MA vokiečių kalba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Menų magistras vokiečių kalba yra Tarptautinių literatūros ir kultūros studijų katedroje, tyrinėja vokiečių literatūros istoriją, literatūros žanrus, autorius ir kultūrinius kontekstus. Juo siekiama parengti studentus doktorantūros darbams vokiečių kalba arba teikti karjeros gerinimo sritis tokiose srityse kaip tarptautinis verslas ar teisė, žiniasklaida ir ryšiai bei bibliotekų mokslas.

Departamentas siūlo meno magistro laipsnį vokiečių kalba, skirtą parengti studentus doktorantūros darbams vokiečių kalba arba teikti karjeros tobulinimo sritis tokiose srityse kaip tarptautinis verslas ar teisė, žiniasklaida ir ryšiai bei bibliotekų mokslas.

Misija

Vokiečių kalbos magistro programa skirta studentams, norintiems gilinti savo žinias apie vokiečių kalbą ir kultūrą už bakalauro lygio. Laipsnis suteikia kultūrinį praturtėjimą ir svarbų karjeros stiprinimą tokiose srityse kaip tarptautinis verslas, teisė, žiniasklaida ir komunikacija bei bibliotekų mokslas.

Greta aukšto lygio kalbos įgūdžių, studentai sužinos apie kultūrinį raštingumą ir tarpkultūrinę kompetenciją, pristatydami įvairius senesnius ir šiuolaikinius literatūros kūrinius ir kitą kultūrinę informaciją per filmus ir dabartines svetaines. Studentai ugdys kultūrinių pokyčių supratimą vokiškai kalbančiose šalyse, jų istorinį kontekstą ir jų santykius su kitomis šalimis už vokiškai kalbančio pasaulio ribų, ypač į JAV

Dirbdami su pirminiais ir antriniais šaltiniais, studentai praktikuoja teksto analizę, kad padidintų jų niuansų mąstymą ir jautrumą kultūros subtilybėms. Programos pabaigoje kiekvienas studentas baigia vieną rašytinį ir vieną žodinį magistro egzaminą.

Studentai gali pasirinkti mokytis pirmųjų metų Tübingene, Vokietijoje, arba abu metus gali praleisti „Tufts Medford“ universitete.

Reikalavimai

Magistro programa vokiečių kalba trunka 2 metus su tokiu reikalavimų paskirstymu:

Aštuoni pakopos studijų kursai, kolokviumas, išsamūs egzaminai raštu ir žodžiu. Įeinant į studentus bus pateikiamas skaitymo sąrašas, skirtas pasirengti išsamiems egzaminams. Tai yra koliokviumo darbo pagrindas ir papildo kursinius darbus.

Paraiška

  • Paraiškos mokestis
  • Tęsti / CV
  • Asmeninis pareiškimas
  • Reikalinga oficiali GRE
  • Oficialus TOEFL arba IELTS, jei taikoma
  • Siužetai
  • Trys rekomendaciniai laiškai
Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Skaityti daugiau

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Skaityti mažiau