MA vizualinis bendravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Mes tikime, kad sėkmingiausi dizaineriai yra kultūros novatoriai, kurie per savo praktiką informuoja, įtikina ir linksmina. Dalyvaudami mūsų „Vaizdinės komunikacijos“ kursuose, jūs išsiugdysite pasitikėjimo savimi dizainą ir sukursite puikų darbų paketą, pasirengdami šiuolaikiniam profesiniam pasauliui.

Išnagrinėsite pranešimų ir prasmės perteikimo mechanizmus įvairiose laikmenose, būsite paraginti ugdyti naujus įgūdžius, kurie padėtų sustiprinti ir informuoti savo projektavimo praktiką, ir įgysite žinių apie įgūdžių rinkinius, reikalingus spausdinti, judesys ir skaitmeninis dizainas.

Jūs taip pat turėsite galimybę patobulinti savo praktiką tose srityse, kurios reikalingos norint tapti kūrybos lyderiu ir tęsti karjerą plačioje vaizdinės komunikacijos srityje, apimančioje tokias sritis kaip spausdintos medijos, vartotojo patirtis, judesio dizainas, interneto dizainas. , parodų dizainas ir reklama, bendradarbiaujant su kitais mūsų kūrybinės bendruomenės nariais.

MA vizualinė komunikacija yra skirta padėti jums išsiugdyti autoriaus ir novatoriaus balsą, suteikiant jums įgūdžių ir žinių, leidžiančių nustatyti ir spręsti projektavimo problemas tarpdisciplininėje aplinkoje, įskaitant tradicinius ir skaitmeninius atspaudus, judančių vaizdų rinkinius ir 3D studijas.

Išmoksite požiūrį į dizainą kaip į pokyčių agentą - teigiamo elgesio modelio pakeitimo norimais ir tvariais būdais strategiją.

Vadovauja Hugh Harwoodas ir patyrusių profesionalių dizainerių komanda, turinti ryšius aukščiausiame pramonės lygmenyje - įskaitant Slawa Harasymowicz, Vida Vega ir Jayoon Choi - išmoksite iš daugybės paskaitų, projekto instrukcijų, seminarų, rašytinių užduočių, grupės kritika ir individualūs mokymai.

Studijų trukmė:

 • Vienerių metų dieninės ar dvejų metų neakivaizdinės studijos

Kurso informacija

Terminas 1

Apibrėžkite savo praktiką

 • Jūs ištirsite kūrybinę praktiką, kad vėliau kurso metu galėtumėte gauti informacijos apie išsamų projekto pasiūlymo vystymą. Skyriaus tikslas yra pateikti struktūrizuotą pagrindą, kuris leistų ištirti metodų, idėjų ir temų potencialą jūsų disciplinoje, taip pat padėtų informuoti ir rasti jūsų praktikos vietą.

Du terminai

Kontekstas ir metodas

 • Paskaitų ir seminarų cikluose aktyviai įsitrauks į daugybę dabartinių diskusijų, kurios suteikia kultūrinį ir intelektualinį kontekstą vizualinės komunikacijos idėjų svarstymui. Programa skirta tarpdalykiniams klausimams nagrinėjant teoriją ir svarstant konkrečius projektavimo darbus ir tekstus.

Projekto plėtra

 • Šiame skyriuje jūs parengsite savo galutinio projekto temas ir pagrindinius tikslus, įvertindami ir išbandydami pasiūlymo tikslus per ilgalaikį savarankiškų studijų laikotarpį. Šiame etape jūsų projekto plėtojimas bus nukreiptas ir abejojamas mokomaisiais pranešimais, grupės kritika ir pristatymais, kurie palaikys jūsų darbo pažangą ir pateiks griežtą kritinį darbuotojų, kolegų ir profesionalių praktikų vertinimą. Skatindami toliau tyrinėti ir abejoti savo idėjomis, tęsite tinkamų projekto realizavimo metodų ir strategijų kūrimo procesą, kai pradėsite savarankiškiau dirbti kaip tyrėjas ir praktikas, tobulinsite savo tyrimų klausimus ir jūsų naudojamus tyrimo metodus. .

Trys terminai

Realizavimas ir platinimas

 • Ankstesniuose skyriuose įgytas žinias ir patirtį pritaikysite įgyvendindami savo galutinį magistro projektą - jūsų studijų kulminacija ir konsolidacija pasiryžusio kūrinio ar darbo pavidalu. Tai turėtų parodyti nuoseklumą ir inovacijas profesinio lygmens lygmeniu. Jūs taip pat turėsite parengti kritinį dokumentą, skirtą apmąstyti konkrečius praktinius MA projekto rezultatus, jo interpretaciją ir sėkmę, kaip savo požiūrio į kūrybinę praktiką demonstravimą atliekant mokslinius tyrimus.

Mokesčiai ir papildomos kursų išlaidos

Mokestis už mokslą

Kursų įmokos per metus už 2020 m.

 • JK ir ES studentai visą darbo dieną - 8000 svarų sterlingų
 • JK ir ES studentai ne visą darbo dieną - 4000 svarų sterlingų
 • Tarptautiniai studentai visą darbo dieną - £ 16 250 (standartinis mokestis)
 • Tarptautiniai studentai visą darbo dieną - £ 15,600 (visas išankstinio mokėjimo mokestis)

Papildomos kursų išlaidos

Be mokesčio už mokslą, skaitykite papildomas kursų išlaidas iki 2020 m.

Šie mokesčiai yra teisingi tik nurodytais mokslo metais. Išlaidos gali padidėti kiekvienais metais studento tęstinės registracijos į kursus laikotarpiu atsižvelgiant į infliaciją (atsižvelgiant į bet kokią maksimalią reguliuojamą studijų mokesčio ribą). Bet koks tęstinių studentų koregavimas bus RPI-X prognozuojamu greičiu arba mažesnis.

Mokesčio nuolaidos ir stipendijos

Palaikydami visus dabartinius mūsų studentus ir naujausius JK ir ES absolventus, kad jie pereitų į kitą studijų lygį, mes sukūrėme naują mokesčių nuolaidų asortimentą įvairiuose kursuose.

 • Skaitykite daugiau apie mokesčių nuolaidas

Įranga

Vizualinio bendravimo priemonės apima specialias studijas, kuriose yra vietos tiek asmeniniam, tiek grupiniam darbui; skaitmeninių laikmenų rinkiniai su „Mac“, užprogramuoti naudojant naujausią pramonės projektavimo programinę įrangą, įskaitant „Adobe Creative Suite“, „Final Cut Studio“, „Final Cut Pro“, „Soundtrack Pro“ ir „Autodesk Maya“. Mes turime fotografijos studijas ir tamsių kambarių apdorojimą ir spausdinimą juodos ir baltos juostos fotografavimui; Spausdinimo studijos, turinčios prieigą prie litografijos, šilkografijos, oforto ir reljefinio spausdinimo.

Ką sako mūsų mokiniai

„Studijos UCA yra neabejotinai viena iš didžiausių mano turimų patirčių. Aš galiu jausti kūrybingą ir energingą vibraciją visur lageryje. UCA komanda miesteliu yra išties naudinga ir draugiška. Jie palaiko įvairiais būdais, nepaisant ar mums reikia akademinių, ar asmeninių patarimų “.

Ka I Lei, MA Vizualinė komunikacija

Patekimo reikalavimai

JK atvykimo reikalavimai

 • Pagyrimo laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija dalyke arba susijusi disciplina

ir / arba

 • Atitinkama darbo patirtis, parodanti jūsų galimybes mokytis magistrantūroje.

Taip pat bus svarstomi pareiškėjai, galintys pagrįsti priėmimo į tam tikrą projektą pavyzdį ir pademonstruoti savo galimybes patenkinamai baigti kursą.

Tarptautiniai atvykimo reikalavimai

Norėdami peržiūrėti lygiaverčius atvykimo reikalavimus savo šaliai, apsilankykite mūsų svetainėje.

Jūsų portfelis

Reikalaujame, kad jūs apsilankytumėte pareiškėjų dieną ir atsineštumėte savo portfolio įvertinti. Papildoma informacija apie tai, kaip sudaryti aplanką, ir konkretūs reikalavimai įtrauktiniems darbo pavyzdžiams bus pateikta kandidatų portale po to, kai pateiksite paraišką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for ... Skaityti daugiau

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for the Creative Arts absolventų. Kaip specializuotas kūrybinių menų universitetas, savo studentams sukūrėme unikalią bendruomenę, kurioje bendraminčiai gali dalytis kūrybiniu procesu ir įkvėpti vienas kitą. Skatinamas bendradarbiavimas tarp kursų. Dailieji menininkai mokosi kartu su jaunais filmų kūrėjais ir mados dizaineriais, kurie dirba kartu su architektais. Tokiu būdu mūsų studentai gauna naudos iš įvairių disciplinų. Pasirinkę mokytis pas mus, suteiksite laisvės atrasti savo asmeninį stilių, laimėdami derinant pramonei orientuotus kursus, moderniausias galimybes ir įkvepiančius ekspertus. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau