Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Gyvenimiški įgūdžiai - Šiaurės Amerika - 2019

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Gyvenimo įgūdžių studija vertinama kasdieniame gyvenime reikalingiems įgūdžiams. Pavyzdžiui, kolegijos lygmenyje gyvenimo įgūdžių tyrimas gali išmokyti tinkamą laiko valdymą, kritinį mąstymą, bendravimą ir net konfliktų sprendimą.

Iš vietinių civilizacijų iki šiuolaikinių imperijų, Šiaurės Amerika turi daug praktinės švietimo galimybes pasiūlyti mokslininkus. Užpildė su skirtingų kultūrų asortimentą, studentai gali šviesti save gerai suapvalinti kelią.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Gyvenimiški įgūdžiai - Šiaurės Amerika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvenimiški įgūdžiai, Šiaurės Amerika

Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics

Programa akcentuoja kritinį mokslinės informacijos ir įrodymais pagrįstos praktikos ir tyrimų įvertinimą. Dėl studentų įvairovės ir profesinių interesų magistrantūros pro ... [+]

Programos aprašymas

Programa akcentuoja kritinį mokslinės informacijos ir įrodymais pagrįstos praktikos ir tyrimų įvertinimą. Dėl studentų įvairovės ir profesinių interesų magistrantūros programa yra lanksti. Magistro laipsnis taip pat gali tapti parengiamuoju žingsniu aukštesniojo lygio doktorantūros studijoms.

Darbas susijęs su tiriamuoju darbu konkrečioje temoje, išsamiu mitybos literatūros nagrinėjimu ir aiškinimu šia tema bei rezultatų pateikimu aiškia ir logine forma. Baigiamojo darbo pabaigoje gali būti reikalaujama papildomų studijų metų.

Priėmimas

Moksleiviai, pasirinkę mitybą kaip pagrindinę studijų sritį, privalo turėti minimalų chemijos ir fiziologijos įgūdžių. Prie įėjimo reikia pateikti naujausią mitybos kursą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Syracuse
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba