close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Automatizuota inžinerija

Studentai, kurie siekia tobulinti savo išsilavinimą įgiję bakalauro laipsnį, gali siekti magistro arba magistro. Ši magistrantūros programa skatina žinias ir įgūdžius konkrečioje studijų srityje, kuri gali atverti duris daugiau galimybių įsidarbinti. Jums gali būti įdomu, kas yra MA in Automotive Engineering? Apskritai, ši programa susijusi su mažų ir didelių automobilių k… Skaityti daugiau

Studentai, kurie siekia tobulinti savo išsilavinimą įgiję bakalauro laipsnį, gali siekti magistro arba magistro. Ši magistrantūros programa skatina žinias ir įgūdžius konkrečioje studijų srityje, kuri gali atverti duris daugiau galimybių įsidarbinti.

Jums gali būti įdomu, kas yra MA in Automotive Engineering? Apskritai, ši programa susijusi su mažų ir didelių automobilių kūrimu. Studentai paprastai turi bakalauro mokslo laipsnį ir mokosi naudotis elektronine, saugos ir mechanine inžinerija projektuodami ir valdydami motociklus, autobusus, sunkvežimius, automobilius ir dar daugiau. Jie taip pat įgijo įgūdžių rinkinį statyti, remontuoti ir išbandyti transporto priemones. Specialiosios programos skirsis, tačiau studentai dažnai vykdo veiklą ir projektus bendradarbiaudami su bendruomene ir pramone, kad išspręstų realias gyvenimo problemas.

Gerinti savo uždirbamąjį potencialą yra tik viena iš privalumų, norint gauti magistro laipsnį automobilių inžinerijos srityje. Studentai įgyja profesinių ir asmeninių įgūdžių, kurie gali padėti juos atskirti nuo savo bakalaurų bendraamžių, kurie taip pat gali padėti jiems rasti tobulą įsidarbinimo galimybę.

Su "Automobilių inžinerijos magistro" uždirbimu susijusios išlaidos labai skirsis. Kadangi yra keletas tarptautinių galimybių, veiksniai apima mokyklos vietą, programos trukmę ir specialių programų reikalavimus. Geriausia tiesiogiai susipažinti su mokyklomis, kad sužinotumėte, ko galima tikėtis finansiškai.

Yra keletas karjeros galimybių dizaino ir kūrimo pozicijoms. Absolventai gali siekti karjeros gamybos valdymo, projektavimo ir plėtros inžinerijos, programinės įrangos ir bandymo inžinerija, pardavimų inžinerija, taikomųjų tyrimų ir klientų aptarnavimo. Pramonės šakos, kuriose ieškoma darbuotojų su "Automotive Engineering" magistro, yra automobilių sistemos, aviacija, ekologinė inžinerija, energetika ir transportas bei transporto projektavimas.

Lengva naudoti mūsų internetinę paieškos programą, kad surastumėte tinkamą mokykla, atitinkančią jūsų poreikius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Art Center College of Design
Pasadena, Jungtinės Amerikos Valstijos +1 Daugiau

Studentai magistrantūroje meno centras Transportavimo dizaino padės pakeisti automobilių pramonės mąstymą ir platesnį matymo lauką transporto ir asmenų judėjimą.

Studentai magistrantūroje meno centras Transportavimo dizaino padės pakeisti automobilių pramonės mąstymą ir platesnį matymo lauką transporto ir asmenų judėjimą. -
MA
Dieninės
2 - 3 metai
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia