Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Danija Aarhus Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Aarhus Danija 2019

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Orhuso yra pagrindinis uostas Danijoje ir 2 pagal dydį šalyje. Su daugiau nei 100.000 gyventojų miestas yra įsikūręs Orhuso savivaldybėje. Jis taip pat vadinamas Jutlandijos sostinės. Ji turi kelis universitetus ir kolegijas.

Rasti Humanitarinių mokslų magistro programas in Aarhus Danijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Aarhus University

Darnaus paveldo valdymo magistro programa (SHM) Aarhus University suteikia jums žinias ir kompetencijas, reikalingas daugeliui šiuolaikinio paveldo politikos, valdymo ir ... [+]

Teorijos ir praktikos derinimas

Darnaus paveldo valdymo magistro programa (SHM) Aarhus University suteikia jums žinias ir kompetencijas, reikalingas daugeliui šiuolaikinio paveldo politikos, valdymo ir mokslinių tyrimų iššūkių.

Darbas su kultūros ir gamtos paveldu reiškia sąmoningumą ir atsakomybės už ryšius tarp žmonių, mūsų aplinkos ir nuo praeities. Pripažįstame, kad paveldas taip pat yra neatsiejama dabarties dalis ir galimas ateities išteklius.

Tvarios vadybos programa suteiks jums galimybę bendradarbiauti su teorija ir geriausia praktika ir įgūdžiais, reikalingais dirbti įdomioje, besiplečiančioje ir vis sudėtingesnėje paveldo srityje. Jūs būsite apmokyti unikaliai tarpdisciplininėje aplinkoje, kad suprasti, paskirti, vertinti, išlaikyti ir išlaikyti paveldą ir plėtoti, peržiūrėti bei naujovinti būsimas sektoriaus formas.... [-]

Danija Aarhus
Rugsėjis 2019
Dieninės
4 semestrus
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aarhus University

"Erasmus Mundus" žurnalistikos, žiniasklaidos ir globalizacijos magistras remiasi įvairia studentų žurnalistine patirtimi. Jis siūlo analizuoti, interpretuoti ir suprasti ... [+]

Dvejų metų tarptautinis Erasmus mundus magistro laipsnis

"Erasmus Mundus" žurnalistikos, žiniasklaidos ir globalizacijos magistras remiasi įvairia studentų žurnalistine patirtimi. Ji siūlo analizuoti, interpretuoti ir suprasti pasaulinius pokyčius, kurie vis labiau kenkia tradicinėms žiniasklaidos, politikos, technologijų ir kultūros ribas.

Studentai užsiima gyvybingomis ir įžvalgomis diskusijomis su vienos klasės draugais iš viso pasaulio, dalijasi savo unikalia patirtimi žurnalistikos ir ryšių srityse.

Mokykitės pirmaujančiose institucijose

Programai buvo suteiktas ES "Erasmus Mundus" ženklas. Studentai praleidžia savo pirmuosius metus tarp Aarhus University - dėsto fakultetas iš Politikos mokslų departamento ir Informacijos ir žiniasklaidos studijų departamento bei labai gerbiamos Danijos žiniasklaidos ir žurnalistikos mokyklos. Antrus metus programa skirstoma į keturias specializacijas, kurias siūlo kai kurie iš pagrindinių Europos universitetų.... [-]

Danija Aarhus
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba