Humanitarinių mokslų magistro programos - Administravimo studijos Filipinuose

Rasti humanitarinių mokslų magistro programas - Administravimo studijos Filipinuose - 2018

Administravimo studijos

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Meistras 's laipsnis rengia studentus vadovauti ir valdyti. Meistras 's laipsnis taip pat rengia pasiūlymą dėl užsiėmimų iki specializuotų studijų srityje asmuo.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Daugelis mėgsta geri žmonės Filipinuose ir jų gyvenimo būdą. Studijavimas čia taip pat gali padėti jums išmokti susimaišymo su tautos kultūra, kaip jums įsipareigoja savo universitetinį kursą vietos koledže universiteto valstybinio universiteto ir kolegijos ar Filipinų universitete. Filipinai yra trečias pagal dydį angliškai kalbančių pasaulio šalis, kuris leis lengviau tarptautinių studentų.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Administravimo studijos Filipinuose - 2018

Skaityti Daugiau

Dailės Magistras žmogiškųjų Išteklių Ir Plėtros

Miriam College
Su bendrabučiu Dieninės November 2018 Filipinai Kaunas

Dailės žmogiškųjų išteklių ir plėtros programos magistras yra darbas programa, skirta aprūpinti pakopos studentams su įgūdžių ir kompetencijų tapti visiškai veikianti žmogiškųjų išteklių žmones savo profesines pastangas. [+]

Dailės magistras žmogiškųjų išteklių ir technologijų plėtra (DARBAS Track)

Dailės žmogiškųjų išteklių ir plėtros programos magistras yra darbas programa, skirta aprūpinti pakopos studentams su įgūdžių ir kompetencijų tapti visiškai veikianti žmogiškųjų išteklių žmones savo profesines pastangas. Juo siekiama parengti juos tapti veiksmingų agentai socialinės transformacijos.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI: (7 vnt)

HD 201 Raidos psichologija (3) HD 202 tyrimų metodai ir statistika (3) MCEV MC Etika ir vertybės (1)

PAGRINDINIAI PATIEKALAI: (18 vienetų)

VED 202 vertybių kūrimo procesas (3) HRVD 210 valdymas Žmogiškųjų išteklių organizacijos (3) HRVD 214 Organizacinė elgsena (3) HRVD 215 Organizaciniai pokyčiai (3) HRVD 217 mokymo programa dizainas ir grupė palengvinimas (3) HRVD 219 Pramonės psichologija (3) HRVD 220 Efektyvūs derybų įgūdžiai Žmogiškųjų išteklių (3) HRVD 221 Vadovavimo Finansai (3) HRVD 222 Darbuotojų ryšiai (3) HRVD 224 Tendencijos ir klausimai žmogiškųjų išteklių (3) HRVD 225 Seminaras Žmogiškųjų išteklių ir valdymo (3) HRVD 229 Karjera kūrimas ir valdymas (3) CE 218 Strateginis planavimas ir valdymas (3) ... [-]