Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Ekologija

Ekologijos magistras laipsnis, kad studentai gali uždirbti baigęs savo bakalauro programą. Žemesnio lygio laipsnis susijusioje srityje paprastai yra reikalaujama kaip būtinos sąlygos. Ši pažangi švietimo programa yra skirta studentams, kurie daugiausia dėmesio skiriama jų karjerą po studijų baigimo.

Taigi, kas yra Ekologijos magistro? Ekologija yra aplinkos, organizmų, kad užimantiems tą aplinką, ir ryšį tarp šių dviejų, taip pat žmonėms tyrimas "santykiai su ekosistemai. Pagrindinis dėmesys paprastai skiriamas nustatant ir sprendžiant klausimus, kurie kelia grėsmę gamtai ir gamtos ištekliams. Įsigaliojimas šioje srityje rengia studentus padėti pasaulis tvaresnės ir ekologiškas.

Meistras 's ekologijos programų yra ypač naudinga, kai jie yra lauko darbus. Tai realaus pasaulio patirtis leidžia absolventams, norėdami tiesiogiai patekti į lauką ir pradėti dirbti iš karto.Be to, ekologija specialistai dirbti labai pasitenkinimo karjera, kur jie galėtų padaryti didelę teigiamą įtaką pasaulyje.

Uždirbti savo magistro laipsnį Ekologijos kaina labai priklauso nuo įvairių veiksnių. Tai apima universitetą, programa, studijų trukmė, dieninių arba nevisą statusą, šalies studijų ir kt. Svarbu ištirti savo galimybes prieš įtraukiant todėl jūs galite rasti programą, kuri atitinka visus Jūsų reikalavimus.

Dažniausiai karjera absolventams yra aplinkos ir geografinių mokslininkai, kurie mokosi ir padėti gerinti aplinką. Taip pat yra galimybė dirbti su nacionalinių parkų, muziejų ar mokslinių tyrimų įrangą. Kadangi aplinka yra svarbi visame pasaulyje, yra absolventų paklausa nepriklausomai nuo to, kur mokotės. Nepriklausoma, valdžios ir akademinės institucijos turi samdyti specialistus šioje srityje, todėl yra daug galimybių darbe.

Jei esate pasiruošę pradėti studijuoti pasaulį aplink jus, pradėti ieškoti į ekologijos išsilavinimą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Ekologija

Burren College of Art

MFA MK ... [+]

MFA MK

Magistrantūros studijų programa suteikia jums aukštąjį išsilavinimą ekologiniu požiūriu orientuoto meno srityje, pritaikytą įvairioms sritims. Baigus magistro laipsnį, jūs parengsite galutinę parodą, kurios kokybė parodys, kad meno praktikoje įgijote magistro laipsnį.

Studio studijos kartu su MFA / MA studentų studijos meno srityje sukuria meninę praktiką. Šie moduliai numato studijas pagrįstą eksperimentavimą ir inovacijas, leidžiančias sukurti daugybę darbo.

Studijų metodika - tai mokomųjų studijų kursų serija, nagrinėjanti meno metodiką

Teorija ir menas

MFA / MA Art

Paraiškos priimamos nuolat. Paraiškos pateikimo terminas yra vasario 1 d. Kasmet, nors vėluojančios paraiškos gali būti priimtos, jei visos vietos nėra užpildytos. Visi tinkami kandidatai apklausti asmeniškai arba telefonu.... [-]

Airijos sala Galway
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
California Institute of Integral Studies

Mūsų programa siekiama padėti studentams ugdyti žinias ir išmintį, kad būtų galima reaguoti į šiuolaikinę ekologinę krizę iš integruotų ir tarpdisciplininių perspektyvų. ... [+]

Ekologija, dvasingumas ir religija MA ir PhD

XX a. Ekologiniai iššūkiai yra vertybių ir sąmonės krizė. Visuotinių pokyčių tempas turi suprasti procesą, kuriuo žmonija atėjo į šį planetos istorijos kryžkelę. Magistrantūros studijos ekologijos, dvasingumo ir religijos srityse leidžia studentams ugdyti žinias ir išmintį, reaguojant į ekologinę krizę iš integruotų ir tarpdisciplininių perspektyvų.

Mūsų programa yra skirta ugdyti bendruomenę, užsiimančią žmogaus santykių su žeme atgaivinimu ir ekologinio dvasingumo, ekologinio teisingumo, vietinių tradicijų ir ekologinio feminizmo sankirtos tyrinėjimu. Pasaulio religinės ir dvasinės tradicijos suteikia gilų supratimą apie žmogaus būklę, kartu su giliais mokymais apie tai, kaip žmonės turėtų būti susiję tarpusavyje ir su aplinka. Studentai įgyja įgūdžių ir įžvalgų, kad transformuotų praktiką, pasaulėžiūvę ir sąmonę, siekdami daugiau teisingos, tvarios ir klestinčios planetos ateities. Pagrindiniai fakultetai yra religijos ir ekologijos srities steigėjai, formuojantys visuotinį dialogą, jungiantį dvasingumą ir kosmologiją su ekologija ir tvarumu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Schumacher College

Būkite aktyvūs ir transformacijos organizacijose, bendruomenėse, ekonomikos ir švietimo, kaip mes patenkinti pereiti prie mažo anglies dioksido kiekio, aukštos gerovės ir ... [+]

Niekada ten buvo svarbesnis laikas naujam požiūriui vertimosi su sudėtingomis situacijomis susiduriame nuo vietos iki pasaulio lygiu. Greitai besikeičiančioje dinamišką situaciją, sprendimai retai lieka optimalus labai ilgas ir pastovus aktyvus dalyvavimas yra būtina sudedamoji dalis sėkmės. Augantis atsparumą individų ir bendruomenių yra būdas nesustoti nepaisant nuolat kinta aplink mus.

Mūsų programa Ekologinė dizaino mąstymas apima ir nagrinėja šį sudėtingą pasaulį sąveikos su gyva dalyvavimo ir optimistiškai požiūrio. Ji siūlo galingą, praktinių ir ekologija orientuotą įgūdžius ir žinias taikyti įvairiose praktikos nuo projektavimo, švietimo ir verslo daugiau specifinių vaidmenų vadovavimo, valdymo ir konsultavimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Totnes
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba