humanitarinių mokslų magistro studijų programas leuven Belgija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos leuven Belgija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Su aukštuoju išsilavinimu yra aukščiausiame švietimo sistemos Belgijoje vyriausybė daugiau dėmesio įsitikinti, kad studentų gyvenimas yra pagaminti taip paprasta, kaip įmanoma, per paskolų ir dotacijų programas. Jie siūlo rėmėjų tarptautinių studentų iš neturtingų ir pažeidžiamų sluoksnių, kurie norėtų studijuoti šioje šalyje.

Keletas studijuojantys galimybės yra šiame mieste. Vienas iš seniausių universitetų regione, Katalikų universiteto, taip pat aukštojo mokslo institucijoje, Filosofijos rasti Leuven.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas leuven Belgijoje 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Europos Studijų: Tarptautinis Ir Pasaulines Tendencijas (Leuven)

KU Leuven - University of Leuven
Su bendrabučiu 60 - 66 valandos September 2018 Belgija Leuven

Tarpdisciplininė programa Dailės magistras Europos studijų: Transnacionalinės ir pasaulio perspektyvos (MAES) nustato mokinių Europos tyrimo dėl stiprių sąveikų peržengiant nacionalines sienas ir stabilaus valiutos su išoriniu pasauliu žemyne. [+]

MA laipsniai leuven Belgija 2018. Tarpdisciplininė programa Dailės magistras Europos studijų: Transnacionalinės ir pasaulio perspektyvos (MAES) nustato mokinių Europos tyrimo dėl stiprių sąveikų peržengiant nacionalines sienas ir stabilaus valiutos su išoriniu pasauliu žemyne. Kas yra Europos studijų magistro: Tarptautinis ir pasaulio perspektyvos viskas apie? Tai tarpdisciplininė programa užsiima studentus studijuoti Europai tiek kaip tarptautinis bendruomenė ir kaip į aktoriaus globalizuotame pasaulyje. Programa siūlo pažvelgti ir žinias apie gamtos ir veikimo Europoje tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinės perspektyvos. Sąveika su personalo nariais iš įvairių disciplinų ir fakultetų (socialiniai mokslai, menai, teisė, ekonomika ir teologija) atskleidžia studentus platų teorinių požiūrių ir leidžia jiems įgyti būtinas metodines įgūdžius. Programa stipriai pabrėžia būtinybę vykdyti kritišką diskusiją apie iššūkius, su kuriais susiduria Europa, atsižvelgiant į jo vidaus, įvairus tapatybių ir Ites sąveikos su kitais veikėjais pasaulyje. Programos Programa susideda iš keturių tarpdisciplininių modulius. Galite pasirinkti keturis kursus iš vieno konkretaus modulio. 1 modulis: Europos istorija, įvairovė, ir kultūros dėmesys skiriamas, kaip tarpvalstybinio judėjimo ir institucijų funkcijos žemyne būdingas gilias istorines įvairovę. 2 modulis: ES išorės santykių analizuoja išorės politiką ir santykius su Europos Sąjunga globalizacijos ir naujų formų pasaulinio valdymo kontekste. 3 modulis: globalizavimas Europą tiria įvairiais globalizacijos ir jų svarbą šiuolaikinėje Europos visuomenėje, politikoje ir kultūroje. 4 modulis: Europa - Azija: Sąveika ir palyginimai suteikia studentams galimybę papildyti savo europinę perspektyvą su žiniomis apie pokyčius šiuolaikinėje Azijoje. Be to, jums bus paprašyta pasirinkti du kursai iš sąrašo pasirenkant, Galiausiai, visi mokiniai kursą tarpvalstybinio ir pasaulio perspektyvas Europa "ir rašyti magistro baigiamąjį darbą. Ar tai... [-]