close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Graikų kalba

Daugelis studentų, turinčių bakalauro laipsnį, nusprendžia eiti mokytis aukštesniu lygiu ir įgyti magistro laipsnį, pavyzdžiui, magistro arba magistro laipsnį. Šios programos gali padėti studentams ne tik didinti savo žinias, bet ir padėti jiems pereiti į karjerą. Kas yra Graikijos MA? Kalbos yra kultūros išraiškos, iš kurios jie vystėsi, todėl gali būti naudingi suprasti… Skaityti daugiau

Daugelis studentų, turinčių bakalauro laipsnį, nusprendžia eiti mokytis aukštesniu lygiu ir įgyti magistro laipsnį, pavyzdžiui, magistro arba magistro laipsnį. Šios programos gali padėti studentams ne tik didinti savo žinias, bet ir padėti jiems pereiti į karjerą.

Kas yra Graikijos MA? Kalbos yra kultūros išraiškos, iš kurios jie vystėsi, todėl gali būti naudingi suprasti žmones, kurie kalba apie tai. Nors graikų programos magistro dėmesys paprastai yra mokymasis skaityti, rašyti ir kalbėti kalbomis, tai taip pat gali būti padaryta tokiose srityse kaip istorija, literatūra, filosofija ir kūrybinės raiškos, tokios kaip skulptūra ir muzika .

Kalbų mokymas gali pagerinti bendravimo įgūdžius, kurie vertingi bet kokiam darbui, taip pat kasdieniam gyvenimui. Tai taip pat gali padėti geriau suprasti skirtingas kultūras ir žmones apskritai, naudinga visų tipų tarpasmeniniams santykiams. Graikijos kalba, be kita ko, gali padėti geriau suprasti anglų kalbos pamokas, ypač mokslines ir medicinines sąvokas.

Meno magistro laipsniui gauti reikalingos išlaidos priklausys nuo pasirinktos programos, nes jos gali labai skirtis. Kaip vieną lygina studijų kursus, gerai suprasti, kas yra ir kas neįtraukta, nes gali būti papildomų mokesčių.

Graikų kalbos absolventai gali rasti vertėjų, rašytojų, vertėjų, kelionių agentų, mokytojų, mokslininkų ir kultūros konsultantų darbą. Priklausomai nuo bendrojo įgūdžių nustatymo gali būti galimybių tokiose srityse kaip viešieji ryšiai, žurnalistika ir rinkodara. Vietose, kuriose samdomi tokie kandidatai, yra tarptautinės korporacijos, bankai, advokatų kontoros, reklamos agentūros, viešųjų ryšių įmonės, vyriausybės įstaigos, ne pelno organizacijos ir kelionių agentūros.

Daugelis institucijų visame pasaulyje paprastai siūlo Graikijos magistrantūros studijų programas, pavyzdžiui, išvardytas čia. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University of Johannesburg
Johanesburgas, Pietų Afrikos Respublika

Kursinis MA graikų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Graikų kalbos magistro tikslas yra supa ... +

Kursinis MA graikų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Graikų kalbos magistro tikslas yra supažindinti studentą su pažangiausiais tyrimų metodais, taikomais graikų kalbų studijose, pavyzdžiui, istorijoje, literatūroje, filosofijoje, religijoje, mitologijoje, kultūroje ar mene. -
MA
Dieninės
2 metai
Anglų
Sau. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia