Humanitarinių mokslų magistro laipsnis villach Austrija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos villach Austrija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Villach, įstatymų miestas, įsikūręs ant Dravos (Drau) upės netoli su Gail intako santakoje ir yra septintas pagal dydį miestas Austrijoje ir antras pagal dydį federalinės Karintija.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas villach Austrijoje 2018

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti MA{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų