Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Šri Lanka Colombo Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Colombo Šri Lanka 2019

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Nors yra daug galimybių aukštojo mokslo Šri Lanka, nemažai gyventojų pasirinkti nedalyvauti šių institucijų. Nors tarptautinis spaudimas padėjo kai plėtros, universitetų pasiūlymai dažnai susitiko su pasipriešinimu gyventojais.

Colombo uostamiestis ir Šri Lankos sostinė. Tai energingas komercinis plotas su daugiau nei 700.000 gyventojų. Kolombas turi keletą aukštojo mokslo įstaigų dauguma šių Būdamas kolegijose.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas in Colombo Šri Lankoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Hindustan University

Pagrindinis tikslas yra suteikti studentams pagal galandimo savo bendravimo įgūdžius, kad jie galėtų patenkinti darbo reikalavimus ir spręsti šiuolaikinės visuomenės iššū ... [+]

Pagrindinis tikslas yra suteikti studentams pagal galandimo savo bendravimo įgūdžius, kad jie galėtų patenkinti darbo reikalavimus ir spręsti šiuolaikinės visuomenės iššūkius su lengvumu.

MA anglų kalba ir komunikacija, kurias siūlo Dept anglų, Hindustan universitetas sudaro 20 kursų plinta per 4 semestrus per 2 metus. Iš šių 12 yra pagrindiniai dokumentai ir 8 yra pasirenkami.

Mokymo programa palaiko puikią pusiausvyrą kalbos ir literatūros kursus. Vienas iš pagrindinių dokumentų, kiekviename semestre pagrindinis dėmesys skiriamas funkcijų, susijusių su kalba, pvz mokymas anglų, istorijos anglų kalbos, lingvistika ir tt

Pasirenkant pasiūlyti platų pasirinkimą, pavyzdžiui, straipsnių apie asmenybės ugdymo, vaikų literatūros, moterų rašymo, kino studijas, Kanados literatūros ir tt... [-]

Šri Lanka Colombo
July 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba