Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Asmeninio tobulėjimo studijos - Europa - 2019/2020

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Iš viso yra daugiau kaip 4000 aukštojo mokslo institucijų Europoje siūlo platų kursus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį. Su vis daugiau ir daugiau iš šių organizacijų, teikiančių anglų kaip švietimo kalba bent kai kurie iš jų studijų programas, universitetų Europoje dabar yra aukštesnės kokybės nei bet kada anksčiau. Europos universitetai siūlo draugiškai priima užsienio studentų ir suteikti žinių kursą, kuris atitinka jų profesija turi šiandienos pasaulinės paklausos.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Asmeninio tobulėjimo studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Asmeninio tobulėjimo studijos, Europa

University of Groningen

Religijos, sveikatos ir gerovės magistrantūra siūlo unikalų klinikinių, empirinių, konceptualių ir istorinių požiūrių derinį. Mes susiejame naujausius tyrimus ir teorijas ... [+]

Kokį religijos ir dvasingumo vaidmenį vaidina mūsų sveikatos ir gerovės patirtis? Kaip dabartinė sveikatos priežiūros praktika įtakoja biomedicininį poveikį?

Ši tarpdisciplininė studijų programa tiria, ką reiškia sirgti ar sveikai gyventi įvairiose, individualizuotose ir labai technologiškose visuomenėse psichologiniu, kultūriniu, etiniu ir politiniu požiūriais. Religinė, kultūrinė, politinė, fizinė ir technologinė įvairovė daro įtaką ne tik tai, kaip bandome susigrąžinti ar išsaugoti savo sveikatą, bet ir tai, kas, mūsų manymu, yra „sveikata“.

Ši teologijos ir religijos studijų magistro programos dalis yra dviejų specializacijų: „Dvasinė globa [Geestelijke Verzorging]“ ir „Etika ir įvairovė“.... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų,Olandų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba