Humanitarinių mokslų magistras be Feldkirchen in Kärnten Austrija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos be Feldkirchen in Kärnten Austrija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

Austrijos Respublika gali pasigirti didelę politinę, švietimo ir meno kultūrą. Austrijos geografija taip pat leidžia visiems sezoninių patirtimi tipams.

Feldkirchen in Kärnten (slovėnų: Trg) yra Austrijos valstybės Karintijos miestas ir iš to paties pavadinimo rajono sostinėje. Feldkirchen gavo miesto privilegijas 1930 m.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas be Feldkirchen in Kärnten Austrijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA - Tarptautinis Verslo Valdymo

Carinthia University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Austrija Villach Spittal der Drau Feldkirchen in Kärnten Klagenfurtas + 3 daugiau

Tarptautinio verslo vadyba yra aukštos kokybės dvejų metų magistro studijų programą, kuri yra mokoma tik anglų kalba. Juo siekiama, kad studijų pakopos studentams įgyti reikiamą verslo ir [+]

MA - Tarptautinio verslo vadyba

Kodėl studijuoti tarptautinio verslo vadybos bent Karintijos taikomųjų mokslų universiteto (CUAS) - aukštoji vadybos mokykla Villach, Austrija?

• Tarptautinio verslo vadyba yra aukštos kokybės dvejų metų magistro studijų programą, kuri yra mokoma tik anglų kalba. Juo siekiama, kad studijų pakopos studentams įgyti reikiamą verslo ir socialines-ekonomines žinias ir įgūdžius specializuotis tarptautinės vadybos.

• Tarptautinio verslo valdymas yra labai praktika orientuota. Probleminis mokymasis, realaus gyvenimo tyrimai, lankosi modeliavimas, konsultavimo projektus tarptautinių kompanijų, komandos iššūkiai ar ekskursijos suteikia galimybes sužinoti apie tarptautinio verslo interaktyviu būdu.... [-]