close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Administravimas

Menų magistro uždirbimas gali būti veiksmingas būdas žmonėms įgyti aukštąjį išsilavinimą pagal dalyką humanitarinių ar socialinių mokslų srityse. Šie laipsniai paprastai užtrunka dvejus metus, kad uždirbtų ir galėtų padėti studentams saugoti daugiau pelningų karjeros. Kas yra administravimo magistras? Administracija yra sudėtingas procesas, skirtas veiksmingai organizuot… Skaityti daugiau

Menų magistro uždirbimas gali būti veiksmingas būdas žmonėms įgyti aukštąjį išsilavinimą pagal dalyką humanitarinių ar socialinių mokslų srityse. Šie laipsniai paprastai užtrunka dvejus metus, kad uždirbtų ir galėtų padėti studentams saugoti daugiau pelningų karjeros.

Kas yra administravimo magistras? Administracija yra sudėtingas procesas, skirtas veiksmingai organizuoti ir vadovauti darbo grupėms pasiekti iš anksto nustatytą tikslą. Ši studijų sritis padeda mokiniams suprasti daugybę pagrindinių administracinių funkcijų, kad taptų labai efektyviais administratoriumi. Kursinis darbas šioje srityje yra įvairus ir gali apimti organizacinę elgseną, rinkodarą, finansų strategiją, operacijų valdymą, etiką, tyrimo metodus ir statistiką, tarptautinį verslą ir dar daugiau.

Kadangi studentai uždirba magistro laipsnį, jie gali kurti įvairius svarbius įgūdžius, kurie gali padėti dirbti beveik bet kurioje pozicijoje ir daugelyje profesinių ir asmeninių situacijų. Programos dalyviai gali sustiprinti komunikacijos ir organizavimo įgūdžius, kad taptų veiksmingais vadovais ir lyderiais. Šie studentai taip pat linkę būti labai išsamiai orientuoti.

Mokesčio magistrantūros kaina paprastai yra pigesnė už bakalauro laipsnį, tačiau ji taip pat gali priklausyti nuo studijų programos trukmės ir mokyklos buvimo vietos. Studentai gali ištirti arba kreiptis į skirtingas mokyklas, norėdami gauti daugiau informacijos apie mokslą.

Studentai, turintys administracijos magistro laipsnį, dažnai tampa labiau konkurencingi aukštesnės darbo užmokesčio darbo rinkoje. Administravimas gali būti nuo viešojo iki privataus sektoriaus, ir daugelis iš šių pozicijų yra lyderiai vadovaujančiose pareigose. Keletas galimų karjeros galimybių - dirbti švietimo administratoriumi ne pelno siekiančių organizacijų direktoriaus ar direktoriaus ir programos direktorių pareigose.

Įvairios švietimo įstaigos visame pasaulyje siūlo magistro laipsnius. Nesvarbu, ar studentai nori studijuoti užsienyje ar namuose, yra daugybę internetinių ir neakivaizdinių kursinių variantų, kuriuos pasirinkti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus
Vankuveris, Kanada

Administracinių teisės Mokslas (MAS) magistro laipsnis yra 30-kredito laipsnis stiprinti administracinius ir vadovavimo įgūdžius absolventams. Programa jungia tiek kognityvini ... +

Administracinių teisės Mokslas (MAS) magistro laipsnis yra 30-kredito laipsnis stiprinti administracinius ir vadovavimo įgūdžius absolventams. Programa jungia tiek kognityvinis ir emocinis (interaktyvus) nurodymą per atvejų tyrimus, modeliavimą, individualių ir grupinių pratimų ir duomenų rinkimo vietoje, kuri padeda ugdyti kritinį valdymo efektyvumą. MAS ugdymo patirtis siekia ugdyti kritinį administracinius gebėjimus palaikančioje mokymosi aplinką kartu su konkretaus ir aiškiai atsiliepimus. -
MA
Dieninės
30 valandos
Anglų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia