Humanitarinių mokslų magistro laipsnis - Archyvistika - Azija

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Archyvistika - Azija - 2019

Archyvistika

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

Archyvinis mokslas yra akademinio tyrimo sritis, kurioje aptariami archyvų kūrimo ir palaikymo būdai. Skaitmeninė išsaugojimas ir tyrimai, dokumentų valdymas ir išsaugojimas dažnai yra aptariami tokio tipo programoje.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Archyvistika - Azija - 2019

Skaityti Daugiau

MA į informacijos ir ryšių inžinerijos

Nanjing University Of Posts And Telecommunications
Su bendrabučiu Dieninės 5 mėnesių September 2019 Kinija Nanjing

MA informacinių ir ryšių inžinerijos [+]

Dėl išsilavinimo reikalavimai

Tiems, kurie siekia bakalauro laipsnį, pareiškėjas turi turėti aukštosios mokyklos diplomą, puikius metu didelio mokslo metus ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 25 metų amžiaus.

Tiems, kurie siekia magistro laipsnį, pareiškėjas turi turėti susijusią bakalauras, puikius bakalauro studijų metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, ne vyresnis kaip 35 metų amžiaus.

Tiems, kurie siekia daktaro laipsnio, pareiškėjas turi turėti susijusią magistro laipsnį, puikius studijuojant metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 40 metų amžiaus. Kalbos reikalavimai

Bakalauro ir magistro priėmimas turi atitikti reikalavimus IELTS arba TOEFL. Jeigu pareiškėjas neturi atitinkamo sertifikato, jis / ji gali dalyvauti kalbų mokymo, ir gali pradėti profesinio mokymosi etapą pravažiavus mokymus.... [-]


Ma į bibliotekininkystės ir informacijos mokslų

UCL Qatar
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Kataras Doha + 1 daugiau

UCL departamentas Informacinių studijų Londonas yra Jungtinės Karalystės premjeras fakultetas už bibliotekininkystės ir informacijos mokslų mokymui. Tai ne UCL Kataras MA akademiškai identiškas lygiaverčiu siūlomos programos Londone, su papildomu dėmesio Kataras ir regioniniame kontekste, kurioje studentai veiks kaip profesionalai. [+]

Bibliotekininkystės ir informacijos studijų magistro PRIEINAMUMAS Dieninis 1 metų Neakivaizdinių 2 metai Dėstymas Bibliotekininkystės ir informacijos studijų UCL Kataras MA tapo pirmojo laipsnio programa tokio pobūdžio regione oficialiai akredituota CILIP: Chartered Institute of Bibliotekininkystės ir informacijos specialistams.

UCL Kataro bibliotekininkystės ir informacijos mokslų magistro yra identiškas siūlomų UCL departamento Informacinių studijų Londone programoje - JK Premier įrengimus, Bibliotekininkystės ir informacijos studijų mokymo. Mūsų programą sudaro papildomą dėmesį Kataras ir regioninį kontekstą, kuriame studentai veiks kaip specialistų, per atvejų tyrimus ir darbas įsidarbinimo galimybių. Studentams suteikiama išsamią skristi į pagrindinių teorinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų dirbti kaip viena iš pirmaujančių bibliotekoje ar informaciją profesionaliai ir plėtos plati įgūdžių rinkinys ypatingą dėmesį skiriant biblioteka ir informacijos valdymo, kaupimą, katalogavimo, klasifikavimo. KURSŲ STRUKTŪRA Šis MA yra bendra vertė 180 kreditų. Mokiniai šešis privalomų modulių (90 kreditų), du papildomų modulių (30 kreditų) ir disertacija (60 kreditų). Privalomojo moduliai Žinios organizavimas ir Prieigos kolekcija Vadyba Informaciniai šaltiniai ir Priimamas Įvadas į valdymo principų Kompiuterija ir informacinės technologijos Profesionalus Awareness Disertacija papildomų modulių priklauso nuo užimtumo ir paklausos variantai gali apimti: tarpdisciplininis metodų, skirtų kultūros paveldo Įvadas studija su archyvais ir konservavimas biblioteka sistemos ir duomenų valdymas islamo Rankraščiai Skaitmeniniai Šaltiniai humanitarinių knygos pasaulyje informacijos raštingumo paslaugas vaikams ir jaunimui, disertacijos visi studentai įsipareigoja nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą, baigiamą laikant iš 10-12,000 žodžių disertaciją.... [-]