Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Duomenų mokslai

Dailės magistras (MA) suteikia studentams galimybę tęsti mokslus savo pasirinktos srities. Šios programos dažniausiai sekti menų studijas bakalauro užbaigimą. Užbaigti magistro gali padėti studentams išplėsti savo galimybes tam tikroje srityje.

Kas yra "Data Science MA? Ši studijų kursas gali padėti studentams įgyti geresnį supratimą apie informaciją, kurią vairuoja Pramonė, ekonomika, verslo ir mokslininkų visame pasaulyje. Svarbiausia, kad mokiniai galėtų plėtoti išsamių žinių apie tai, kaip valdyti duomenis ir analizuoti jos poveikį asmenų, organizacijų ir gyventojų. Kursai paprastai apima pranešimų į mokslinių tyrimų metodus, informacijos ieško elgesį, įrodymais duomenų bazes, skaitmeninės teises ir informacija organizacijas. Studentai taip pat gali turėti galimybę gauti dar gilesnių žinių technologinių metodų ir informacinių šaltinių.

Šios programos gali ateiti su daug privalumų.Augančioje informacijos pagrindu pasaulio kultūros, įmonės ir organizacijos turi išlaikyti išsamią ir tikslią informaciją duomenų bazes. Žinių reikia įgyti ir suprasti šią informaciją galite padaryti programos absolventai labiau pageidautina kandidatus ir gali padidinti savo uždarbio potencialą.

Žiūrėdami programas, mokiniai gali tekti atidžiai apsvarstyti išlaidas, kuri yra labai priklausoma nuo pasirinktoje gydymo įstaigoje. Be to, programos dažnai vienerių iki trejų metų užbaigti, ir trukmė gali turėti įtakos kainai. Keletas trumpų moksliniai tyrimai gali padėti studentams rasti programą, kuri tinka jiems.

Čia gali būti karjeros galimų sėkmingų absolventų įvairovė, ir studentai gali būti suteikta rasti pozicijas pramonės šakų. Daugelis studentų pasirinkti vykdyti pozicijas žinomų nacionalinių ir vietinių bibliotekų šalių visame pasaulyje. Tačiau kiti mokslininkai gali atsidurti vyriausybinių organizacijų, didelių korporacijų ir sveikatos priežiūros paslaugomis.Taip pat, priklausomai nuo specializacijos studentai taip pat gali būti suteikta galimybė įgyti darbo finansų ir teisės srityse.

Uždirbti duomenų mokslų magistro potencialiai gali atidaryti duris numerį absolventų. Programos galimybės egzistuoja visame pasaulyje, ir internetiniai variantai gali būti puikus studentams su vietos ir laiko apribojimų. Norėdami pradėti naują mokymosi kelią, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Duomenų mokslai

University of Westminster

Mes gyvename amžiuje, kuriame beveik viskas, ką darome, yra susijusi su duomenimis. Dideli duomenys ir duomenų perdavimas - vis daugiau kasdieninio gyvenimo aspektų trans ... [+]

Kursų santrauka

Mes gyvename amžiuje, kuriame beveik viskas, ką darome, yra susijusi su duomenimis. Dideli duomenys ir duomenų perdavimas - vis daugiau kasdieninio gyvenimo aspektų transformavimas į skaitmeninius duomenis - kelia didelių galimybių, tačiau kelia pavojų šiuolaikinei visuomenei. Šis naujas magistrantūros kursas adresuoja, tiria ir kūrybiškai naudoja šią transformaciją. Mes akcentuojame dabartines ir būsimas technologijas ir praktiką, pvz., Algoritmus, dirbtinį intelektą, didelius duomenis, blokas, duomenų analizė ir duomenų gavyba, daiktų internetas ir kt.

Šis daugiadisciplinis kursas sujungia žiniasklaidos / komunikacijos studijas ir kompiuterių mokslus. Ji sujungia praktinius ir taikomus metodus su teoriniu mokymu ir kritine analize. Tai paskatins bendradarbiavimą, kūrybinę praktiką, grupinį darbą ir probleminį mokymąsi. Jūs taikysite įrankius ir technologijas savo duomenų iššūkiams ir projektams, įskaitant esamą profesinę ar kultūrinę, politinę, socialinę ir ekonominę aplinką. Kursas taip pat apima pasirinktinius modulius iš įvairių universitetų disciplinų: žiniasklaidos ir komunikacijos studijos, teisė, informatika, politika ir tarptautiniai santykiai, kultūros studijos.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Emerson College

Mūsų profesionaliai sukurta internetinė mokymo programa suteikia galimybę darbo srities specialistams siekti savo karjeros skaitmeninės rinkodaros ir duomenų analizės sri ... [+]

Programos detalės

Mūsų profesionaliai sukurta internetinė mokymo programa suteikia galimybę darbo srities specialistams siekti savo karjeros skaitmeninės rinkodaros ir duomenų analizės srityse. Pasak JAV darbo statistikos biuro, reklamos ir rinkodaros vadybininkų paklausa per 10 metų išaugs 9% . Turėdamas subalansuotą skaitmeninio orientavimo rinkodaros ir visuotinio klientų analizės kursų programą, programos absolventai kuria skaitmeninius ir analitinius įgūdžius, reikalingus konkuruoti šiuolaikinėje dinamiškoje įžvalgoje veikiančioje rinkodaros aplinkoje.

Jūs galite visiškai užbaigti savo 32 kreditų programą internetu. Programos mokymo programa yra sudaryta iš keturių klasių (16 kreditų) skaitmeninio rinkodaros ir keturių klasių (16 kreditų) duomenų analizės. Internetinė aplinka suteikia lankstumo, kad atitiktų įdarbintų specialistų poreikius. Studentai gali pasirinkti vieną ar kelis semestrus nuo 1 iki 3 klasių ir galėti baigti programą mažiausiai vienerius metus su mūsų pagreitinta parinktimi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba