Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Armėnija Yerevan Yerevan Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Yerevan Armėnija 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Tai per pastaruosius 1600 metų šalyje buvo aukštai įvertino raštingumo lygį. Tai yra dėl to, švietimo pranašumą, kad piliečiai gauti. Jie siūlo kokybišką išsilavinimą universitetinį išsilavinimą, kad plėtra, kuri pagerina kūrybiškumą tarp studentų.

Didelis skaičius universitetuose Armėnijos yra įsikūręs Jerevane, kur didelis jų skaičius priklauso privačiam asmeniui, palyginti su valstybės valdomiems. Kiekvienais metais studentų skaičius didėja.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas in Yerevan Armėnijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

American University of Armenia

Programa yra įsipareigojusi darnaus vystymosi akademinės kompetencijos ir stipendija, nemokama tyrimo, vadovavimo, vientisumą ir paslaugos svarbą visuomenei. Tiksliau, de ... [+]

Misija

Programa yra įsipareigojusi darnaus vystymosi akademinės kompetencijos ir stipendija, nemokama tyrimo, vadovavimo, vientisumą ir paslaugos svarbą visuomenei. Tiksliau, departamentas siekia: 1) spręsti vis didėjančią švietimo poreikius anglų kalbos mokytojams siūlant tiek pažymėjimas ir magistro 'mokymo anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TEFL), 2) spręsti akademinius poreikius būsimiems studentams rengiasi Doktorantas studijos AUA teikiant nurodymus į bendros paskirties programos anglų kalba, ir 3) skatinti mokslinius tyrimus dėl profesinio tobulėjimo dėstytojų ir studentų.

Dvejų metų AUA Dailės magistras Mokymo anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TEFL MA) programa yra profesinio mokymo, kuriuo siekiama parengti anglų kalbos mokytojams kaip užsienio kalbos mokyklose ir kolegijose. Absolventai paprastai dirba mokyklose ir universitetuose, kaip instruktorių mokymo programų dizainerių ir kalbos mokėjimo vertintojai. Programa taip pat siūlo studijų pažymėjimas: Mokymo anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TEFL, C-). Šių programų mokymo programos atidžiai sekti reikalavimus ir standartus panašių kursų ir studijų aukos institucijose Jungtinėse Amerikos Valstijose ir geriausia tarptautine praktika.... [-]

Armėnija Yerevan
September 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba