M.A. kopenhagoje Danija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos kopenhagoje Danija 2018

Magistras

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Įsikūręs ant rytinės Zelandijos pakrantės, tęsiasi per dalis Amager Kopenhaga yra miestas. Tai sostinė Danijoje su daugiau nei 1 mln gyventojų. Jis turi daug privačių ir valstybinių universitetų.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas kopenhagoje Danijoje 2018

Skaityti Daugiau

Ma Antropologijoje švietimo Ir Globalizacijos

Aarhus University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Danija Kopenhagos Orhuso + 1 daugiau

Švietimas, mokymas ir žinių yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis vairuotojų mūsų sparčiai besikeičiančiame pasaulyje judumo pasaulyje. Jie taip pat procesai, kuriantys lygias galimybes, ekonominę plėtrą ir pilietiškumo - šiaurėje, taip pat pietų. Į antropologijos mokslo magistro ir globalizacija Aarhus universitetas yra unikali tuo, siūlanti išsamų supratimą apie būdus, kuriais švietimo, mokymosi ir žinių deramasi ir jie valdomos kasdieniame gyvenime įvairiuose kontekstuose - ir už nacionalinių ir kultūrinių ribų. [+]

Mokslas, Mokymasis ir žinios sparčiai besikeičiančiame pasaulyje

Švietimas, mokymas ir žinių yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis vairuotojų mūsų sparčiai besikeičiančiame pasaulyje judumo pasaulyje. Jie taip pat procesai, kuriantys lygias galimybes, ekonominę plėtrą ir pilietiškumo - šiaurėje, taip pat pietų. Į antropologijos mokslo magistro ir globalizacija Aarhus universitetas yra unikali tuo, siūlanti išsamų supratimą apie būdus, kuriais švietimo, mokymosi ir žinių deramasi ir jie valdomos kasdieniame gyvenime įvairiuose kontekstuose - ir už nacionalinių ir kultūrinių ribų.

STUDIJŲ Kopenhagoje

Programa, kuri yra pagrįsta tuo Emdrup miesteliu Kopenhagoje, yra skirtas studentams, siekiantiems pažangias mokymo antropologijos požiūrius į švietimo praktikos ir proceso parametrų, kaip antai švietimo įstaigų, darbo vietose, ir pilietine visuomene. Mokymo fakultetas yra visi aktyvūs mokslininkai, ir tai reiškia, kad vaisingas dialogas buvo sukurta tarp antropologijos ir švietimo tradicijas tyrimo, vedantis prie naujų arenų studijų. Naudojant etnografinius tyrimų metodus ir tarpkultūrinius palyginimus, programa analizuoja konkrečius (vietos) praktiką švietimo ir žinių, susijusių su platesniais (Global) socialinių ir kultūrinių kontekstų.... [-]