Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Ekonomika - Europa - 2019/2020

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Ekonomikos mokslas yra ypatingai naudingas šiandienos visuomenėje, todėl gerų ekonomikos specialistų paklausa nuolat auga kone visose pasaulio šalyse. Ekonomikos principai gali būti pritaikomi visose industrijose ir darbo srityse, tad šias studijas baigę specialistai gali dirbti sveikatos priežiūros įstaigose, vyriausybinėse institucijose, bankuose, versle, politikoje ar netgi religinėse bendruomenėse. Kadangi visų tipų organizacijos, institucijos bei įstaigos turi tvarkyti savo finansus ir fiksuoti ekonominę veiklą, būtent ekonomikos principus išmanantys žmonės yra ypatingai paklausūs įvairiose industrijose.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Ekonomika - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

40 Rezultatai Ekonomika, Europa

OnCampus

Magistro nuotolinių studijų verslo administravimas suteikia jums daug galimybių tobulinti savo potencialą. Kadangi tai yra internetinė studijų programa, jūs įgysite lanks ... [+]

Specializuojasi internetinės magistro verslo administravimo srityje!

Magistro nuotolinių studijų verslo administravimas suteikia jums daug galimybių tobulinti savo potencialą. Kadangi tai yra internetinė studijų programa, jūs įgysite lanksčią ir sudėtingą kvalifikaciją vadovaujančioms ir atsakingoms pareigybėms savo mokymosi tempu. Pagrindiniai atskaitos taškai yra analitiniai ir kūrybiniai problemų sprendimo įgūdžiai, taip pat specialiosios žinios ir įgūdžiai.

Internetinės magistro programos verslo administravimo srityje turite penkis specializacijos variantus, orientuotus į ateitį : pasirinkite norimą interesų sritį iš šių specializacijų:

marketingasapskaitaprekybaenergijaBankų ir draudimo pramonė... [-]
Vokietija Vokietija internete
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
Ištęstinės
4 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
New College of the Humanities

Ar perskaitėte Freakonomiką (Levitt ... [+]

Tai entuziastingas ekonominės politikos derinys ir ekonominių žinių perdavimas, šis magistras mokys jus suprasti, kaip šiuolaikiniame pasaulyje naudojamos ekonominės žinios.

Absolventai bus kvalifikuojami dirbdami tarp ekonomistų ir visuomenės.

The

Kas turėtų kreiptis

Ši programa gali būti tinkama jums, jei norėtumėte plėtoti karjerą kaip politikos formuotojas, žurnalistė, dirbti NVO ar tarptautinėse organizacijose.

Struktūra

MA bendravusi ekonominė politika apima dešimt pagrindinių kursų, kurie visą laiką buvo studijuojami per vienus akademinius metus arba ne visą darbo dieną per dvejus mokslo metus.

Kursus sudaro: mikroekonominiai principai, viešieji... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bayreuth

Filosofijos ir ekonomikos departamentai pasiūlyti pirmaujanti ir unikalus magistrantūros programą filosofijos ir ekonomikos Europoje. P & E jums suteiks griežtą išsil ... [+]

Filosofijos ir ekonomikos departamentai pasiūlyti pirmaujanti ir unikalus magistrantūros programą filosofijos ir ekonomikos Europoje. P & E jums suteiks griežtą išsilavinimą pagrindinėse srityse ekonomikos ir analitinės filosofijos.

P & E laipsnis yra už visuomenės ateities sprendimus priimančių valdžios, verslo, mokslo ir NVO fondas. Jei jūs ieškote ambicingo AAP PEP Master rasite daug politinės filosofijos ir politinės ekonomijos mūsų programą. Jei ieškote Magistro programa ekonomika su skirtumu, tada jūs taip pat nusileido reikiamoje vietoje.

Programa yra skirta studentams su gaunant pažangią ir kiekybinių analitinių mokymas kaip siekti mokslinių tyrimų pagrindu karjeros mokslo, viešųjų paslaugų ir verslo įkūrimo interesus. Projektuojant laipsnį mes turėjome omenyje ekonomistų ir filosofų, taip pat tiems, kurie politologai arba tiems, su verslu ar vadybos studijų, kurie ketinimų galandimo savo sugebėjimus normatyviniuose atspindys, gilinti savo žinias dalykų jie vykdė metu fone savo bakalauro studijas, ir apie plečiant ir stiprinant jų metodologinius įgūdžius pagrindinių sričių, susijusių su abiejų disciplinų.... [-]

Vokietija Bayreuth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Istanbul Sehir University

Ekonomikos ir finansų magistro (EconFin) tikslas - suteikti studentams empirinius ir praktinius ekonomikos ir finansų pritaikymus. Jame derinamas tvirtas mikroekonominių ... [+]

Apžvalga

Ekonomikos ir finansų magistro (EconFin) tikslas - suteikti studentams empirinius ir praktinius ekonomikos ir finansų pritaikymus. Jame derinamas tvirtas mikroekonominių ir makroekonominių principų mokymas, taip pat kiekybiniai metodai ir teorijos, reikalingos finansų rinkų analizei.

Studentai, priimami į programą, galės pasinaudoti ne tik bendradarbiaudami su mūsų akademiniais fakultetais, bet ir iš pramonės specialistų. Yra specialių kursų, kuriuos tiesiogiai teikia žinomi pramonės specialistai. Be to, studentai gaus naudos iš įvairių modulių, kuriuos siūlo verslo magistras.

Baigiamajame darbe traktuojami studentai, kurie taip pat planuoja siekti karjeros akademinėje bendruomenėje.... [-]

Turkija Stambulas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leeds Beckett University

Gauk visapusišką supratimą apie globalizacijos poveikį ir iššūkius, kuriuos daro gilesnė ekonominė integracija. ... [+]

Kurso informacija

Gauk visapusišką supratimą apie globalizacijos poveikį ir iššūkius, kuriuos daro gilesnė ekonominė integracija.

Jūs analizuojate įvairias problemas, tokias kaip besikeičiantis tarptautinės konkurencijos, prekybos, migracijos ir pasaulinio valdymo pobūdis. Jūs išplėsite savo žinias apie šiuolaikinę politinę ekonomiką ir išmoksite pasaulio vartojimą kaip augimo variklį. Jūs diskutuosite apie 2008 m. Finansų krizę, aptarsite, kaip tai prasidėjo, krizės apibrėžimas ir tai, kaip pasaulis reagavo.

Jūs suprasite, kaip tarptautinė politinė ekonomika skiriasi nuo ekonomikos. Be ekonominio augimo matavimo taip pat suprasite, koks yra jo sąnaudų ir naudos pasiskirstymas bei jo socialinis, politinis ir aplinkosaugos poveikis.... [-]

Jungtinė Karalystė Lidsas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Antwerp

Chemijos magistras " UAntwerp vyksta labai arti antrosios didžiausios (petro) chemijos pramonės grupės pasaulyje. Dėl šios artumo jums bus taikoma verslo programa kartu s ... [+]

Studijų programa skirta moksliniams tyrimams ir plėtrai. Cheminės pramonės ir Antverpeno uosto arti artumas sudaro puikias aplinkybes organizuoti tarptautiniu mastu orientuotą magistro programą. Profesoriai ir svečiai iš pramonės atstovų pasidalija žiniomis ir patirtimi iš savo kasdienio profesinio gyvenimo verslo ir mokslinių tyrimų srityje. Tokiu būdu gausite tiesioginį supratimą apie tai, kaip chemija yra susipynusi su skirtingais ekonomikos sektoriais mūsų visuomenėje ir koks jūsų vaidmuo gali būti.

Be susisiekti su specialistais, turėsite galimybę atlikti stažuotę, kad sustiprintumėte ryšį tarp savo akademinio išsilavinimo ir būsimojo profesinio gyvenimo.... [-]

Belgija Antverpenas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Ekonomika formuoja mūsų pasaulį, pradedant infliacija ir nedarbo lygiu, baigiant „Brexit“ ir pieno kainos padariniais. Mūsų ekonomikos magistras suteiks jums galimybę išt ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomika formuoja mūsų pasaulį, pradedant infliacija ir nedarbo lygiu, baigiant „Brexit“ ir pieno kainos padariniais. Mūsų ekonomikos magistras suteiks jums galimybę ištirti šią įtraukiančią temą ir nuolatinį jos poveikį mūsų pasauliui.

Mūsų intensyvus pertvarkymo kursas yra skirtas suteikti jums reikiamų įgūdžių, leidžiančių daryti karjerą įdomioje ir naudingoje ekonomikos srityje, nepriklausomai nuo jūsų ankstesnio laipsnio dalyko.

Ką mokysi

Mūsų ekonomikos magistro laipsnis suteiks jums išsamų išsilavinimą ekonomikos teorijų ir taikymo srityse. Jūs studijuosite pagrindinius mikroekonomikos, makroekonomikos ir ekonometrijos principus, įgysite kritinio supratimo apie dabartines ekonomines problemas ir įžvalgas. Taip pat išugdysite galimybę derinti atitinkamus analizės metodus su įžvalgia duomenų analize, kad padarytumėte ekonomines išvadas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sabanci University

Ekonomika MA ir PhD programos yra pastatytas ant šerdies įkūrimo projektą, kuris palengvina mobilumą tarp dviejų programų. Jų bendras branduolys, šios programos aprūpinti ... [+]

Ekonomika magistro ir doktorantūros programas yra pastatytas ant šerdies įkūrimo projektą, kuris palengvina mobilumą tarp dviejų programų. Jų bendras branduolys, šios programos aprūpinti studentą su kieto pagrindo ekonomikos teorijos ir taikymo būdus.

Unikalus Turkijoje jos išsamumas ir apimtis, MA programa rengia akademiškai orientuotą studentą doktorantūros studijas ir, kita vertus, kartu su Viešosios politikos magistro programos, teikia studentams, kurie siekia darbo viešajame arba privačiame sektoriuje su labai reikalavo įgūdžių ekonominės politikos ir analizės.

Doktorantūros programos pasiūlė savo pirmąjį laipsnį 2010 metais. Su kokybės mokymo programą ir pirmos klasės fakultetas, ji siekia gaminti aukščiausio lygio akademikai. ... [-]

Turkija Stambulas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

Dvejų metų ilgai magistro Politologija (MPSc.) Programa ne MGIMO Universiteto sukurta siekiant patenkinti didėjančios lyderių poreikius viešųjų paslaugų profesijų, įskait ... [+]

programa profilis

Dvejų metų ilgio Magistro Politikos mokslų (MPSc.) Laidos metu MGIMO universiteto sukurta siekiant patenkinti didėjančios lyderių viešųjų paslaugų profesijų, įskaitant vidaus ir tarptautinių vyriausybinių agentūrų ir ne pelno organizacijų poreikius, teikiant up-to-data, iš pirmų rankų informacijos apie Rusijos ir Eurazijos iš Rusijos vaizdo taške.

MPSc. Programa numato griežtą on-campus mokymo politologijos ir politikos analizės, rengia studijų kandidatus į sėkmingą karjerą ir tiekti intelektinės plotis, organizacinius įgūdžius, pasitikėjimą savimi, būtina prisiimti lyderio pozicijas vis labiau sudėtingos viešųjų paslaugų aplinkoje. Maždaug 20 studentai bus įtraukti į programą.... [-]

Rusija Odintsovo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Tartu

MA kiekybiniu Ekonomika suteikia studentams tvirtą pasirengimą šiuolaikinės ekonomikos teorijos ir ekonometriniai analizės metodus. ... [+]

Kiekybinė ekonomika yra 2-jų metų magistro programa, kuri suteikia studentams tvirtą pasirengimą šiuolaikinėje ekonomikos teorijoje ir ekonometrinius analizės metodų, įgalinančių jas analizuoti ir prognozuoti ekonominius procesus. Programa turi ypatingą dėmesį mikro-ir makroekonomikos teorijos ir tai suteikia mokymus sprendžiant realaus gyvenimo ekonomines problemas per state-of-the-art ekonominės analizės metodų taikymo. Absolventai galės tęsti mokslus tarptautinio lygio ekonomikos doktorantūros studijų programų ar sekti karjerą analitikai bankai, viešojo sektoriaus organizacijų, konsultavimo įmonių ir tarptautinių kompanijų.

