MA programa be Tuen sav Honkongas

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos be Tuen sav Honkongas 2018

Magistras

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Honkongas, rasti pietinėje pakrantėje, Kinija, šalis yra viena iš dviejų specialių administracinių regionų Kinijos Respublikos. Honkongas 's aukštojo mokslo dedamas į Anglijos struktūrą, taip pat tarptautinių sistemų. Ją valdo šalies 's švietimo biuro.

Tuen Mun yra Honkonge miestas įsikūręs palei Tuen Mun upės, ir paprastai yra gyvenamasis rajonas. Ji turi kelis administracines priemones, kurios apima viešąją biblioteką ir teismo. Ji taip pat turi dvi aukštąsias mokymosi artumą.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas be Tuen sav Honkonge 2018

Skaityti Daugiau

Meno Magistras Tarptautiniame Aukštojo Mokslo Ir Vadybos

Lingnan University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Honkongas Tuen Mun + 1 daugiau

Tarptautinio aukštojo mokslo ir vadybos magistras skirtas tiems, kurie nori rimtai studijuoti tarptautinį aukštąjį mokslą, politiką ir valdymą, taip pat valdymo ir lyderystės klausimus valdant šiuolaikinį universitetą. [+]

Tarptautinio aukštojo mokslo ir vadybos magistras

Tarptautinio aukštojo mokslo ir vadybos magistro laipsnis skirtas tiems, kurie nori rimtai studijuoti tarptautinį aukštąjį mokslą, politiką ir valdymą, taip pat valdymo ir lyderystės klausimus valdant šiuolaikinį universitetą. IHEM programa kreiptųsi į tuos, kurie šiuo metu arba siekia prisiimti aukštesniojo mokslo sektoriuje aukštesnio lygio vadovų ar politikos formavimo pareigas.

IHEM programa suteiks studentams tikrai lyginamąsias ir tarptautines perspektyvas suprasti sparčius socialinius, ekonominius ir politinius pokyčius globalizacijos sąlygomis, su kuriomis susiduria šiuolaikiniai universitetai. Ji sukuria tarptautinę platformą, skirtą pirmaujantiems mokslininkams tarptautinėje aukštojo mokslo, politikos ir valdymo srityse, kad galėtų bendradarbiauti su studentais kritiškai analizuojant įveikimo strategijas ir keičiant universitetų valdymą, kai šiuolaikiniai universitetai turi spręsti sparčią socialinę, ekonominę, demografinę ir politinę permainų įvairiose pasaulio dalys.... [-]