Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Švietimo tyrimų studijos

Magistro laipsnis - tai sunkaus darbo ir daugelio metų studijų baigimo baigimo programa rezultatas. Taip pat gali būti, kad absolventai yra ekspertai lauke arba suteikia jiems reikalingų dalykinių darbų siekdami doktorantūros laipsnio.

Kas yra Švietimo tyrimų magistro laipsnis? Tai magistro laipsnis, padedantis tobulinti asmens mokslinius tyrimus ir analitinius įgūdžius, kad jie galėtų rasti darbo jėgos. Absolventai taip pat turėtų turėti išsamių žinių apie mokslinių tyrimų ir analizės praktiką ir kaip atlikti savo tyrimus praktinėje aplinkoje. Būtini kursiniai darbai šioje programoje gali apimti duomenų rinkimą, statistiką, organizacinę teoriją ir vertinimo projektą.

Tie, kurie turi išsilavinimo mokslo laipsnį, turėtų sugebėti rasti darbą pasibaigus studijoms. Savo baigimo darbe studentai taip pat turėtų tobulinti savo bendravimo, pristatymo, organizavimo ir komandinio darbo įgūdžius, kurie yra ieškomi požymiai švietimo tyrimų srityje.

Mokestis yra svarbus veiksnys suprasti prieš įsitraukdamas į mokyklą. Kai kurie veiksniai, kurie gali turėti įtakos išlaidoms, gali būti individuali mokykla ir studentas gali įsipareigoti visą darbo dieną studijuoti. Tikslinga kreiptis į mokyklą gauti daugiau informacijos.

Žmonėms, turintiems išsilavinimo mokslo laipsnį, neturėtų būti sunkumų rasti darbą įvairiose srityse. Kai kurie iš jų gali būti vertingi dirbti universitetų ir mokyklų rajonų akademinėse įstaigose, tuo tarpu kiti gali rasti daugiau darbų ne pelno siekiančiose organizacijose ar korporacijose. Kai kurie karjeros pasirinkimai yra mokslinių tyrimų koordinatorius, pagrindinis tyrėjas, švietimo administratorius, duomenų analitikas ir patarėjas matavimams. Laikas, praleistas darbo vietoje, absolventai turėtų matyti jų pajamų potencialo padidėjimą, ypač jei jie nori vadovauti savo organizacijoje.

Internetinės švietimo tyrimų programos yra prieinamos visame pasaulyje. Šios programos yra skirtos tiems studentams, kurie negali patenkinti tradicinio kolegijos grafiko poreikių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Švietimo tyrimų studijos

University of Asia and the Pacific

Programa siekiama formuoti ankstyvoje vaikystėje pedagogus ir specialistus (ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų ir administratorių, vaikas plėtros konsultantai, ir ... [+]

Programa siekiama formuoti ankstyvoje vaikystėje pedagogus ir specialistus (ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų ir administratorių, vaikas plėtros konsultantai, ir mokslininkai), kuris gali efektyviai mišinys teoriją ir praktiką, kuriant teigiamą mokymosi galimybes ir patirtį mažiems vaikams skatinti jų bendrą plėtrą. Taigi MAE-CDE mokymo persipina keturios mokymosi sritis: pamatinių dalykų, psichologijos, specializacijos dalykai, ir mokslinių tyrimų.

Programa Pristatymas

Programa veda prie Dailės magistras Švietimas, pagrindinių vaiko vystymosi ir švietimo (Mae-CDE) laipsnį už disertaciją kelio ir magistras Švietimo, pagrindinis vaiko vystymosi ir švietimo ne disertacijos trasoje. Dalyviai gali baigti programą per dvejus yearswithout turinčių pasiduoti ar bus išleistas iš savo darbo vietų. Jie turi uždirbti 39 vienetų (33 vienetų kursinių ir 6 vienetus veiksmų mokslinių tyrimų ar disertacija raštu) būtų tinkamos baigimo.... [-]

Filipinai Pasig
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manchester Metropolitan University

Susipažinkite su švietimo ir aplinkos, technologijų ir socialinių pokyčių santykiu. Kritiškai analizuoti tarptautines iniciatyvas, švietimo veiklos rezultatus ir vystymos ... [+]

Apžvalga

Susipažinkite su švietimo ir aplinkos, technologijų ir socialinių pokyčių santykiu. Kritiškai analizuoti tarptautines iniciatyvas, švietimo veiklos rezultatus ir vystymosi klausimus. Apsvarstykite savo aplinką ir darome įtaką švietimo kaitai.

Per šį kursą jūs susipažinsite su tarptautine švietimo sistema ir suprasite, kaip globalizacija pakeitė supratimą ir praktikavimą visame pasaulyje.

Jūs išnagrinėsite tarptautinius mokyklų ir universitetų palyginimus, iššūkius, susijusius su geros edukacinės praktikos nustatymu ir skolinimu iš kitų vietų, ir besiformuojančių pasaulinių tendencijų, kurias mokytojai turi pasiruošti šiandien. Taip pat apsvarstysite didelius klausimus, pvz., Dirbtinio intelekto (AI) poveikį švietimui ir darbo vietoms, taip pat įgysite praktinių įgūdžių formuojant tarptautines partnerystes ir atlikdami moksliniais tyrimais pagrįstas intervencijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eötvös Loránd University

Šios programos tikslas yra apmokyti puikius specialistų teorinius pagrindus ir pagrindinius švietimo mokslo metodus. Studentai gaus integruotas švietimo ir pedagoginės pr ... [+]

Šios programos tikslas yra apmokyti puikius specialistų teorinius pagrindus ir pagrindinius švietimo mokslo metodus.

Studentai gaus integruotas švietimo ir pedagoginės praktikos bei kaimyninių disciplinų (filosofijos, psichologijos, sociologijos, ekonomikos, teisės) žinias.

Ši programa suteikia studentams išsamias žinias dirbant vyriausybinėse institucijose, įmonėse, mokslinių tyrimų įstaigose, taip pat privačioms įmonėms, viešajam valdymui, tarptautinėms organizacijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms.

Specializacijos:

Vaikystės studijosMoksliniai tyrimaiŠvietimo technologijosŠvietimo vadybaProgramos stiprumas

Eötvös Loránd University Švietimo ir psichologijos fakulteto švietimo Eötvös Loránd University yra viena iš pagrindinių Vengrijos švietimo tyrimų institucijų. Pagrindinis Institucijos stiprumas yra edukologijos ir pedagoginės praktikos integravimas. Mes turime gerus profesinius ryšius su įvairiomis institucijomis ir mokyklomis, kurios siūlo studentams stažuotes. Šiose mokyklose mūsų studentai įgyja patirties ir idėjų apie mokymo, mokymosi ir švietimo sistemas.... [-]

Vengrija District V.
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba