Humanitarinių mokslų magistro laipsnis - Aplinkos studijos - Azija

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Aplinkos studijos - Azija - 2018

Aplinkos studijos

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Meistras 's laipsnis rengia studentus vadovauti ir valdyti. Meistras 's laipsnis taip pat rengia pasiūlymą dėl užsiėmimų iki specializuotų studijų srityje asmuo.

Į aplinkosaugos studijas įstoję studentai paprastai studijuoja tokius studijų dalykus kaip gamtos mokslai, matematika, o taip pat ir ekonomikos pagrindai. Pagrindiniai į aplinkosaugos studijas įtraukiami dalykai yra aplinkosaugos etika, politinių institucijų teisinis reguliavimas bei rizikos vadyba. Paprastai, aplinkosaugos studijomis besidomintys studentai turi pasirinkti vieną iš daugybės siauresnių aplinkosaugos mokslų specializacijų.  

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Aplinkos studijos - Azija - 2018

Skaityti Daugiau

MA in Environmental Studies

Tel Aviv University
Su bendrabučiu 1 metai July 2018 Izraelis Tel Avivo

[+]

Studentai programos tyrimo platų aplinkosauginių dalykų, per abiejų pagrindinių kursų ir pasirenkant diapazonas, įgyti pažvelgti į Izraelio aplinkos istorijos tiek individualaus tautos ir kaip dalis didesnio Artimųjų Rytų regione. Kartu su plačiu apžvalgos aplinkos apsaugos klausimais, programa orientuota į vandens ploto, kad matytųsi studentus su mokslo, teisės ir politikos aspektų vieną iš Izraelio svarbiausių aplinkosaugos klausimais.

Dėl aplinkosaugos studijų magistro rengia absolventus karjeros įvairiausiose aplinkos sektoriuose. Mūsų absolventai įgijo darbo vietų aplinkos konsultavimas, nacionalinių ir tarptautinių nevyriausybinių organizacijų, valstybės tarnybą, aplinkos pramonės specialistus, mokslinius tyrimus analitinių, aplinkosauginis švietimas, ir dar daugiau.... [-]


MA in Environmental Studies

Tel Aviv University - International Office
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus October 2018 Izraelis Tel Avivo

[+]

Pareiškėjai su galutinio pažymio tarp 75 ir 80 vis dar turėtų būti taikoma; Priėmimo komitetas atkreipia kandidatų visas programas atsižvelgti.

Pareiškėjai, turintys kvalifikacijas, iš universiteto, kai nėra bus reikalaujama pagrindinė kalba mokymo ir tyrimo Anglų pateikti TOEFL (Test anglų kalbos kaip užsienio kalbos) balai ne mažiau kaip 89 už internetines testai, 230 kompiuterinių testų ir 575 popieriaus pagrindu bandymus. IELTS (International English Language Testing System) balai ne mažesnis kaip 7,0, taip pat bus priimtinas ne gimtoji kalba yra anglų.

Izraelio Pareiškėjai

Išlaidos ir finansavimas

žemiau sumos yra pateiktos JAV doleriais.... [-]