Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Duomenų mokslai

Dailės magistras (MA) suteikia studentams galimybę tęsti mokslus savo pasirinktos srities. Šios programos dažniausiai sekti menų studijas bakalauro užbaigimą. Užbaigti magistro gali padėti studentams išplėsti savo galimybes tam tikroje srityje. Kas yra "Data Science MA? Ši studijų kursas gali padėti studentams įgyti geresnį supratimą apie informaciją, kurią vairuoja Pramonė,… Skaityti daugiau

Dailės magistras (MA) suteikia studentams galimybę tęsti mokslus savo pasirinktos srities. Šios programos dažniausiai sekti menų studijas bakalauro užbaigimą. Užbaigti magistro gali padėti studentams išplėsti savo galimybes tam tikroje srityje.

Kas yra "Data Science MA? Ši studijų kursas gali padėti studentams įgyti geresnį supratimą apie informaciją, kurią vairuoja Pramonė, ekonomika, verslo ir mokslininkų visame pasaulyje. Svarbiausia, kad mokiniai galėtų plėtoti išsamių žinių apie tai, kaip valdyti duomenis ir analizuoti jos poveikį asmenų, organizacijų ir gyventojų. Kursai paprastai apima pranešimų į mokslinių tyrimų metodus, informacijos ieško elgesį, įrodymais duomenų bazes, skaitmeninės teises ir informacija organizacijas. Studentai taip pat gali turėti galimybę gauti dar gilesnių žinių technologinių metodų ir informacinių šaltinių.

Šios programos gali ateiti su daug privalumų.Augančioje informacijos pagrindu pasaulio kultūros, įmonės ir organizacijos turi išlaikyti išsamią ir tikslią informaciją duomenų bazes. Žinių reikia įgyti ir suprasti šią informaciją galite padaryti programos absolventai labiau pageidautina kandidatus ir gali padidinti savo uždarbio potencialą.

Žiūrėdami programas, mokiniai gali tekti atidžiai apsvarstyti išlaidas, kuri yra labai priklausoma nuo pasirinktoje gydymo įstaigoje. Be to, programos dažnai vienerių iki trejų metų užbaigti, ir trukmė gali turėti įtakos kainai. Keletas trumpų moksliniai tyrimai gali padėti studentams rasti programą, kuri tinka jiems.

Čia gali būti karjeros galimų sėkmingų absolventų įvairovė, ir studentai gali būti suteikta rasti pozicijas pramonės šakų. Daugelis studentų pasirinkti vykdyti pozicijas žinomų nacionalinių ir vietinių bibliotekų šalių visame pasaulyje. Tačiau kiti mokslininkai gali atsidurti vyriausybinių organizacijų, didelių korporacijų ir sveikatos priežiūros paslaugomis.Taip pat, priklausomai nuo specializacijos studentai taip pat gali būti suteikta galimybė įgyti darbo finansų ir teisės srityse.

Uždirbti duomenų mokslų magistro potencialiai gali atidaryti duris numerį absolventų. Programos galimybės egzistuoja visame pasaulyje, ir internetiniai variantai gali būti puikus studentams su vietos ir laiko apribojimų. Norėdami pradėti naują mokymosi kelią, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
University of Westminster
London , United Kingdom

Mes gyvename amžiuje, kuriame beveik viskas, ką darome, yra susijusi su duomenimis. Dideli duomenys ir duomenų perdavimas - vis daugiau kasdieninio gyvenimo aspektų transforma ... +

Mes gyvename amžiuje, kuriame beveik viskas, ką darome, yra susijusi su duomenimis. Dideli duomenys ir duomenų perdavimas - vis daugiau kasdieninio gyvenimo aspektų transformavimas į skaitmeninius duomenis - kelia didelių galimybių, tačiau kelia pavojų šiuolaikinei visuomenei. Šis naujas magistrantūros kursas adresuoja, tiria ir kūrybiškai naudoja šią transformaciją. Mes akcentuojame dabartines ir būsimas technologijas ir praktiką, pvz., Algoritmus, dirbtinį intelektą, didelius duomenis, blokas, duomenų analizė ir duomenų gavyba, daiktų internetas ir kt. -
MA
Dieninės
Anglų
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu