MA laipsnis be Esbergas Danija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos be Esbergas Danija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Esbjergas miestas vakarinėje pakrantėje Jutlandijos pusiasalyje, Danijoje. Tai daugiau nei 70.000 gyventojų ir yra 5 pagal dydį miestas šalyje. Esbjergas gyvena miesteliu šakų kelių universitetų pagrindinių jų yra Pietų Danijos universitetas.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas be Esbergas Danijoje 2018

Skaityti Daugiau

Dailės Magistras Jūrų Archeologijos

University of Southern Denmark
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Danija Esbjergas

Nauja magistrantūros programa jūrų archeologijos skirta studentams, kurie domisi profesinės karjeros jūrų archeologijos ... [+]

Nauja magistrantūros programa jūrų archeologijos skirta studentams, kurie domisi profesinės karjeros jūrų archeologijos ir kultūros paveldo valdymą. Remiantis Esbjergas Danijos Šiaurės jūros pakrantę, programa yra tarptautiniu mastu orientuota ir visi mokymas yra anglų kalba.Dvejų metų magistro programaDvejų metų magistro programa buvo sukurta su įsidarbinimo galvoje. Mūsų tikslas yra ne tik suteikti jūrų archeologijos mokslą, bet ir pasiruošti šioje srityje karjerą. Žinoma, yra grupuojamos įgūdžių, kurie yra būtini atsižvelgiant į paveldo valdymo, konsultavimo ir archeologijos rangos darbų srityse, bet taip pat naudinga studentams, kurie nori sekti daugiau tradicinės tyrimų, orientuotų karjeros kelią.Komercinės naras mokymaiTuo Pietų Danijos universitetas studentai turi galimybę gauti tarptautiniu mastu pripažintą komercinės nardymas kvalifikaciją už labai mažą kainą. Kaip patvirtinta komercinės nardymo mokykla, meistrų programa gali išduoti Danijos "SCUBA erhvervsdykker" sertifikatą (atitinka HSE scuba).Domina?Kadangi švietimas yra nemokamas Danijoje, Jūrų archeologijos meistrai kursas yra nemokamas studentams iš Europos Sąjungos / Europos ekonominės erdvės šalyse. Tik studentai iš ne ES / EEE mokami metinę studijų įmoką.Ši programa yra siūloma anglų kalba.... [-]


Meistras Tarptautinėje Turizmo Ir Laisvalaikio Vadybos

University of Southern Denmark
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Danija Esbjergas

[+]

Patekimo reikalavimai

Aukštasis Meno (BA) Verslo, kalbos ir kultūros (Tarptautinė turizmo ir laisvalaikio vadybos) turi teisę būti priimtas. Studentai su kitomis atitinkamomis bakalauro programas bus tinkamos priėmimo po iš tyrimo valdybos vertinimu.

[-]