Baigęs šią programą, studentas: žino pagrindines sąvokas ekonomikos ir įgijo priėmimo kritinius vertinimus dėl šių koncepcijų taikymo įgūdžius; įgijo gebėjimą taikyti tiek mikro-ir makroekonomikos modelius analizuojant problemas, kurios kyla ekonominės praktikos; žino, kaip žodžiu, grafiškai, matematiškai ir empiriškai analizuoti ir prognozuoti tiek ūkio subjektų elgesį ir taip pat, kad vyriausybės politikos poveikį. Auditorija ... [-]
Estija Tartu
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Koc University - Istanbul Turkey

Ekonomikos magistro programa sukuria tvirtą pagrindą ekonomikos teorijai ir ekonometrijai ir teikia specializuotą mokymą įvairiose taikomose ekonomikos srityse. ... [+]

Ekonomikos magistras

Ekonomikos magistrantūros studijų programa sukuria tvirtą pagrindą ekonomikos teorijai ir ekonometrijai ir teikia specializuotą mokymą įvairiose taikomose ekonomikos srityse. Programa skirta parengti studentus į vyriausybės, verslo ir nevyriausybinių organizacijų ekonomisto karjerą. Jo griežtas požiūris taip pat suteikia puikų pasirengimą Ph.D. ekonomika. Mūsų programa užpildo svarbią negaliojančią šiandienos darbo rinkoje, kur specializacija tampa vis svarbesnė, o bakalauro laipsnis dažnai yra nepakankamas.

Koç universiteto Ekonomikos fakultetas turi tvirtą reputaciją kaip mokslinių tyrimų sienų Turkijoje ir užsienyje kūrėjai. Pastaruoju metu departamentas Turkijoje užėmė 1 vietą ir toliau gerina savo reitingą Europoje ir pasaulyje. Mes tikime, kad Koç universitetas yra viena iš geriausių vietų siekti ekonomikos magistro.... [-]

Turkija Stambulas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Tarptautinės politinės ekonomikos magistras suteikia galimybę studentams sukurti studijų programą, pritaikytą jų asmeniniams poreikiams ir interesams. Mes siūlome į moksl ... [+]

Pasaulis tapo mažesnis. Rinkos veikia „Spartan“ konkurencijos keliu, o valstybės ir visuomenės susiduria su siekiu susidoroti su vykstančia globalizacija. IPE adresuoja šiuos stebuklus.

Tarptautinė politinė ekonomika yra tarptautinių santykių magistro laipsnio kelias.

Nuo 1970 m. IPE vystėsi kaip savarankiška tarptautinių santykių (IR) subdisciplina. Pagrindinis dėmesys skiriamas valstybių, rinkų ir visuomenės sąveikai. Pagrindinis jo tikslas yra pagerinti mūsų supratimą apie šių trijų elementų dinamiką. Tai darydamas, IPE yra tarpdisciplininis dėl savo prigimties.

Kodėl įdomu susidurti su globalėjančia pasaulio ekonomika? Nors valstybės negali būti laikomos vienarūšiais veikėjais, kurie puikiai rūpinasi visų savo piliečių pageidavimais, vis dėlto galima parodyti laisvės laipsnį deryboms dėl regioninio ir tarptautinio bendradarbiavimo prekybos, gamybos, finansų ir žinių srityse. Tai yra mokslinis siekis atskleisti sudėtingą valstybių, rinkų ir visuomenių ryšį.... [-]

Olandija Groningenas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bucharest

Filosofijos fakultetas, bendradarbiaudamas su Verslo ir administravimo fakultetu, yra malonu pranešti apie savo naują bendrai organizuotą filosofijos, politikos ir ekonom ... [+]

Apžvalga

Filosofijos fakultetas, bendradarbiaudamas su Verslo ir administravimo fakultetu, yra malonu pranešti apie savo naują bendrai organizuotą filosofijos, politikos ir ekonomikos magistro programos pradžią nuo 2017 m. Spalio mėn. Tai yra pirmasis PPE programa Rumunijoje ir vienas iš nedaugelio Rytų Europoje.

Tarptautiniu mastu PPE programos yra labai sėkmingos prestižiškiausiuose universitetuose, daugiausia dėl unikalių jų įgūdžių, perspektyvų ir analitinių priemonių. Pirmoji PPE mokymo programa buvo sukurta Oksforde XX a. Dvidešimt septintajame dešimtmetyje, o netrukus po šio modelio visame pasaulyje. Šiandien universitetai, tokie kaip Oxford, London School of Economics, Warwick, Princeton, Yale arba Duke siūlo PPE laipsnius įvairiais lygmenimis. Po 1990-ųjų "PPE" programos įgijo "kontinentinę" Europą, be kita ko, siūlomos Leideno, Lundo, Amsterdamo, Berno, Ciuricho, Graco, Hamburgo, Milano, Prahos ir dabar Bukarešto.... [-]

Rumunija Bukareštas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yasar University

Pasauliniu informacijos amžiuje, įstaigos, teikiančios pakopos išsilavinimą vaidina svarbų vaidmenį paversti žinias procesą į praktika ir patirtimi, kartu su mokslo plėtr ... [+]

Mokestis: Anglų / Turkų

"Tuo pasaulinės informacijos amžiuje, įstaigos, teikiančios pakopos išsilavinimą vaidina svarbų vaidmenį paversti žinias praktika ir patirtimi, kartu su mokslinių žinių plėtros procese. Kvalifikuotas žmogiškasis kapitalas yra ir toliau bus lemiamas veiksnys pasauliniu konkurencijos tarp įmonių ir tautų. Yasar universiteto Graduate School of socialinių mokslų, suvokia šios sąvokos, siekiama didinti kvalifikuotų žmogiškųjų išteklių, mūsų tautos ". Vyriausiasis rezultatas pastarųjų metų ekonominiai tyrimai yra padaryti ekonomika absolventai pripažinti, kad šiuolaikinių metodų ekonometrijos, Operacijų tyrimas ir reikia kiti metodai ekonominių klausia. Diskusija, kuri apima algebra ar akmuo buvo sukurta per šį studijuojant. Į studijų programos yra skirtos suteikti studentams teorinį pagrindą su moderniais įrankiais ir metodais suprasti dabartinius ekonominius klausimus ir prognozę apie būsimus pokyčius, kaip antai infliaciją, ekonomikos augimo ir vystymosi, ekonominės integracijos, globalizacijos ir ekonominės krizės, kurios poveikis beveik kas skyriai ekonomikos. Ekonomikos departamentas siekia aprūpinti savo studijų pakopos studentams žinių, įžvalgos suprasti ir analizuoti pagrindinius ekonominius klausimus, kaip antai problemų gamybos, pajamų paskirstymo ir naudojimo išteklių galima išsamiai išnagrinėti.... [-]

Turkija Izmiras
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Hellenic University (IHU)

Art, teisės ir ekonomikos magistro siekiama tyrinėti ir akcentuoti funkcinę priklausomybę tarp meno, teisės ir ekonomikos. Ypatingas dėmesys bus kreipiamas į teisinius, f ... [+]

UNIVERSITETAS

Tarptautinė Graikijos universitetas yra Graikijos pirmasis valstybinis universitetas, kur programos yra mokoma tik anglų kalba. Tai jau traukia stiprią tarptautinę akademinę dėstytojų ir gabiems studentams iš Pietryčių ir kitų Europos ir Juodosios jūros šalių. Kaip valstybinis universitetas, visi laipsniai yra akredituota vyriausybės ir yra pripažįstami Europos Sąjungos ir tarptautiniu mastu.

Kursų

Art, teisės ir ekonomikos magistro priima tarpdalykinį požiūrį ir yra skirta absolventams įvairių akademinių sluoksnių, įskaitant teisės, ekonomikos, politologijos, istorijos meno, filosofijos ir tt, kurie nori specializuotis tarp meno tarpusavio , teisė ir ekonomika.... [-]

Graikija Salonikai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba