Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Elektros inžinerija

Šiandienos darbo rinka yra visiškai kitokia nei ankstesnėse kartose. Aukštasis išsilavinimas tapo būtinas tam, kad būtų užtikrintos net pradinėse pozicijose kai kuriose įmonėse. Tokiu atveju meno magistras tampa vis labiau reikalinga tiems, kurie nori tobulėti savo karjeroje.

Kas yra elektrotechnikos magistras? Tai programa, kuri padeda asmenims, turintiems elektros inžinerijos pagrindus, tobulinti savo įgūdžius ir išmokti jas taikyti pasauliniu mastu. Šios programos asmenys ne tik įgyja praktinės patirties šiuolaikinėje inžinerijos praktikoje, bet ir mokosi bendros ir besikeičiančios verslo praktikos srityje. Pasibaigus studijoms, studentai gali efektyviai kurti ir taikyti praktiką, padedančią įmonėms augti ir tobulėti tiek šalyje, tiek užsienyje.

Ši programa gali būti gana naudinga asmenims, norintiems pereiti per inžinerinę karjerą. Valdymo ir problemų sprendimo įgūdžiai, kurie yra sukurti per šį laipsnį, padeda didinti asmens vertę galimas darbdaviams.

Magistro programos kaina skiriasi priklausomai nuo skirtingų veiksnių. Vidutinės institucijos išlaidos, mokyklos vieta ir tai, ar jūs studijuojate miestelyje ar internetu, visi sveri už programos kainą.

Dauguma asmenų, kurie siekia elektrotechnikos magistro, gali tikėtis klestinčios karjeros šiame sektoriuje. Nors jums gali tekti dirbti savo kelią, jūs galite įgyti vadovavimo vietą įmonėje. Tačiau su savo valdymo ir problemų sprendimo komponentais šis laipsnis gali būti taikomas įvairiose srityse ir sektoriuose. Tie, kurie turi verslumo dvasią, gali siekti savo įmonės ar sutarčių, taip pat būti konsultantais įvairioms įmonėms.

Jei jus domina klestinti karjera elektrotechnikos srityje, apsvarstykite galimybę atlikti magistro studijas elektrotechnikos srityje. Parinktys yra prieinamos visame pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Elektros inžinerija

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Energetikos politika, el mobilumas, pramonė 4.0 arba informacija Greitkelis - daug Aktualijos mūsų laikas gali būti įvykdyti tik su profesionalais, elektros inžinerijos. ... [+]

Energetikos politika, el mobilumas, pramonė 4.0 arba informacija Greitkelis - daug Aktualijos mūsų laikas gali būti įvykdyti tik su profesionalais, elektros inžinerijos. Jei turite net vieną iš šių paraiškų iš interesų sričių energetikos, automatikos ir ryšių inžinerijos, tuomet jūs esate patikimose rankose su elektros inžinerijos laipsnį iš mūsų! Dar daugiau, su moderniu miesteliu Baltijos jūros ir įdomus yra ne per trumpas!

apžvalga Studijų programa - Elektros inžinerija - meistras (ETM) - fakultetas Elektros inžinerijos ir kompiuterių mokslo Pradinis taškas - vasaros semestras ir žiemos semestrą Priėmimo - Atviras priėmimas Trukmė studijų - 3 semestrus Kredito taškai - 90 ECTS Laipsnis - Magistro Mokslo (mgr) Paskaita kalba - vokiečių Būtinos sąlygos ... [-]
Vokietija Schwerin
Rugsėjis 2019
Vokiečių
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Covenant University

Į elektromechaniniu amžiaus, elektrotechnika kaip disciplinos buvo monolitinis. Pavadinimas Elektros inžinerijos katedra buvo priimta universitetuose, vykdančiuose progra ... [+]

Į elektromechaniniu amžiaus, elektrotechnika kaip disciplinos buvo monolitinis. Pavadinimas Elektros inžinerijos katedra buvo priimta universitetuose, vykdančiuose programą. Tada atėjo mikroelektronikos kuri išplėtė drausmės elektros ir elektronikos inžinerijos eros; ir departamento Elektros ir elektronikos inžinerijos tapo dienos tvarka. Kompiuteris amžius laikytis, ir jis tapo madinga turėti elektros ir kompiuterių inžinerijos katedra. Naujas karalystė dabar yra informacijos amžius, ir siekiant veiksmingai kovoti su pramonės darbo jėgos paklausa, būtina kurti programas ir programas, siekiant patenkinti šį poreikį. Taigi, nauja nomenklatūra departamento Elektros ir informacinės inžinerijos; ir siūlomų programų šioje katedroje.... [-]

Nigerija Nigeria Online
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba