Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Arabų kalbos studijos

Menų magistras yra pažangus akademinis laipsnis, dažnai naudojamas kaip tolesnis meno bakalauro laipsnis. Magistro laipsnis gali būti orientuotas į humanitarinių ar meno sričių sritis, tačiau tai gali priklausyti nuo universiteto.

Kas yra MA arabų kalba? Tai yra aukštojo mokslo laipsnis, skirtas studentams geriau suprasti arabų kultūrą ir kalbą. Mokytojai gali išmokti mokyti kalbą arba vartoti kalbą profesionaliai. Šios programos kursai gali būti arabų kultūra, kalbos teorija ir metodai, lingvistika, šiuolaikinė arabų literatūra, mokymo metodika, klasikinė arabų literatūra ir arabų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas. Kursai gali derinti paskaitas, diskusijas, tyrimus ir projektus, kad padėtų dalyviams geriau suprasti arabų kalbą.

Tokio pobūdžio tyrimai gali padėti pagerinti žmogaus kultūrinį vertinimą, kuris gali padėti jam gyventi ir dirbti tarptautinėje aplinkoje. Geresni bendravimo ir kritinio mąstymo įgūdžiai leidžia dalyviams lengviau išspręsti sudėtingas problemas ir kalbėtis su aplinkiniais.

Kokia yra arabų kalbos mokėjimo kaina? Nėra universalaus mokymo. Tiesą sakant, išlaidos gali priklausyti nuo lankomos mokyklos ir programos trukmės. Dauguma magistrantūros studijų programų užtrunka vieną ar dvejus metus.

Studentai, baigę MA programas arabų kalba, gali turėti daug karjeros galimybių tarptautiniame verslo sektoriuje, pavyzdžiui, arabų kalbos vertėjas, arabų teisinių tyrimų analitikas ir Artimųjų Rytų programų asistentas. Absolventai taip pat gali prisijungti prie išsilavinimo lygio profesoriaus, kalbos mokytojo ar vertėjo. Kiti mokslininkai tapo socialiniais darbuotojais, tyrėjais, tarptautinių santykių specialistais ir arabų subtitrų redaktoriais.

Arabų mokymą magistro lygiu galima atlikti visame pasaulyje. Daugelis universitetų siūlo ne tik programą, bet ir internetinius kursus. Pasiruoškite sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Arabų kalbos studijos

SOAS University of London

Meno ir archeologijos istorijos katedros magistrantai suteikia studentams žinių apie Azijos, Afrikos ir Vidurinių Rytų meno ir (arba) archeologijos istoriją. Mūsų antrosi ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Meno ir archeologijos istorijos skyriuje yra keletas žymiausių pasaulio islamo Artimųjų Rytų meno istorijos ir archeologijos ekspertų, kurių novatoriški tyrimai informuoja ir yra dėstomi jų mokymo. Studentai gauna naudos iš neprilygstamų žinių ir darbuotojų entuziazmo. Būdami Menų mokyklos nariais, jie pasinaudoja mokslininkų ir studentų, dirbančių kitose susijusiose srityse, tokiomis kaip muzika, filmai ir žiniasklaida Viduriniuose Rytuose ir platesniame islamo pasaulyje, įžvalgomis. Jie taip pat gali pasirinkti iš kitų skyrių kursų, pasinaudodami neprilygstama SOAS patirtimi Vidurinių Rytų kalbų, istorijos, religijų ir kultūrų srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Šiuo dvejų metų Pathway (FT) studentai gali derinti intensyvią arabų kalbą su keliomis disciplinomis (žr. Skirtuką „Deriniai“), įskaitant MA islamo visuomenes ir kultūras ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Šiuo dvejų metų Pathway (FT) studentai gali derinti intensyvią arabų kalbą su keliomis disciplinomis (žr. Skirtuką „Deriniai“), įskaitant MA islamo visuomenes ir kultūras, MA Artimųjų ir Viduriniųjų Rytų studijas arba MA Palestinos studijas, todėl šios programos yra unikalios. Europoje.

Intensyviosios arabų kalbos Pathway šiuo metu gali naudoti studentai, turintys:

pradedantysis,tarpinis,aukštesnis kvalifikacijos lygis.

Studentų kvalifikacijos lygis bus vertinamas atliekant praktikos testą registracijos savaitės metu (pareiškėjams bus nurodytos konkrečios datos).

Studentai, kurių disciplina yra MA NME studijos, negali pasirinkti papildomų arabų kalbos modulių iš Kalbų sąrašo, nors jie yra skatinami vartoti kitą Vidurinių Rytų kalbą, tokią kaip persų, turkų ar hebrajų.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba