Humanitarinių mokslų magistro laipsnis klagenfurt Austrija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos klagenfurt Austrija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Klagenfurtas pasigirti prieglobos kai kurių iš pirmaujančių mokslo įstaigų Austrijoje. Tai šeštoji pagal dydį miestas yra namo techninis mokymas instituto Profesinių sąjungų ir kitą prekybos rūmų instituto.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas klagenfurt Austrijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA - Tarptautinis Verslo Valdymo

Carinthia University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Austrija Villach Spittal der Drau Feldkirchen in Kärnten Klagenfurtas + 3 daugiau

Tarptautinio verslo vadyba yra aukštos kokybės dvejų metų magistro studijų programą, kuri yra mokoma tik anglų kalba. Juo siekiama, kad studijų pakopos studentams įgyti reikiamą verslo ir [+]

MA - Tarptautinio verslo vadyba

Kodėl studijuoti tarptautinio verslo vadybos bent Karintijos taikomųjų mokslų universiteto (CUAS) - aukštoji vadybos mokykla Villach, Austrija?

• Tarptautinio verslo vadyba yra aukštos kokybės dvejų metų magistro studijų programą, kuri yra mokoma tik anglų kalba. Juo siekiama, kad studijų pakopos studentams įgyti reikiamą verslo ir socialines-ekonomines žinias ir įgūdžius specializuotis tarptautinės vadybos.

• Tarptautinio verslo valdymas yra labai praktika orientuota. Probleminis mokymasis, realaus gyvenimo tyrimai, lankosi modeliavimas, konsultavimo projektus tarptautinių kompanijų, komandos iššūkiai ar ekskursijos suteikia galimybes sužinoti apie tarptautinio verslo interaktyviu būdu.... [-]