Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Čekija Olomouc Region Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Olomouc Region Čekija 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Olomouc Region Čekijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Palacky University

Programa orientuota į Europos kultūros plačiąja prasme, įskaitant politikos, istorijos, geografijos, teisės ir pabrėžia Europą platesniame pasaulyje. ... [+]

Programos turinys:

Programa orientuota į Europos kultūros plačiąja prasme, įskaitant politikos, istorijos, geografijos, teisės ir pabrėžia Europą platesniame pasaulyje.

Programos datos:

Rugsėjis - birželis, 2 metai

Programos struktūra: pirmąjį pusmetį (Pagrindinis universitetas - Olomouc) Antras pusmetis (priimančiojo universiteto - Europa) Trečiasis semestras (Namai / serveris / Trečiosios šalies universitetas / Stažuotė) Ketvirtasis semestras (Namai / priimančiojo universiteto) Pavadinimas apdovanoti:

MA (Dvivietis laipsnis su universitetų partnerių)

tinklas

Georgas rugpjūčio universitetas, Göttingen (DE), Deusto universitetas, Bilbao (R), universitetas Strasbūre (Prancūzija), Udine universitetas (IT) universiteto Groningene (NL), Jogailos universiteto Krokuvoje (PL), Upsalos universitete (S ) universiteto Puna (Indija), Osakos universiteto (Japonija), UNAM, Meksikas (Meksika), IUPUI Indianapolis (JAV).... [-]

Čekija Olomouc
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba