close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Architektūrinės inžinerijos studijos

Dailės magistras yra neprivalomas studijų programa prieinama studentams po to, bakalauro 'ai laipsnių pabaigos. Programas skirtingų universitetų ilgis gali būti įvairus, tačiau dauguma jų yra nuo vienerių iki dvejų metų trukmės. Kas yra Architektūros inžinerijos magistro? Tai tipo programa apima išsamią studijas įvairiais aspektais architektūros parengti studentus į prak… Skaityti daugiau

Dailės magistras yra neprivalomas studijų programa prieinama studentams po to, bakalauro 'ai laipsnių pabaigos. Programas skirtingų universitetų ilgis gali būti įvairus, tačiau dauguma jų yra nuo vienerių iki dvejų metų trukmės.

Kas yra Architektūros inžinerijos magistro? Tai tipo programa apima išsamią studijas įvairiais aspektais architektūros parengti studentus į praktiką profesionaliai. Absolventai taip pat gali turėti užbaigimo toliau mokytis arba rengiasi mokyti bent aukštesnįjį temą galimybes. Kursai gali sutelkti dėmesį į STATYBINĖS KONSTRUKCIJOS, kompiuterinės rengimo ir esamų dizainas / analizės tendencijas. Statybų valdymas yra kita svarbi tema. Kai laipsnių parengti studentus konkrečių aspektų dizaino, pavyzdžiui, apšvietimo ir akustika. Programos gali sutelkti dėmesį į gyvenamųjų ar komercinių pastatų projektavimo ar pasiūlyti abiejų pranešimus apžvalga.

MA laipsnis dažnai siūlo daug naudos.Absolventai yra įrengta įgūdžių patekti į darbo rinką ir gali būti skiriama aukštesnio lygio pareigas arba didesnių atlyginimų. Daugelis įmonių vertiname darbuotojus su patirtimi kompiuterių rengimo, struktūrinė analizė ir statybos priežiūrą.

Išlaidos, susijusios su meistras 's laipsnį skirtis tarp universitetų, priklausomai nuo programos ir suma praktinės patirties ilgio. It 's geriausia sužinoti tikslią kainą programą susisiekus su Priėmimo skyrių.

Architektūros inžinerija yra laukelis su galimybėmis visame pasaulyje. Studentai gali rinktis karjerą rengiant brėžinius arba projektuojant menines detales pastatų. Taip pat gali būti techninių karjera susijusius su konstrukcinį projektavimą, apšvietimo projektavimas arba prižiūrėti siūlymų procesą komercinės statybos projektus. Įgūdžiai, susijusios su kompiuterių rengimo ir statybos valdymas gali lemti karjeros didelių architektūrinių firmų, įskaitant galimybę Mentor jaunus architektus.MA absolventas gali nuspręsti tęsti Profesionalūs inžineriniai sertifikavimo arba pradėti savo paties dizaino įmonė.

MA Architektūros inžinerijos galima pasiūlyti mokiniams daug švietimo ir karjeros galimybes. Norėdami sužinoti daugiau apie bet kokio laipsnio specifiką, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Leeds Beckett University
Lidsas, Jungtinė Karalystė

Tai kūrybinis, studijose orientuotas kursas, kuriame yra tvirtas įsipareigojimas projektuoti mokslinius tyrimus. Ji siūlo tarptautiniu mastu perduodamą profesinio lygio archit ... +

Tai kūrybinis, studijose orientuotas kursas, kuriame yra tvirtas įsipareigojimas projektuoti mokslinius tyrimus. Ji siūlo tarptautiniu mastu perduodamą profesinio lygio architektūros studijas, kurios suteikia kvalifikaciją, atitinkančią Architektų registracijos valdybos (ARB) ir Britanijos architektų karališkojo instituto (RIBA) 2 dalies išimtį. Šis kursas yra nurodytas architektų sandraugos asociacijų patvirtintuose kursuose. -
MA
Dieninės
Dalinės
2 - 3 metai
Anglų
20 Rgs. 2021
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia