humanitarinių mokslų magistro studijų programas honkonge Honkongas

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos honkonge Honkongas 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Honkongas, rasti pietinėje pakrantėje, Kinija, šalis yra viena iš dviejų specialių administracinių regionų Kinijos Respublikos. Honkongas 's aukštojo mokslo dedamas į Anglijos struktūrą, taip pat tarptautinių sistemų. Ją valdo šalies 's švietimo biuro.

Honkongas yra vienas iš tankiausiai pasaulio miestų, kurių daugiau kaip 7 milijonų gyventojų. Garsėja savo legendiniu horizontai, kuris apibrėžia miestą, ji turi pilna natūralus uostas ir yra klasifikuojama kaip labiausiai pasaulyje vertikalųjį miestą. Jis turi keletą patikimų institucijas.

Ieškoti Humanitarinių mokslų magistro programas honkonge Honkonge 2018

Skaityti Daugiau

Dailės Magistras Pasaulinės Verslo Valdymo (magbm)

City University of Hong Kong - College of Business
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Honkongas Kovlunas + 1 daugiau

Tai yra viena iš populiariausių absolventas lygio programas verslo kolegija. Siekiant užtikrinti aukšto lygio studentas-STAFF sąveiką, mes pripažinti tik apie 40 studentų kiekvienais metais. Mes pritraukti aukštos kokybės studentai, kurių dauguma turi dieninio darbo vietų reputacijos komercinių, pramoninių, taip pat nevyriausybinių organizacijų. [+]

Tai yra viena iš populiariausių absolventas lygio programų Kolegijos Verslo. Siekiant užtikrinti aukšto lygio studentas-STAFF sąveiką, mes pripažinti tik apie 40 studentų kiekvienais metais. Mes pritraukti aukštos kokybės studentai, kurių dauguma turi dieninio darbo vietų reputacijos komercinių, pramoninių, taip pat nevyriausybinių organizacijų. Kai kurie iš kandidatų surengti pozicijas vyresniesiems ir vykdymo lygmenyse. Kaip rezultatas, mūsų programa gali dar labiau sustiprinti karjeros perspektyvas mūsų studentams tiek jų dabartinių organizacijų ar kitų organizacijų.

Yra augantis poreikis labai išsivysčiusių pasaulio vadovams. Šis poreikis tapo dar labiau svarbus sėkmingo Kinijos atvykti į PPO. Pripažįstant šiuos poreikius, mūsų departamentas siūlo Dailės magistras laipsnis Global Business Management. Būdamas pirmasis tokio pobūdžio Honkonge, tai specialistas programa padeda mokiniams mokytis unikalių įgūdžių ir įžvalgų, kurios yra būtinos vykdyti veiklą sėkmingai visoje politinių, ekonominių ir kultūrinių ribų ir tapo labai kompetentinga integruojant pasaulinius aspektus pagrindinių verslo funkcijų.... [-]