close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Avarinių situacijų vadyba

Studentai, norintys tęsti studijas po bakalauro laipsnio, gali pasirinkti meno magistro laipsnį, ypač studijuodami socialinius mokslus ar humanitarinius mokslus. Šis aukštojo išsilavinimo laipsnis gali būti baigęs dieninį studentą nuo vienerių iki dvejų metų. Kas yra ekstremalių situacijų valdymo MA? Tai yra pažangus akademinis laipsnis, skirtas parengti studentus pasiruošti ir… Skaityti daugiau

Studentai, norintys tęsti studijas po bakalauro laipsnio, gali pasirinkti meno magistro laipsnį, ypač studijuodami socialinius mokslus ar humanitarinius mokslus. Šis aukštojo išsilavinimo laipsnis gali būti baigęs dieninį studentą nuo vienerių iki dvejų metų.

Kas yra ekstremalių situacijų valdymo MA? Tai yra pažangus akademinis laipsnis, skirtas parengti studentus pasiruošti ir reaguoti į gamtines ir žmogaus sukeltą nelaimę. Kursai gali sutelkti dėmesį į socialinius ir žmogaus veiksnius, kurie turi įtakos daugeliui nelaimių, siekiant geriau parengti mokslininkus ekstremalių situacijų valdymui. Tikimasi, kad mokiniai išmoks klases, tokias kaip planavimas avarijoje ir parengtis, organizacinės kultūros ugdymas, avarinio valdymo principai, kritiniai valdymo klausimai, išteklių planavimas ir sprendimų priėmimas, reagavimas į nelaimes ir atstatymas.

Mokymasis mokytis yra viena iš didžiausių privalumų Magistrantūros Emergency Management. Studentai ne tik gauna stipresnių bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžių, bet ir mokosi geriau suprasti sudėtingą socialinę dinamiką. Šie įgūdžiai paruošia žmogų greitam karjeros ir kasdieniam gyvenimui.

Prieš kreipdamiesi į programą, mokiniai turėtų susisiekti su mokykla, kuria jie nori dalyvauti, norint gauti išlaidų įvertinimą. Siekiant nustatyti universalų įvertinimą, yra per daug kintamųjų, pvz., Vietos, programos trukmės ir pradžios datos.

Su šiuo išsilavinimu absolventai gali tapti konkurenciniais ieškovais darbo rinkoje. Dalyviai gali tapti pasaulinio atsako komunikatoriais, krizių atkūrimo vadovais, nelaimių programų vadovais, avarinės parengties koordinatoriais arba rizikos valdymo specialistais. Šios programos metu įgyti įgūdžiai ir žinios gali paruošti studentus dirbti didelėse korporacijose, vyriausybinėse agentūrose ir ne pelno organizacijose. Mokslininkai taip pat gali panaudoti magistro laipsnį ekstremalių situacijų valdymo srityje kaip doktorantūros pagrindą.

Kur yra siūlomos ekstremalių situacijų valdymo magistro programos? Programos gali būti prieinamos kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Norėdami sužinoti, kokios programos yra, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Royal Roads University
Victoria, Kanada

Šis dvejų metų dvejų metų tarpdisciplininis laipsnis skirtas ugdyti tiek esamus, tiek siekiančius nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo specialistus. Šioje programoje suži ... +

Šis dvejų metų dvejų metų tarpdisciplininis laipsnis skirtas ugdyti tiek esamus, tiek siekiančius nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo specialistus. Šioje programoje sužinosite, kaip remti bendruomenes, kurioms gresia pavojus, ir kaip padidinti jų atsparumą įvairiems pavojams, kuriuos jie gali patirti, dabar ir ateityje. Programa pabrėžia integruotą ir visapusišką požiūrį į nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymą, pagrįstą supratimu, kad nelaimės kelia daugiau pavojų ir yra tarpusavio ir tarpusavio aplinkos, socialinės, ekonominės ir politinės sritys kūrimo produktai. -
MA
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Dalinės
2 metai
Anglų
Vas. 2021
31 Rgp. 2020
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia