Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Aviacija

Studentams suteikiamas magistro laipsnis po to, kai jie baigia intensyvius tyrimus atliekančius kursus magistrantūros lygiu, paprastai per vienerius ar trejus metus. Daugeliui studentų uždirbanti magistrantūra yra natūralus žingsnis nuo pagrindinio ugdymo iki pelningos karjeros, nes šis laipsnis gali pagerinti studento kvalifikaciją ir pelną.

Kas yra aviacijos magistras? Ši studijų programa rengia aviacijos pramonės vadovų pareigas baigiančius kursus, kurie orientuojasi į saugos klausimus, saugumą, operacijų optimizavimą ir instrukcijų sistemų naudojimą ar dizainą. Absolventai papildomai gali sužinoti apie oro uosto dizainą, veiklą ir valdymą. Galų gale absolventai įgyja patirties, atlikdami išsamius tyrimus ir atlikdami matematines analizes, kad įvertintų pramonės problemas ir nustatytų galimus sprendimus.

Kadangi šis laipsnis padeda studentams išsamiau suprasti aviacijos veiklą, tai gali būti naudinga pilotai, orlaivių inžinieriai, skrydžių vadovai, oro uostų valdytojai ir orlaivių chartijos įmonių savininkai. Daugelis iš šių specialistų gali įgyti kvalifikaciją pereiti prie vyresniųjų vaidmenų užsidirbti šį laipsnį.

Aviacijos magistrantūros studijų kaina gali labai skirtis tarp institucijų. Institucijos vieta, kurso trukmė ir mokesčio struktūra gali turėti įtakos galutinei kainai. Studentams patartina susisiekti su institucijomis, kurias jie gali dalyvauti, norint gauti tikslesnės informacijos apie išlaidas, susijusias su šia programa.

Gavę magistro laipsnį, specialistai, kurie dar nėra valdymo pareigose, gali verstis šiomis pareigomis oro uostuose ar privačiose bendrovėse. Absolventai taip pat gali rasti darbą su vyriausybės agentūromis, reguliuojančiomis orlaivių skrydžius ir saugos protokolus; per šiuos vaidmenis specialistai gali teikti patarimus apie esamos politikos veiksmingumą arba naujų politikos kūrimą. Absolventai taip pat gali nuspręsti likti daugiau praktinių vaidmenų, pavyzdžiui, kapitonas ar pilotas, tuo pačiu džiaugstantys geresnių įsidarbinimo galimybių dėl savo išsimokslinimų.

Daugelis studentų gali manyti, kad bet koks su aviacija susijęs laipsnis reikalauja asmeninių kursinių darbų. Tačiau kai kurios institucijos taip pat siūlo virtualias programas. Jei norite sužinoti daugiau apie šią parinktį ir galimas programas, ją lengva pradėti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Aviacija

UWL University of West London

Magistro kursas Tarptautinio turizmo ir aviacijos vadybos siekia sujungti teorijas, koncepcijas ir praktiką, kad būtų sukurtos kritinės žinios apie vadovavimo karjerą tur ... [+]

Apžvalga

Magistro kursas Tarptautinio turizmo ir aviacijos vadybos siekia sujungti teorijas, koncepcijas ir praktiką, kad būtų sukurtos kritinės žinios apie vadovavimo karjerą turizmo ar aviacijos pramonėje.

Magistro laipsnis suteikia galimybę sustiprinti mokslinių tyrimų įgūdžius, siekiant skatinti įsidarbinimo galimybes turizmo ar aviacijos pramonėje. Tai siūloma kaip vienerių metų dieninių ir dviejų metų neakivaizdinių kursų. Šis kursas yra pristatytas tarptautiniu mastu pripažintoje institucijoje.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kursų metu jūs turėsite taikyti tarpdisciplininį turizmo ir aviacijos valdymo studijų metodą, remdamiesi tarptautine situacijos studijų medžiaga, kad suprastumėte tiek turizmo, tiek aviacijos sektorių pasaulines operacijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IUBH University of Applied Sciences

Greitai ir saugiai pritraukti klientus ir prekes į jų paskirties vietą - tai pagrindinės aviacijos valdymo užduotys. Tačiau viršutiniame valdyme jūsų padėtis rinkoje ir į ... [+]

Aviacijos valdymas - ateities aviacijos pramonė

Greitai ir saugiai pritraukti klientus ir prekes į jų paskirties vietą - tai pagrindinės aviacijos valdymo užduotys. Tačiau viršutiniame valdyme jūsų padėtis rinkoje ir įmonės efektyvumas yra jūsų rankose.

Su "Aviation Management" magistro laipsniu jūs paversite savo aistra aviacijos ir logistikos procesus į profesiją. Naudodamiesi šia studijų programa, jūs įgysite būtiną praktinę patirtį oro eismo valdymo srityje, kad galėtumėte perimti vėlesnę vykdomąją atsakomybę konkrečios pramonės įmonėje, turinčioje tarptautinę verslo veiklą.

duomenysKokias karjeros perspektyvas turite aviacijos vadyboje?Magistrantūros programa, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas aviacijos valdymui, leidžia jums tapti ieškomu aviacijos specialistu. Kaip būsimi vadovai, jūs prisiimate atsakomybę oro eismo ir logistikos srityse. Galimi oro eismo vadybininko darbdaviai yra, pavyzdžiui, aviakompanijos, transporto / logistikos bendrovės, tiekėjai ir paslaugų teikėjai, valdymo konsultacijos ir oro uostai.IUBH absolventai yra labai vertinami tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse kompanijose. Mūsų "Karjeros dienose" jau turite galimybę susikurti pradinius kontaktus su būsimais darbdaviais studijų metu.... [-]
Vokietija Blogas Honnefas Berlynas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba