Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Šveicarija Lugano Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Lugano Šveicarija 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Šveicarija (vokiečių: Schweiz, prancūzų: Suisse ", italų: Svizzera, mez:. Svizra Šveicarija yra vieni iš pasaulyje žinomų universités kaip ETH Ciuriche, EPFL Lozanoje, IHEID Ženevoje universitetas, Lozanos ar Sankt Gallen universiteto. Turėkite omenyje, kad 's daug geriau kalbėti vietos kalba, todėl, jei jūs galite ' t kalbėti arba prancūzų, vokiečių arba italų, geriau eiti į kalbos kursus pirmiausia.

Lugano įsikūręs Italijos kalbančių Šveicarijoje. Maždaug 64% gyventojų turi aukštąjį išsilavinimą ir yra universitetai ir institutai, kurių specializacija daugiausia informatikos, ryšių, dirbtinis intelektas, skaičiavimas ir tt Menas ir dizainas mokyklose taip pat yra, kartu su tarptautinėmis programomis.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas in Lugano Šveicarijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

USI Università della Svizzera italiana

Į Italijos literatūros ir Italijos civilizacija Magistro siūlo itališkų studijų instituto (ISI) iš Italijos Šveicarijoje, USI University, įsikūrusi Luganas. Dieninių stud ... [+]

Mokytojas yra padalintas į tris pagrindines temines sritis: Italų kalba / Italų ir lyginamosios literatūros / Arts, istorija ir civilizacijos mokymo kursuose "holistinis", kad pirmenybė būtų teikiama susitikimą paprastai išpažįstamą žinios įvairiose srityse, atskirtus disciplinų. Italų literatūra, pagrindinė tema yra taip pasiūlė nuolat lyginant su civilizacijos kontekstą, kuriame jis gaminamas, ir mokėsi.

Fakultete yra tarptautiniu mastu pripažintų specialistų ir tvirtino prestižą tyrimus. Mokymasis yra palanki, itališkai kalbančių, atviros daugiakalbystę, ir idealus studijų sąlygų Pasibaigus Italijos Šveicarijos universitete. Kelias identifikuoja keletą profesinių galimybių, be to, bet galimybę tęsti doktorantūros: moko italų, kalbos ir civilizacijos, į Šveicarijos mokyklose, ir už jos ribų; bibliotekininkas ir archyvaras bibliotekoms ir archyvams; žinios metodų ir būdų, skirtų meno kūrinių ir paveldo skirtų muziejų valdymą ir "kolektyvinės atminties" palikimo išsaugojimo.... [-]

Šveicarija Lugano
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
USI Università della Svizzera italiana

... [+]

Naujausi ekonominiai įvykiai pasauliniu mastu taip pat pateikiami viešojo sektoriaus atgal į socialines ir ekonomines sistemas širdį.

[-]
Šveicarija Lugano
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
USI Università della Svizzera italiana

Į Tarptautinio turizmo magistras siekiama reaguoti į šį iššūkį ir siūlo programą, kuri peržengia ribotas dėmesio profesinių magistrantūros studijų pasiūlė vietoj skersinė ... [+]

Sukūrus labai sparčiai per pastaruosius dešimtmečius, Tarptautinis turizmas tapo viena iš pagrindinių pasaulio ekonomikos pramonės šakų.

2012 tarptautinė turizmo pasiekė rekordines aukštumas, kaip pirmą kartą daugiau nei vienas milijardas turistų keliavo tarptautiniu per vienerius metus. Remiantis Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) turizmo ir svetingumo industrijos generuoja 9% pasaulio BVP ir apie 10% viso pasaulio darbo.

Tačiau tarptautinio turizmo valdymo reikalauja rimtą įsipareigojimą: tai sudėtinga ir reikia atsižvelgti į įvairių ekonomikos, įstaigų, teisinių sistemų, kalbų ir kultūrų įvairovė. Norėdami nustatyti teisingą pusiausvyrą tarp įvairių elementų ne žaisti - turizmo pramonė, turizmo, vietos bendruomenės, aplinką - verslininkai ir operatoriai turi turėti puikią suvokti keletą (net gana skirtingų) disciplinomis, labai profesinių įgūdžių, strateginio ir svarbu vaizdas reiškinių, su stipriu atsakomybės jausmu.... [-]

Šveicarija Lugano
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba