Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Gyvosios gamtos mokslai Jungtinėje Karalystėje - 2019

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas pasirinkę studentai studijų metu analizuoja įvairius gyvybės aspektus ir niuansus. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių, jie gali rinktis tokias studijų programas kaip anatomija, augalų ar gyvūnų biologija ir t.t.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Gyvosios gamtos mokslai Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Jungtinė Karalystė

Hartpury College, University of West England

Per pagrindinių grynų verslo moduliai kartu sukūrė gerai gerbiamas Bristolis verslo mokykla ir arklių verslo specialių modulių, šios programos ... [+]

MA / PgCert / PGDip Arklių Verslo Valdymas

Per pagrindinių grynų verslo moduliai sukūrė gerai gerbiamas Bristolio verslo mokykloje ir arklių verslo specialių modulių deriniu, šios programos buvo skirta plėtoti savo supratimą apie arklių pramonei. MA taip pat padės jums nustatyti karjeros galimybes pramonės iš verslo valdymo perspektyvos.

Visą programą mes aptarti, kaip sporto, kad Jojimas vaidmenį, analizuoti arklių pramonės struktūrą, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, ir aptarti aktualius klausimus, susijusius su strateginio plėtros arklių pramonei.

Kaip magistro studentas Arklių Verslo vadybos, jums bus suteiktas asmeninis akademinę mokytojas, kuris yra čia suteikti jums konsultacijas ir paramą per savo laiką prie Hartpury. Parama magistrantūros studijų įgūdžiai taip pat yra prieinama per indukcinio periodo.... [-]

Jungtinė Karalystė Gloucester
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba