Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Švedija Malmö Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Malmö Švedija 2019

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Malmė yra Skåne provincijos sritys, Švedijos sostinėje. Tai sėdynė miestas Malmės savivaldybės ir turi daugiau nei 600.000 žmonių. Ji turi kelis universitetus ir keletą kitų aukštųjų mokyklų.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas in Malmö Švedijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Lund University

Ši magistrantūros programa turi tris specializacijas: "Susitarimas ir kompozicija", "Organai ir klaviatūra", "Vokaline muzika ir choras". Mūsų tikslas - toliau ugdyti muz ... [+]

Magistro Bažnyčios muzikos programa turi tris specializacijas: " Susitarimas ir kompozicija" , " Organai ir klaviatūra" , " Vokaline muzika" ir choras .

Programa siekiama ugdyti muzikantus, turinčius aukštus meninius, švietimo ir profesinius gebėjimus. Baigus programą, studentas turi turėti pažangias žinias ir įgūdžius, kad galėtų dirbti įvairiose profesionalaus muziko funkcijose ir užduotyse - kaip solistas, įsteigto ansamblio narys arba kaip bažnyčios muzikantas Švedijos bažnyčioje. arba kitose nominalose. Be to, studentas turi sukurti įgūdžius, reikalingus tęstiniams ar nuodugniems tyrimams, kurie yra labai savarankiški. Be to, baigus programą, studentas turi įgyti išsamių verslumo įgūdžių, kurie didina jo / jos profesinį universalumą nuolat besikeičiančiame bažnytiniame ir kultūriniame gyvenime.... [-]

Švedija Malmö
September 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba