Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 humanitarinių mokslų magistro programas - Aukštasis mokslas

Pelningiausi menų magistro laipsnį gali padidinti savo pelną ir savo įsidarbinimo galimybes. Su menų aukštojo mokslo magistras, absolventai gali dirbti akademinėje aplinkoje, nes jie paremti dėstytojai ir studentai savo švietimo plėtrą.

Suinteresuoti asmenys gali būti klausia, kas yra aukštojo mokslo magistro? Ši pažangi laipsnis programa yra prieinama asmenims, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir nori tęsti mokslus ir savo užimtumo perspektyvas. Su kursus, kurie apima įvairovę, mokomąją vadovavimo ir švietimo tyrimus ir technologijų plėtrą, absolventai išmokti imtis lyderio vaidmens, kaip tinkamai valdyti aukštojo mokslo institucijas, ir kokiu būdu jie gali tinkamai padėti besimokantiesiems jų švietimo kelionę.

Pelningiausi aukštojo mokslo magistras gali būti naudinga absolventų, kaip jie įgyti būtinas žinias šiandienos švietimo aplinkoje, pavyzdžiui, laiko organizavimo, vadovavimo įgūdžius, ir kritinio mąstymo įgūdžius. Studentai taip pat suprasti besikeičiančius mokymo metodus ir organizuojant akademinius aplinką.

Mokslą ir mokesčiai, susiję su uždirbti aukštojo mokslo magistras gali skirtis priklausomai nuo akademinės institucijos, programos trukmės ir kitų veiksnių, tokių kaip studento ankstesnio mokslo rezultatus. Mokslininkai skatinami kreiptis į savo mokyklą, skirtą konkrečios informacijos apie uždirbti šį laipsnį kaina.

Su magistro laipsnį aukštojo mokslo, studentai gali rasti darbą kolegijose ar universitetuose dirba dekanai ar konsultantus akademiniais klausimais, arba jie gali pasirinkti sutelkti dėmesį į mokymo, tyrimų arba dirbti studentų reikalus įvairių kitų akademinės aplinkos.Kitos studijų uždirbantiems galite rasti profesijas verslo pasaulyje, dirba verslo, privačių įmonių ir kitų organizacijų.

Pelningiausi aukštojo mokslo magistras gali padėti padidinti uždirbti potencialą, taip pat atverti darbo perspektyvas. Jei Jūs jau esate suinteresuoti užsidirbti savo pažangias laipsnį internete, atrodo ne daugiau. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

4 Rezultatai Aukštasis mokslas

Caldwell University Online

Dailės Aukštojo mokslo magistras rengia aistringai aukštojo mokslo specialistų nori iš anksto savo karjerą su Magistras vadovavimo ir administravimo pareigas. ... [+]

Dailės Aukštojo mokslo magistras rengia aistringai aukštojo mokslo specialistų nori iš anksto savo karjerą su Magistras vadovavimo ir administravimo pareigas.

Įkurta 1939

Tradicinis, ne pelno įstaigos, kurioje kiekvienas studentas remia patarėjas, skirtą jų akademinių poreikių.

100% on-line

Pilnas kursinių bet kur, bet kuriuo metu be galimybės kada nors aplankyti miesteliu.

Patogumas

Sukurtos darbo Suaugusieji, kaip jums išlaikyti sveiką darbo / gyvenimo balansą.

7 savaičių kursai

Yra vieni metai 6 pradžios taškų. Kitas pradžios data yra 2016/08/29.

Vertingas Bendrija

Kurti glaudžius ryšius su bendradarbiaujant su dėstytojų ir studentų panašūs.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Caldwell
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lingnan University

Tarptautinio aukštojo mokslo ir vadybos magistras skirtas tiems, kurie nori rimtai studijuoti tarptautinį aukštąjį mokslą, politiką ir valdymą, taip pat valdymo ir lydery ... [+]

Iniciatyvos, kurias vykdantysis direktorius Carrie Lam siekia taikyti aukštąjį ir tęstinį švietimą, įskaitant reikalavimus atitinkančioms vidurinių mokyklų absolventams skirtą HK 30000 subsidiją, neabejotinai paskatins didesnį šio sektoriaus augimą. Tačiau šis sektorius jau sparčiai vystėsi per pastaruosius keletą metų dėl to, kad padidėjo bakalaurų ir magistro programų, kurias siūlo vietos ir užsienio institucijos. Visa ši veikla padidino paramos paklausą ir aukštąjį išsilavinimą dirbantys administraciniai darbuotojai, taip pat aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir dėstytojai.

Tarptautinės aukštojo mokslo ir vadybos programos poreikis... [-]
Honkongas Tuen Mun
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
William Paterson University of New Jersey

William Paterson University aukštojo mokslo administravimo magistro laipsnis yra išsamus ir išsamus universitetų kolegijų ir universitetų istorijos, struktūros, organizav ... [+]

Aukštojo mokslo administravimo magistras (MA)

William Paterson University aukštojo mokslo administravimo magistro laipsnis yra išsamus ir išsamus universitetų kolegijų ir universitetų istorijos, struktūros, organizavimo ir administravimo tyrimas Jungtinėse Valstijose. Programa siekiama pagerinti dabartinių ir būsimų vadovų, lyderių ir vadovų aukštojo mokslo institucijose profesinę ir karjeros plėtrą. Programa apima keturias specializuotas koncentracijas: studentų plėtra, lyderystės studijos, akademinė administracija ir vertinimas

Atinuke (Tinu) Adeniranas

Direktoriaus pavaduotojas

Magistro laipsnio priėmimas

Telefonas - 973-720-2764

Susisiekite su mumis "WhatsApp" ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal Roads University

Aukštojo mokslo administravimo ir vadovavimo meno magistras yra dvejų metų 33 kreditų programa, suteikianti absolventams žinių ir įgūdžių, reikalingų veiksmingam vadovavi ... [+]

Apžvalga

Aukštojo mokslo administravimo ir vadovavimo meno magistras yra dvejų metų 33 kreditų programa, suteikianti absolventams žinių ir įgūdžių, reikalingų veiksmingam vadovavimui sudėtingoje ir besikeičiančioje aukštojo mokslo erdvėje. Ši programa skirta aukštojo mokslo administratoriams ir lyderiams, siekiantiems suprasti ir pritaikyti sistemų mąstymą, vadovavimo teoriją, aukštojo mokslo literatūrą ir mokslinius tyrimus, kritinį mąstymą, strateginį planavimą ir reikšmingus pokyčius.

Kas tai yra

Lyderiai ar besimokantys lyderiai po vidurinės mokyklos ugdymo aplinkoje, kurie nori išplėsti savo žinias ir įgyti naujų įgūdžių ir įgaliojimų aukštojo mokslo administravimo ir vadovavimo srityse, siekdami paskatinti ar nukreipti savo karjerą. Šios programos studentai turi įgyti aukštojo mokslo žinias ir patirtį.... [-]

Kanada Victoria
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba