Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Šveicarija Basel Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Basel Šveicarija 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Meistras 's laipsnis rengia studentus vadovauti ir valdyti. Meistras 's laipsnis taip pat rengia pasiūlymą dėl užsiėmimų iki specializuotų studijų srityje asmuo.

Šveicarija (vokiečių: Schweiz, prancūzų: Suisse ", italų: Svizzera, mez:. Svizra Šveicarija yra vieni iš pasaulyje žinomų universités kaip ETH Ciuriche, EPFL Lozanoje, IHEID Ženevoje universitetas, Lozanos ar Sankt Gallen universiteto. Turėkite omenyje, kad 's daug geriau kalbėti vietos kalba, todėl, jei jūs galite ' t kalbėti arba prancūzų, vokiečių arba italų, geriau eiti į kalbos kursus pirmiausia.

Bazelis yra Šveicarijoje 's seniausias universitetas namo, datuojamas 15 amžiuje. Kai kurie iš didžiausių mokslininkų visų laikų baigė mokslus ten - tegul 's tik paminėti Paracelsas, Bernulio, Erasmus, Euler ir Nietzche. It 's ne tik apie senąją šlovę - jie vis dar gamina didžių mokslininkų bei patentų.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas in Basel Šveicarijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Academy of Art and Design FHNW, Visual Communication Institute

Ikonatikos, piktybiškos teorijos ir žymių tyrimų derinys sudaro Vizualinės komunikacijos ir ikonų tyrimo magistro programos profilį. ... [+]

Visual Communication Institute HGK FHNW, Bazelyje, siūlo tarptautiniu mastu akredituotas bakalauro, magistro ir daktaro mokymo programas . lygis atspindi turtingą tradiciją Bazelio School of Design, ypač bei Šveicarijos Grafinis dizainas apskritai.

Bazelio miestas, esantis trijų nacionalinių Reino upių slėnyje, yra unikali kultūrinė aplinka, kurioje lengvai pasiekiama Prancūzija ir Vokietija.

Nors mūsų bakalauro kursas yra orientuotas į studentų gebėjimą vykdyti kūrybinį procesą, mūsų magistrantūros programos siekia išplėsti studentų individualų dizaino žodyną ir pasiekti aukštesnio lygio apmąstymų per studentų gebėjimą įtraukti žinių ir metodikos mokslo disciplinos į kūrybinis procesas. Mes siūlome "Visual Communication" ir "Iconic Research" ir " International Master of Design" meno magistro laipsnį , kurį rengiame bendradarbiaudami su Illinois universitetu Čikagoje.... [-]

Šveicarija Basel
September 2019
Dieninės
4 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba