Humanitarinių mokslų magistro programos - Aplinkos studijos Izraelyje

Rasti humanitarinių mokslų magistro programas - Aplinkos studijos Izraelyje - 2018

Aplinkos studijos

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Aplinkosaugos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja temas susijusias su žmogaus veiklos poveikiu aplinkai, kurioje jis ar ji gyvena ir ieško efektyviausių būdų išspręsti didžiausias mūsų aplinkoje kylančias problemas. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiami studijų dalykai susiję su teise, švietimu, moksliniu tyrimu, inžinerija, vadyba bei teisiniu reguliavimu. Tad aplinkosaugos studijas pabaigę žmonės gali tapti lobistais, gamtininkais, ar aplinkosaugos inžinieriais.

Izraelis oficialiai Izraelio Valstybės, yra parlamentinė demokratija Artimuosiuose Rytuose, ant pietryčių pakrantės Viduržemio jūroje. Izraelis 's finansų centras yra Tel Avivo, o Jeruzalė šalis ' s labiausiai gyventojų mieste, jei okupuotose Rytų Jeruzalės yra įtrauktas.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Aplinkos studijos Izraelyje - 2018

Skaityti Daugiau

MA in Environmental Studies

Tel Aviv University
Su bendrabučiu 1 metai July 2018 Izraelis Tel Avivo

[+]

Studentai programos tyrimo platų aplinkosauginių dalykų, per abiejų pagrindinių kursų ir pasirenkant diapazonas, įgyti pažvelgti į Izraelio aplinkos istorijos tiek individualaus tautos ir kaip dalis didesnio Artimųjų Rytų regione. Kartu su plačiu apžvalgos aplinkos apsaugos klausimais, programa orientuota į vandens ploto, kad matytųsi studentus su mokslo, teisės ir politikos aspektų vieną iš Izraelio svarbiausių aplinkosaugos klausimais.

Dėl aplinkosaugos studijų magistro rengia absolventus karjeros įvairiausiose aplinkos sektoriuose. Mūsų absolventai įgijo darbo vietų aplinkos konsultavimas, nacionalinių ir tarptautinių nevyriausybinių organizacijų, valstybės tarnybą, aplinkos pramonės specialistus, mokslinius tyrimus analitinių, aplinkosauginis švietimas, ir dar daugiau.... [-]


MA in Environmental Studies

Tel Aviv University - International Office
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus October 2018 Izraelis Tel Avivo

[+]

Pareiškėjai su galutinio pažymio tarp 75 ir 80 vis dar turėtų būti taikoma; Priėmimo komitetas atkreipia kandidatų visas programas atsižvelgti.

Pareiškėjai, turintys kvalifikacijas, iš universiteto, kai nėra bus reikalaujama pagrindinė kalba mokymo ir tyrimo Anglų pateikti TOEFL (Test anglų kalbos kaip užsienio kalbos) balai ne mažiau kaip 89 už internetines testai, 230 kompiuterinių testų ir 575 popieriaus pagrindu bandymus. IELTS (International English Language Testing System) balai ne mažesnis kaip 7,0, taip pat bus priimtinas ne gimtoji kalba yra anglų.

Izraelio Pareiškėjai

Išlaidos ir finansavimas

žemiau sumos yra pateiktos JAV doleriais.... [-]