, susijusių su grafiniu dizainu, sąveikos dizainu, iliustracijomis, judančiu vaizdu ir garsu, studentai taip pat įstojo į programą iš įvairių sričių, pavyzdžiui, informatikos, ekonomikos, vaizduojamojo meno, istorijos, žurnalistikos, literatūros, architektūra, gaminys ir tekstilė.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Skaityti mažiau