Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Afrika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Dizaino studijos - Afrika - 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Dizaino specialistai paprastai pasitelkia savo kūrybinio mąstymo įgūdžius ir stengiasi sukurti unikalų ir kūrybišką sprendimą tam tikrai problemai, ir taip patenkinti užsakovų, klientų ar partnerių norus. Priklausomai nuo dizainerio pasirinktos profesinės srities darbo metu jie sprendžia įvairiausias problemas ir pasitelkia savo analitinio, kritinio bei kūrybinio mąstymo įgūdžius stengiasi sukurti tam tikrą produktą, koncepciją ar procesą.  

Afrikos švietimo nuotykių gali būti įdomi, nes žemynas 's turtingas tradicinis paveldas yra taip gyvybiškai svarbus kultūros. Afrikiečiai legendinis svetingumą yra Sveikindamas su nepažįstamais žmonėmis ir jos Masinė kultūra ir miestų taip įdomu su Afrikos muzikos, šokio ir meno, tiek tradicinės ir modernios, kelti visai kitas pasaulius taikymo ir malonumas, ir yra iš estetinės patirties pora, kur jums eiti, palyginti ir kontrastuoja su spalva, pasukiokite, kvapo ir garsų Afrikos rinkoje.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Dizaino studijos - Afrika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos, Afrika

University of Johannesburg

Programos tikslas yra šviesti ir mokyti mokslininkus, kurie gali prisidėti prie žinių raidą bent aukštesnįjį. Magistro laipsnį uždirbo užpildant vieną pažangias mokslinių ... [+]

Programos tikslas yra šviesti ir mokyti mokslininkus, kurie gali prisidėti prie žinių raidą bent aukštesnįjį. Magistro laipsnį uždirbo užpildant vieną pažangias mokslinių tyrimų projektą, baigiant gamybos ir priėmimo disertacijos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinka bakalauro pagyrimu laipsnis. "Profesionalus" Bakalauro laipsnis arba antrosios pakopos studijų diplomas, pakankamai paruošimo atlikti tyrimus su rekomenduojama mažiausiai 60% visų galutinis metų modulius.

Atrankos kriterijai

Be minimalių priėmimo reikalavimus kaip nurodyta pirmiau, gali būti reikalaujama, būsimiems studentams pristatys savo darbo portfelį interviu skydelyje. Aplankas būtų prašoma, jei dar vienas įrodymas, tai reikalaujama iš studentų pasirengimą atlikti tekstinę ar artefactual tyrimus. Jei tekstinę tyrimų portfelis būtų tokia pavyzdžių raštiško tyrimų, o iš artefactual tyrimų atveju būtų reikalaujama portfelio su dizainu.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba