humanitarinių mokslų magistro studijų programos wiener Neustadt Austrija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos wiener Neustadt Austrija 2018

Magistras

Programos, kurių pavadinime "Master of Arts " tradiciškai susideda iš laisvųjų menų dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, istorijos, ar literatūros. Masters of Arts trečiosios studijų pakopos programos, kurios gali būti imtasi po uždirbtus laipsnį bakalauro studijų programa (bakalauro). Magistrów programos turi pavadinimą "MA ", "Master of Arts " arba "MA ".

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Šis miestas turi turtingą švietimo istoriją. Australijos didžiausias ir pirmasis verslo mokyklos Fachhoschule, taip pat inžinerijos centras-University of Applied Sciences Wiener Neustadit, yra čia.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas wiener Neustadt Austrijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA Verslo Konsultavimo Tarptautinės

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Austrija Wiener Neustadt

Verslo konsultacijos International "(BCI) yra aukštos kokybės ir sudėtingas verslo studijų programą magistro lygio mokoma tik anglų kalba. [+]

Verslo konsultacijos International "(BCI) yra aukštos kokybės ir sudėtingas verslo studijų programą magistro lygio mokoma tik anglų kalba.

Programa suteikia didelį pranašumą, kai pradeda savo karjerą, ypač verslo valdymo ir konsultavimo profesijų. Kaip BCI absolventas, jums bus suteikta galimybė atlikti, naudojant puikus bendravimo įgūdžius anglų kalba, tarpkultūrinio supratimo ir patirties, pasaulio verslo know-how ir žinių universalių standartų reikalavimus verslo bendruomene. Keturių semestro dieninių magistro programa suteikia ypač palankią aplinką, kurioje studentai iš įvairių tautų ir kultūrų dirbti kartu su tarptautine fakultete. Per ketvirtąjį semestrą esate raginami studijuoti užsienyje bent vienas iš mūsų partnerių universitetų visame pasaulyje.... [-]