close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Gyvūnų mokslų studijos

Daugeliui magistrantūros magistras (MA) yra logiška progresuoti iš jų bakalauro laipsnio. Menų magistras gali atverti naujas galimybes, kurios nėra prieinamos tiems, kurie turi tik bakalauro laipsnį. Kas yra Gyvosios gamtos mokslų magistras? Tie, kurie siekia šio laipsnio, remiasi biologijos ir vadybos sritimis. Studentai gali sutelkti dėmesį į karjeros gyvulių pramonėje, laborator… Skaityti daugiau

Daugeliui magistrantūros magistras (MA) yra logiška progresuoti iš jų bakalauro laipsnio. Menų magistras gali atverti naujas galimybes, kurios nėra prieinamos tiems, kurie turi tik bakalauro laipsnį.

Kas yra Gyvosios gamtos mokslų magistras? Tie, kurie siekia šio laipsnio, remiasi biologijos ir vadybos sritimis. Studentai gali sutelkti dėmesį į karjeros gyvulių pramonėje, laboratorinių tyrimų ar kompanioninių gyvūnų mokymą. Valdymo dėmesys sutelkiamas į žaidimą, kai moksleiviai įsiskverbia į gyvūnų įvykius ir sportą. Moksleivių kursai dažnai apima bendradarbiavimą su kitais moksleiviais, taip pat individualius pristatymus, stengiantis įveikti realią praktiką gyvūnų mokslo srityje.

Gyvūnų mokslų magistro studijos suteikia studentams įgūdžių, kuriuos jie gali panaudoti visą savo gyvenimą. Vienas iš tokių įgūdžių būtų strateginis mąstymas; Kadangi jie sukuria gyvulininkystės ateities strategijas, jie taip pat gali išmokti strateguoti įvykius savo gyvenime. Be to, įgūdžiai, tokie kaip sporto marketingas ir gyvūnų valdymas, atveria naujas iniciatyvių studentų karjeros galimybes.

Atsižvelgiant į pasirinktą šalį ir mokyklą, mokslo studijų magistro laipsnį gali skirtis. Kadangi kiekviena mokykla turi unikalią programą, studentai skatinami ištirti jų pageidaujamos programos išlaidas, kad įsitikintų, ar jie atitinka planus.

Keletas profesijų yra atviros tam, kas uždirba Gyvosios gamtos mokslų magistro laipsnį. Nors paprastai jie tiesiogiai susiję su gyvūnais, kai kurios karjeros gali išsiskirti iš įgūdžių. Pavyzdžiui, vadybos metodų mokymas gali paskatinti studentą tapti verslo vadybininku. Absolventai dažnai eina valdyti ūkius ar rančus. Kiti absolventai sutelkia dėmesį į veterinarinę mediciną, kad taptų praktikuojančiais veterinarais. Dar kiti gali nuspręsti išlaikyti savo dėmesį į grynąjį mokslą ir tapti gyvūnų mokslininku, studijuodami biologijos ir medicinos sritis, kad padėtų kitiems gyvulininkystės sektoriams.

On-campus ir internetiniai kursai yra prieinami studentams, ieškantiems magistro's Animal Science. Interneto klasės gali būti ypač naudingos, nes leidžia lokalizuoti vietą ir laiką. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Hartpury College, University of West England
Glosteris, Jungtinė Karalystė

Per pagrindinių grynų verslo moduliai kartu sukūrė gerai gerbiamas Bristolis verslo mokykla ir arklių verslo specialių modulių, šios programos

Per pagrindinių grynų verslo moduliai kartu sukūrė gerai gerbiamas Bristolis verslo mokykla ir arklių verslo specialių modulių, šios programos -
MA
Dieninės
Dalinės
Rgp. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia