Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Gyvosios gamtos mokslai

Menų magistras yra aukštojo mokslo laipsnis, dažnai suteikiamas studijoms, susijusioms su menais, humanitariniais mokslais ar socialiniais mokslais. Jis yra panašus į magistro, tiek sudėtingumo, tiek trukmės. Magistrantūros studijų programą paprastai galima baigti per vieną ar dvejus metus.

Kas yra Gyvosios gamtos mokslų magistras? Tai pažangus akademinis laipsnis, kuriame nagrinėjama plati mokslų grupė, kuri tiria gyvus organizmus ir bioetiką. Kai kurie universitetai gali suteikti savo dalyviams galimybę pasirinkti siauresnį dėmesį, pavyzdžiui, biologiją, mediciną, geografiją ar zoologiją. Kadangi gyvosios gamtos mokslai gali apimti tiek daug temų, reikalingi šios studijų programos kursai gali būti gana skirtingi kiekviename universitete. Kai kuriuose pavyzdžiuose gali būti sistemų biologija, skaičiavimo neurologija, duomenų gavyba ir mašinų mokymasis, biomedicinos duomenų rinkiniai, medicininė vizualizacija ir vizualizacija, ir statistinė genetika.

Gyvosios gamtos mokslų studijos gali padėti dalyviams išugdyti savo analitinį mąstymą, kurį jie gali panaudoti eksperimentams dirbti arba kai jie susiduria su problemomis savo asmeniniame gyvenime. Šis švietimas taip pat gali pagerinti asmens skaitmeninį raštingumą, nes daugelis kursų daugiausia dėmesio skiria kompiuteriams. Galiausiai, Gyvosios gamtos mokslų magistras gali padaryti žmogų patogesnį pasikeitimą, kuris gali padaryti darbą ir gyvenimą lengviau.

Gyvybės mokslų MA gali skirtis priklausomai nuo to, ar asmuo lanko klases internetu ar miesteliu. Kiti veiksniai, kurie turi įtakos mokymuisi, yra mokykla, jos vieta ir programos trukmė. Gali būti naudinga tiesiogiai susisiekti su mokykla, kad sužinotumėte daugiau apie išlaidas.

Studentai, turintys magistro laipsnį gyvosios gamtos mokslų srityje, gali būti pasirengę karjerai medicinoje, sveikatos priežiūros, biopharma ar medicinos prietaisuose, tačiau jie taip pat mokosi perduodamų įgūdžių, kurie galėtų juos pašalinti iš šios srities. Kai kurie absolventai tampa eksperimentiniais tyrėjais, vaistininkai, biologai, chemijos inžinieriai, molekulinės biologijos, profesoriai, žmogiškųjų išteklių valdytojai, muziejų kuratoriai ir gydytojai. Ši magistrantūros studijų programa taip pat gali būti daktaro laipsnio pagrindas.

Universitetai visame pasaulyje siūlo Mokslo magistro laipsnį. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai

Hartpury College, University of West England

Per pagrindinių grynų verslo moduliai kartu sukūrė gerai gerbiamas Bristolis verslo mokykla ir arklių verslo specialių modulių, šios programos ... [+]

MA / PgCert / PGDip Arklių Verslo Valdymas

Per pagrindinių grynų verslo moduliai sukūrė gerai gerbiamas Bristolio verslo mokykloje ir arklių verslo specialių modulių deriniu, šios programos buvo skirta plėtoti savo supratimą apie arklių pramonei. MA taip pat padės jums nustatyti karjeros galimybes pramonės iš verslo valdymo perspektyvos.

Visą programą mes aptarti, kaip sporto, kad Jojimas vaidmenį, analizuoti arklių pramonės struktūrą, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, ir aptarti aktualius klausimus, susijusius su strateginio plėtros arklių pramonei.

Kaip magistro studentas Arklių Verslo vadybos, jums bus suteiktas asmeninis akademinę mokytojas, kuris yra čia suteikti jums konsultacijas ir paramą per savo laiką prie Hartpury. Parama magistrantūros studijų įgūdžiai taip pat yra prieinama per indukcinio periodo.... [-]

Jungtinė Karalystė Glosteris
Rugpjūtis 2020
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Tarpdisciplininio pobūdžio ir esantis maisto stipendijų priešakyje, šis menų magistro laipsnis pabrėžia tarptautines, nacionalines ir vietines maisto sistemas. Jūs sukurs ... [+]

Studijuokite maisto sistemas, kultūrą ir politiką Niujorke

Pirmojoje magistro studijų programoje, skirtoje maisto stipendijoms, maisto studijos NYU „Steinhardt“ naudojami humanitarinių ir socialinių mokslų metodai ir ruošiama analizuoti dabartinę Amerikos maisto sistemą, jos pasaulinius ryšius ir vietines alternatyvas. Išnagrinėsite kultūrinį, politinį, ekonominį, aplinkos ir geografinį požiūrį į maistą vietiniame, miesto ir globaliame kontekste.

Ši 40 kreditų menų magistrantūros programa reikalauja 19 kreditų privalomo kursinio darbo, apimančio maisto sistemas, kultūrą ir politiką, taip pat mokslinių tyrimų komponentą. Be šių reikalavimų, galite pasiimti 21 kreditą specializacijos moduliuose (politika / gynimas, verslas / socialinis verslumas, žiniasklaida / kultūrinė analizė), leisdami gilintis į savo pomėgius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba