Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Avarinių situacijų vadyba

Studentai, norintys tęsti studijas po bakalauro laipsnio, gali pasirinkti meno magistro laipsnį, ypač studijuodami socialinius mokslus ar humanitarinius mokslus. Šis aukštojo išsilavinimo laipsnis gali būti baigęs dieninį studentą nuo vienerių iki dvejų metų.

Kas yra ekstremalių situacijų valdymo MA? Tai yra pažangus akademinis laipsnis, skirtas parengti studentus pasiruošti ir reaguoti į gamtines ir žmogaus sukeltą nelaimę. Kursai gali sutelkti dėmesį į socialinius ir žmogaus veiksnius, kurie turi įtakos daugeliui nelaimių, siekiant geriau parengti mokslininkus ekstremalių situacijų valdymui. Tikimasi, kad mokiniai išmoks klases, tokias kaip planavimas avarijoje ir parengtis, organizacinės kultūros ugdymas, avarinio valdymo principai, kritiniai valdymo klausimai, išteklių planavimas ir sprendimų priėmimas, reagavimas į nelaimes ir atstatymas.

Mokymasis mokytis yra viena iš didžiausių privalumų Magistrantūros Emergency Management. Studentai ne tik gauna stipresnių bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžių, bet ir mokosi geriau suprasti sudėtingą socialinę dinamiką. Šie įgūdžiai paruošia žmogų greitam karjeros ir kasdieniam gyvenimui.

Prieš kreipdamiesi į programą, mokiniai turėtų susisiekti su mokykla, kuria jie nori dalyvauti, norint gauti išlaidų įvertinimą. Siekiant nustatyti universalų įvertinimą, yra per daug kintamųjų, pvz., Vietos, programos trukmės ir pradžios datos.

Su šiuo išsilavinimu absolventai gali tapti konkurenciniais ieškovais darbo rinkoje. Dalyviai gali tapti pasaulinio atsako komunikatoriais, krizių atkūrimo vadovais, nelaimių programų vadovais, avarinės parengties koordinatoriais arba rizikos valdymo specialistais. Šios programos metu įgyti įgūdžiai ir žinios gali paruošti studentus dirbti didelėse korporacijose, vyriausybinėse agentūrose ir ne pelno organizacijose. Mokslininkai taip pat gali panaudoti magistro laipsnį ekstremalių situacijų valdymo srityje kaip doktorantūros pagrindą.

Kur yra siūlomos ekstremalių situacijų valdymo magistro programos? Programos gali būti prieinamos kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Norėdami sužinoti, kokios programos yra, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Avarinių situacijų vadyba

Royal Roads University

Šis dvejų metų dvejų metų tarpdisciplininis laipsnis skirtas ugdyti tiek esamus, tiek siekiančius nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo specialistus. Šioje programoje ... [+]

Apžvalga

Nelaimių ir skubios medicinos pagalbos magistro programa yra 36 kreditų, dvejų metų tarpdisciplininis laipsnis, skirtas ugdyti tiek siekiančius, tiek esamus nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo specialistus. Programa nagrinėja teorinius nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo pagrindus kaip augančią praktikos ir studijų sritį. Programa pabrėžia integruotą ir visapusišką nelaimių ir avarinių situacijų valdymo metodą, pagrįstą supratimu, kad nelaimės yra daugiau nei pavojus ir yra tarpusavio ir aplinkos apsaugos, socialinės, ekonominės ir politinės sritys. Šis metodas remia idėją, kad nelaimių ir avarijų valdymo procesai ir veiksmai gali ir turėtų prisidėti prie rizikos mažinimo, bendruomenės atsparumo ir tvarių bendruomenių.... [-]

Kanada Viktorija
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba