Humanitarinių mokslų magistro laipsnis villach Austrija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos villach Austrija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Villach, įstatymų miestas, įsikūręs ant Dravos (Drau) upės netoli su Gail intako santakoje ir yra septintas pagal dydį miestas Austrijoje ir antras pagal dydį federalinės Karintija.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas villach Austrijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA - Tarptautinis Verslo Valdymo

Carinthia University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Austrija Villach Spittal der Drau Feldkirchen in Kärnten Klagenfurtas + 3 daugiau

Tarptautinio verslo vadyba yra aukštos kokybės dvejų metų magistro studijų programą, kuri yra mokoma tik anglų kalba. Juo siekiama, kad studijų pakopos studentams įgyti reikiamą verslo ir [+]

MA - Tarptautinio verslo vadyba

Kodėl studijuoti tarptautinio verslo vadybos bent Karintijos taikomųjų mokslų universiteto (CUAS) - aukštoji vadybos mokykla Villach, Austrija?

• Tarptautinio verslo vadyba yra aukštos kokybės dvejų metų magistro studijų programą, kuri yra mokoma tik anglų kalba. Juo siekiama, kad studijų pakopos studentams įgyti reikiamą verslo ir socialines-ekonomines žinias ir įgūdžius specializuotis tarptautinės vadybos.

• Tarptautinio verslo valdymas yra labai praktika orientuota. Probleminis mokymasis, realaus gyvenimo tyrimai, lankosi modeliavimas, konsultavimo projektus tarptautinių kompanijų, komandos iššūkiai ar ekskursijos suteikia galimybes sužinoti apie tarptautinio verslo interaktyviu būdu.... [-]