Humanitarinių mokslų magistro programos lince Austrija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos lince Austrija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Austrija suartinti studentus į šios šalies įvairovę 's "puikus " kultūros. Austrija yra puikus studijų užsienyje pasirinkimas studentams, turintiems vokiečių kalba interesus.

Tai trečias pagal dydį Australijos miestas ir turi rezultatą, jis turi daug ugdymo įstaigos, siekiant patenkinti tiek vietos, tiek užsienio studentams. Universiteto dailės ir pramoninio dizaino Linco ir John Keplerio universitetu yra tarp mokymosi institucijų šioje srityje.

Ieškoti Humanitarinių mokslų magistro programas lince Austrijoje 2018

Skaityti Daugiau

Trijų Laipsnių Magistro Laipsnis Pasaulinėse Rinkodaros Ir Rinkodaros Srityse

University of Applied Sciences Upper Austria
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Austrija Wels Steyr Hagenberg Lince + 3 daugiau

Trijų laipsnių programa GSM suteikia studentams galimybę kurti ir valdyti bendrąsias verslo, pardavimo ir rinkodaros veiklą būsimoms tarptautinėms kompanijoms. [+]

Trijų laipsnių programa GSM suteikia studentams galimybę kurti ir valdyti bendrąsias verslo, pardavimo ir rinkodaros veiklą būsimoms tarptautinėms kompanijoms. Tokiems vadovams labai svarbu plėtoti verslumo mąstymo įgūdžius ir žinoti, kaip elgtis su kultūros iššūkiais. Šiuolaikiniuose skaitmenintuose ir globalizuotose rinkose suprantama ir naudojama technologinė plėtra, daroma įtaka verslo procesams, bet taip pat galimybė sujungti virtualius ir fizinius klientų susiejimo taškus yra nepakeičiama.

Karjeros profilis

Tipiškas darbo aprašymas būtų tarptautinės dukterinės bendrovės, veikiančios visame pasaulyje, valdymo pozicija. Galimos žinutės yra, pvz., Produktų vadybininkas, pagrindinis paskyros valdytojas arba rinkodaros ar pardavimo vadybininkas.... [-]