Humanitarinių mokslų magistro programos baku Azerbaidžanas

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos baku Azerbaidžanas 2018

Magistras

Programos, kurių pavadinime "Master of Arts " tradiciškai susideda iš laisvųjų menų dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, istorijos, ar literatūros. Masters of Arts trečiosios studijų pakopos programos, kurios gali būti imtasi po uždirbtus laipsnį bakalauro studijų programa (bakalauro). Magistrów programos turi pavadinimą "MA ", "Master of Arts " arba "MA ".

Azerbaidžanas aukštasis mokslas ne tik pritraukė šalies piliečius, bet ir užsienio studentams ypač iš Artimųjų Rytų ir Azijos. Dauguma mokymo programas mokoma arabų kalba. Tai pašalina bet kokią kalbą kliūtis užsienio studentams, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje, kur arabų kalba.

Būdamas Azerbaidžano sostinėje Baku yra kelių, kolegijas, profesines mokyklas ir universitetus. Daugelis mokymo centrai buvo artėja vis dėlto; senesni institucijos, pavyzdžiui, Baku valstybinis universitetas vis dar turi didžiausią studentų gyventojų.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas baku Azerbaidžiane 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Meno Srityje Tyrimai

Khazar University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Azerbaidžanas Baku

Plotas studijų, Europos studijų, Amerikos studijų, Kaukazo, Tiurkų studijų, Vidurio Rytų studijų, rusų studijos ir Rytų Azijos studijų koncentracijos. [+]

Plotas studijų Dailės magistras

&nbsp

Plotas studijų, Europos studijų, Amerikos studijų, Kaukazo, Tiurkų studijų, Vidurio Rytų studijų, rusų studijos ir Rytų Azijos studijų koncentracijos. Plotas studijų programos yra tarpdalykinio ir įtraukti keli skyriai. Išskyrus studentus įtraukti į Vidurio Rytų studijų ir Europos viešųjų reikalų programas, visų kitų sričių studijų turės individualų studijų sekti, skirtos bendrai keli fakulteto nariai ir pritaikyta siekiant atitikti studentų interesus.

&nbsp

Papildoma informacija apie kai srities studijų programas yra pateiktas žemiau peržiūrėjimui. Kiti yra panašūs, tačiau, žinoma, su savo konkrečius reikalavimus.... [-]


Tarptautinių Santykių Menų Meistras

Khazar University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Azerbaidžanas Baku

Tarptautinių santykių magistro laipsnį programos mokymo programos yra skirtos suteikti studentams platų analizės fone pagrindinių tarptautinių reikalų srityse [+]

Dailės magistras Tarptautinių santykių

MA studijų programą Tarptautinių santykių mokymo programa yra skirta suteikti studentams platų analizės fone svarbiausių tarptautinių reikalų srityse, kartu su ypatingą dėmesį, įgyta įgyvendinant funkcinio arba regioninę koncentraciją.

Reikiamą mokymo programos tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas programos studentas gauna pagrindines plataus masto tarptautinių reikalų tarpdisciplininį mokymą. Tai apima antrosios pakopos studijoms, dirbti tarptautinėje politikoje, ir istorinius, politinius, ir socialinis procesas.

Nedaug studentai priimami kiekvienais metais leidžia programos turi būti pritaikytos prie individualių poreikių ir skatina glaudi sąveika tarp studentų ir dėstytojų.Programa ketina suteikti solidų akademinį išsilavinimą įgijęs studentams, planuojant karjerą, susijusių su plėtra, ar valdžios, privačių savanorių agentūrų ar verslu susijusiuose sektoriuose. ... [-]