Humanitarinių mokslų magistro laipsnis - Energetikos studijos - Azija

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Energetikos studijos - Azija - 2018

Energetikos studijos

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Energijos studijas pasirinkę studentai analizuoja, energijos šaltinius, kurie efektyviausiai tiktų įvairiems tikslams. Į šias studijų programas paprastai yra įtraukiami tokie studijų kursai kaip saulės, vėjo, geoterminė bei branduolinė energija. Priklausomai nuo studentų poreikių bei interesų, jie taip pat gali rinktis studijuoti ir technologijas reikalingas išgauti įvairių tipų energijai.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Energetikos studijos - Azija - 2018

Skaityti Daugiau

MA į Tvaraus Vystymosi Ir Strateginio Valdymo Energijos

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Maskva Jungtinė Karalystė Saint Andrews + 2 daugiau

«Darnus vystymasis ir strateginis valdymas energijos» magistro programos (su absolventai kryptys valdymas) vadovauja kartu su St Andrews universiteto, vieno iš seniausių ir didžiausių britų universitetų, kad per savo šešių šimtų metų ilgą istoriją, laimėjo reputaciją pasaulinės klasės švietimo ir mokslinių tyrimų centras. [+]

programa profilis

«Darnus vystymasis ir strateginis valdymas energijos» magistro programos (Su absolventų kryptys valdymas) vadovauja kartu su St Andrews universiteto, vieno iš seniausių ir didžiausių britų universitetų, kad per savo šešių šimtų metų ilgą istoriją, laimėjo pasaulinės klasės mokslo ir mokslinių tyrimų centro reputaciją.

Programa suteikia unikalią galimybę penki rusų ir penki britų magistrantai tapti ekspertai tiek tvarios energijos ir strateginio valdymo energijos. Absolventai gauti du diplomus ir dvi magistro laipsnius: St Andrews universiteto diplomas tvaraus vystymosi (Master of Arts darnaus vystymosi) ir MGIMO universiteto diplomas valdymo (Master of Arts Management).... [-]