Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Arabų kalbos studijos

Menų magistras yra pažangus akademinis laipsnis, dažnai naudojamas kaip tolesnis meno bakalauro laipsnis. Magistro laipsnis gali būti orientuotas į humanitarinių ar meno sričių sritis, tačiau tai gali priklausyti nuo universiteto.

Kas yra MA arabų kalba? Tai yra aukštojo mokslo laipsnis, skirtas studentams geriau suprasti arabų kultūrą ir kalbą. Mokytojai gali išmokti mokyti kalbą arba vartoti kalbą profesionaliai. Šios programos kursai gali būti arabų kultūra, kalbos teorija ir metodai, lingvistika, šiuolaikinė arabų literatūra, mokymo metodika, klasikinė arabų literatūra ir arabų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas. Kursai gali derinti paskaitas, diskusijas, tyrimus ir projektus, kad padėtų dalyviams geriau suprasti arabų kalbą.

Tokio pobūdžio tyrimai gali padėti pagerinti žmogaus kultūrinį vertinimą, kuris gali padėti jam gyventi ir dirbti tarptautinėje aplinkoje. Geresni bendravimo ir kritinio mąstymo įgūdžiai leidžia dalyviams lengviau išspręsti sudėtingas problemas ir kalbėtis su aplinkiniais.

Kokia yra arabų kalbos mokėjimo kaina? Nėra universalaus mokymo. Tiesą sakant, išlaidos gali priklausyti nuo lankomos mokyklos ir programos trukmės. Dauguma magistrantūros studijų programų užtrunka vieną ar dvejus metus.

Studentai, baigę MA programas arabų kalba, gali turėti daug karjeros galimybių tarptautiniame verslo sektoriuje, pavyzdžiui, arabų kalbos vertėjas, arabų teisinių tyrimų analitikas ir Artimųjų Rytų programų asistentas. Absolventai taip pat gali prisijungti prie išsilavinimo lygio profesoriaus, kalbos mokytojo ar vertėjo. Kiti mokslininkai tapo socialiniais darbuotojais, tyrėjais, tarptautinių santykių specialistais ir arabų subtitrų redaktoriais.

Arabų mokymą magistro lygiu galima atlikti visame pasaulyje. Daugelis universitetų siūlo ne tik programą, bet ir internetinius kursus. Pasiruoškite sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Arabų kalbos studijos

SOAS University of London

Magistro iš meno istorijos katedros ir archeologija suteikia studentams su patirtimi meno ir / ar archeologijos Azijoje, Afrikoje istorijos ir Artimuosiuose Rytuose. ... [+]

MA Islamo Artimųjų Rytų meno ir architektūros istorija ir intensyvus arabų menas

Trukmė : Dvejų metų (dieninė), ketverių metų (ne visą darbo dieną)

Minimalus įėjimo reikalavimai : įprasta kvalifikacija įstoti į MA programą yra aukštesnės antrosios klasės pagyrimu laipsnis. Kitos kvalifikacija, tačiau gali būti priimtina ir Departamentas sveikina brandaus amžiaus studentų. Studentai atsižvelgiant į magistro laipsnį, gali arba negali turėti ankstesnės patirties mūsų dalykų.

Dalyvavimo būdas : visą ar dalį darbo dienos

Iš meno ir archeologijos istorijos katedra yra keletas iš pirmaujančių pasaulio ekspertų meno istorijos ir archeologijos Islamo Artimuosiuose Rytuose, kurio novatoriškas tyrimų informuoja ir yra informuota pagal jų mokymo. Studentai naudos iš neprilygstamą žinių ir entuziazmo darbuotojų. Kaip nariams menų mokykloje, jie pelno iš mokslininkų ir studentų darbo ir kitose susijusiose srityse, pavyzdžiui, muzikos, kino ir žiniasklaidos Artimuosiuose Rytuose ir apskritai islamo pasaulio įžvalgomis. Jie taip pat gali pasirinkti iš kursų kitų padalinių, pasinaudojant SOA anketa neprilygstamą patirtį kalbas, istoriją, religijų ir kultūrų Artimuosiuose Rytuose.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Dvejų metų kalba kelias yra nukreiptas studentams, kurie nori bendradarbiauti su arabų Artimuosiuose Rytuose profesionaliai, taip pat akademinės būdu, kaip intensyvus kal ... [+]

MA ... ir intensyvus kalbos (arabų)

Trukmė: Trukmė: 2 metai. Dalis laiko: 4 metai.

Minimum Entry Requirements: SOAS turi bendrus minimalius įstojimo reikalavimus, reikalingus magistro laipsniui įregistruoti, ir juos galima peržiūrėti adresu http://www.soas.ac.uk/admissions/pg/howtoapply/. Studentai, norintys imtis tam tikrų galimybių, kaip savo pagrindinį paprastai tikimasi, kad jų 1 laipsnis šioje disciplinoje. Tai taikoma tiems, kurie nori turėti savo Major Socialinės antropologijos, ekonomikos, politikos (Artimuosiuose Rytuose), o įstatymo.

Dvejų metų kalba kelias yra nukreiptas studentams, kurie nori bendradarbiauti su arabų Artimuosiuose Rytuose profesionaliai, taip pat akademinės būdu, kaip intensyvus kalbos kursas leistų jiems pasiekti beveik įgudę kalbos žinias.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba